kozmenko.at.ua
П’ятниця, 19.04.2024, 16:39
Радий вітати Вас Гість | RSS
 
Головна Трагериии..аварии и катаклизмы... - ФорумРеєстраціяВхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум » Загальний розділ » Світогляд » Трагериии..аварии и катаклизмы...
Трагериии..аварии и катаклизмы...
VoanergesДата: Середа, 31.10.2007, 13:50 | Повідомлення # 1
Бунчужний
Група: Користувачі
Повідомлень: 14
Репутація: 2
Статус: Offline
значит решил писать на руском потому что легче высказывать на нём свои мысли.. дамс...я в шоке последними новостями... кругом очень много разных аварий..и трагичных случаев.... очень рад тому что в Черновцах все спокойно... )) что скажите?

Гром и молния содрогнись замля..!! 220 !!
 
ШВеДДата: Четвер, 01.11.2007, 19:34 | Повідомлення # 2
Курінний
Група: Наші люди
Повідомлень: 100
Репутація: 2
Статус: Offline
Я вважаю, що в цій ситуації все як в транспорті: спочатку люди ходили пішки -- якщо ходиш акуратно великих травм не отримаєш, потім винайшли велосипед -- більша вірогідність отримати травму, потім автомобіль, літак, ракету... До чого я веду? Чим збільшується темп життя, чим розвинутішими стають технології та техніка, тим небезпека життя зростає. Проблема цього світу є те що з кожним кроком людина повинна якимось чином нівелювати або хоча знижувати ризик своїх вчинків.
P.S. Є хороша ідея "Хитрий вчиться на помилках, а мудрий намагається їх недопустити".
Як ти вважаєш, чи зможе людство стати мудрим? А якщо не зможе до чого це може призвести?


Ш.В.Д.
 
VITALДата: Субота, 03.11.2007, 15:56 | Повідомлення # 3
Чотовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 4
Статус: Offline
я думаю, що мудрим людсво наврядчи стане, оскільки йому немає на чиїх помилках вчитись... отже приходиться на своїх... але перспектива є wink
 
KarolДата: П’ятниця, 09.11.2007, 17:31 | Повідомлення # 4
Бунчужний
Група: Користувачі
Повідомлень: 16
Репутація: 2
Статус: Offline
Мудрими є окремі особи (вони за звичай нікому не потрібні). Світ мудрим не буде. Лише подивіться на наше суспільство. Елементарно: зранку на зупинці... І все стає ясно. Або прислухайтесь як розмовляють студенти у ВУЗ-ах. Я дуже песимістична щодо цього. Навіть не можу прогнозувати, коли ситуація опиниться в стані піднесення. Немає слів.
 
VoanergesДата: Субота, 10.11.2007, 10:45 | Повідомлення # 5
Бунчужний
Група: Користувачі
Повідомлень: 14
Репутація: 2
Статус: Offline
ам...Грузия... революция...без коментариев....... жалко погибших... ... соболезнования родственикам..трудно терять..близких людей....

Гром и молния содрогнись замля..!! 220 !!
 
МільярдерДата: П’ятниця, 16.11.2007, 00:35 | Повідомлення # 6
Курінний
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Voanerges)
ам...Грузия... революция...без коментариев....... жалко погибших... ... соболезнования родственикам..трудно терять..близких людей....

То був рішучий і правильний крок президента. Він захистив державу від розвалу. Гнила демократія нікому не потрібна! angry

Добавлено (16.11.2007, 00:35)
---------------------------------------------

Quote (Voanerges)
значит решил писать на руском потому что легче высказывать на нём свои мысли..
А тобі нецікава думка інших форумчан? Я, наприклад, категорично проти! angry


 
ШВеДДата: Субота, 17.11.2007, 00:50 | Повідомлення # 7
Курінний
Група: Наші люди
Повідомлень: 100
Репутація: 2
Статус: Offline
Мільярдер,
Ну тоді потрібно інших форумчан питатися чи вони не проти що ти пишеш українською.


Ш.В.Д.
 
VITALДата: Субота, 17.11.2007, 01:13 | Повідомлення # 8
Чотовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (ШВеД)
Ну тоді потрібно інших форумчан питатися чи вони не проти що ти пишеш українською.

особисто я не проти того, що Мільярдер пише українською... smile
а на рахунок російської мови в чаті, то якщо людині так легше писати то нехай пише... ми ж всерівно його зрозуміємо ok

 
МільярдерДата: Неділя, 18.11.2007, 14:10 | Повідомлення # 9
Курінний
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (ШВеД)
Мільярдер,Ну тоді потрібно інших форумчан питатися чи вони не проти що ти пишеш українською.

