kozmenko.at.ua
Четвер, 25.04.2024, 09:45
Радий вітати Вас Гість | RSS
 
Головна Хто я ? - ФорумРеєстраціяВхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Загальний розділ » Світогляд » Хто я ?
Хто я ?
VoanergesДата: Середа, 31.10.2007, 14:00 | Повідомлення # 1
Бунчужний
Група: Користувачі
Повідомлень: 14
Репутація: 2
Статус: Offline
Вирішив підняти тему "хто я..?" для того шоб познайомитися з місцевими користувачами. не можливо лише говорити про науку... я вважаю що особистість має мати великий кругозір..але спеціалізуватися в чомусь одному..що найкраще получається.
..

Добавлено (31.10.2007, 14:00)
---------------------------------------------
лично я интересуюсь Искуством...архитектурой.. (среднивиковье.. и эпоха романтизма и реализма...и барокко).. музыкой.. (светлая готика..блек..дез.. дум..фолк..индастриал..треш..павер..) ...теологией.... любимые темы обшения. борьба с окультным миром.. и Армагедддон я христианин. но не навижу религию как факт... выполения обрядов.....счиатю это бессмысленым.. ... целью моей жизни является прилажить все усилия что б подобные мне люди нашли смысл жизни.. .. все мои стремления и действия направлены на то что б моя жизнь была гармонийной и развитой во всем... правда учёбу нужно подтянуть... люблю преобретать верных друзей..и сам быть верным..друзьям..друг для меня очень глубокое понятие. ))... занимаюсь веб дизайном ... театрал.. пишу сценарии..правда редко.. и правда мрачные..)) гыгы.. ам.. я вижу мир очень мрачным... и признаю белое белым а черное чёрным.. но понимаю что не могу поменять окружаюших..все что могу сделать ..это начать самому минятся по отношению к окружаюшим. любовь меняет сердца=)) очень неординарная личность. =))


Гром и молния содрогнись замля..!! 220 !!

Повідомлення відредагував Voanerges - Середа, 31.10.2007, 14:02
 
KarolДата: П’ятниця, 09.11.2007, 17:43 | Повідомлення # 2
Бунчужний
Група: Користувачі
Повідомлень: 16
Репутація: 2
Статус: Offline
Цікаве питання! Рефлексія - це один з найвищих рівнів розвитку свідомості людини. Я самокритична, врівноважена, цілеспрямована і трохи вперта особа. В школі займалась всім (малювання, танці, співи, театр, туризм, шкільне самоврядування, фортепіано...), але на першому місці завжди було навчання і все встигалося. Відколи поступила у ВНЗ, миттю все зникло. Крім навчання не займаюсь нічим майже. За звичай, у більшості людей навпаки - студентські роки найкращі, найцікавіші. Але я просто закрилась. Можливо тому, що занадто багато поважаю батьків і викладачів...
 
VoanergesДата: Субота, 10.11.2007, 10:40 | Повідомлення # 3
Бунчужний
Група: Користувачі
Повідомлень: 14
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (Karol)
...Можливо тому, що занадто багато поважаю батьків і викладачів...
..уважаю тебя=))... ам..правда.. хотелось бы и в учёбе тоже успевать=)) ... если честно я ленивый..правда... стараюсь менятся=))))) гыгы


Гром и молния содрогнись замля..!! 220 !!
 
VerKAДата: Понеділок, 19.11.2007, 02:24 | Повідомлення # 4
Сотенний
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 1
Статус: Offline
Работай, не ленись и все получится.
Я чтото не понимаю, кто такой "ройовий".
Что это за ранг такой? Не из бандеровщины ли?


vera
 
asterДата: Неділя, 25.11.2007, 03:47 | Повідомлення # 5
Бунчужний
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Репутація: 1
Статус: Offline
Цікаво, а навіщо нам себе описувати. Ну звичайно - щоб мати уявлення.
Уявімо саму просту ситуацію: група людей спілкуються на форумі, розповідають про себе, і тут хтось про себе розповідати не захтів. Відразу у всіх прозвучить думка, що з ним краще не спілкуватись, він "поганий".
А взагалі, хто з людей може довести, що крім нього ще хтось існує.

Нажаль нас не вчать довіряти собі, нас вчать довіряти суспільству (і мені здаєть у цьому всіх переконав той, хто в собі зневірився)

І тепер по темі (далі російською)
Как можна описать содержимое с помощью категорий формы. Может затем, что только когдо, заключив себя в форму, можно понять свою безформенность.


enjoyer
 
MercifulДата: Четвер, 29.11.2007, 20:20 | Повідомлення # 6
Чотовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 1
Статус: Offline
Varto chu ni rozpovidatu pro sebe ce kozen vurishye osobusto sam! Prote, chu varto vaidkruvatusia vsim, adze "poroj, mu sami sebia ne znaja, vudaem zelaemue kachestva za syshestvyjyshie "... Jak i kolus, v daleky epoxy barocco ta rococo ljydu odiagalu masku na bal, tak i zaraz, ale ci masku minaijytsia zalezno vid otochennia v jakomy tu znaxodushsia. Ne kazy, sho ce dobre, ale j ne mozy skazatu, sho pogano. A chu e kinec v cij zmini masok? kolu z ljyduna spravznia, taka, jaka vona zseredunu?

Be happy, enjoy your life & you"ll see all bright colors of the world
 
VITALДата: Четвер, 29