Чому це? Я на своїй землі.


 
ШВеДДата: Неділя, 18.11.2007, 16:33 | Повідомлення # 10
Курінний
Група: Наші люди
Повідомлень: 100
Репутація: 2
Статус: Offline
По перше сайт не на землі. А по друге йому легше російською, а тобі українською. Щодо мене, мені важче спілкуватись російською, тому я всюди тільки українською незалежно від того чи я сиджу в російськомовному чаті чи російськомовній компанії. Поясни будь ласка чому ти проти? Він тебе не заставляє говорити російською.

Ш.В.Д.
 
VerKAДата: Понеділок, 19.11.2007, 02:17 | Повідомлення # 11
Сотенний
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 1
Статус: Offline
А тут вообще еще наивность господствует.
Миллиардер! Вы, вижу, очень даже сильно запущенный материал. Откуда такие притязания? Откуда такие комплексы? Мы живем в ХХІ веке.
Теперь уже другие ценности, а вы, как первобытный, носитесь со своей мовой.
Не мова главное, а человеческие отношения. Пора поднимать свое сознание выше уровня дикаря.
Я сама преподаю на украинском языке и никакой проблемы ни для себя и ни для моих студентов не вижу, но это не значит, что вне занятий меня или моих студентов нужно заставлять разговаривать по-украински, а тем более в чате.
Мы сами знаем, как нам лучше и легче общаться и как доносить свои мысли и чувства, чтобы нас понимали.


vera
 
МільярдерДата: Вівторок, 20.11.2007, 02:13 | Повідомлення # 12
Курінний
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (VerKA)
А тут вообще еще наивность господствует.Миллиардер! Вы, вижу, очень даже сильно запущенный материал. Откуда такие притязания? Откуда такие комплексы? Мы живем в ХХІ веке.Теперь уже другие ценности, а вы, как первобытный, носитесь со своей мовой.Не мова главное, а человеческие отношения. Пора поднимать свое сознание выше уровня дикаря.Я сама преподаю на украинском языке и никакой проблемы ни для себя и ни для моих студентов не вижу, но это не значит, что вне занятий меня или моих студентов нужно заставлять разговаривать по-украински, а тем более в чате.Мы сами знаем, как нам лучше и легче общаться и как доносить свои мысли и чувства, чтобы нас понимали.

І знову бачу якусь надуману чисту теорію. Реальне життя показує зовсім інше. А це - ненависть чи неприязнь до чужомовного. У мене така виникла і у вас, східняків, вона теж є. Від цього нікуди не дітися, це внутрішнє. І ще... В нормальній державі така людина, як ви, ніколи не стала б викладачем. Бо ваші ідеї є загрозливими для державної Незалежності. Ви не є патріотом. І мені смішно, що ви не розумієте цінність мови (якщо ви справді викладачка). Без Мови вмирає Нація. Почитайте хоча б Лесю Українку чи нашого Тараса. Я вже не кажу про Донцова, Сціборського, Липу, Міхновського, Орлика...

І це не первісні ідеї. А ви пропонуєте мені глобалізацію з боку московії!!! Спам'ятайтеся!!! Чому ви дітей вчите???!!! surprised surprised surprised Яке покоління ви виховуєте??? Мені страшно!!! surprised

Самі би вже могли прожити зі своїми космополітичними уявленнями, але не сійте цього!!!


 
KarolДата: Вівторок, 20.11.2007, 18:42 | Повідомлення # 13
Бунчужний
Група: Користувачі
Повідомлень: 16
Репутація: 2
Статус: Offline
Цікаво! Як народи помиряться або будуть ладити між собою, якщо Ви, декілька осіб, не можете порозумітись, бути лояльними і толерантними тут, в форумі?!
 
МільярдерДата: Вівторок, 20.11.2007, 19:23 | Повідомлення # 14
Курінний
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Karol)
Цікаво! Як народи помиряться або будуть ладити між собою, якщо Ви, декілька осіб, не можете порозумітись, бути лояльними і толерантними тут, в форумі?!

Знаєш таку приказку - "Хочеш миру - готуйся до війни"?


 
KarolДата: Середа, 21.11.2007, 19:49 | Повідомлення # 15
Бунчужний
Група: Користувачі
Повідомлень: 16
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (Мільярдер)
Знаєш таку приказку - "Хочеш миру - готуйся до війни"?

Правильно: готуватись до війни, але ні в якому випадку не починати її!

 
Форум » Загальний розділ » Світогляд » Трагериии..аварии и катаклизмы...
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

Copyright Kozmenko © 2024
Сайт управляється системою uCoz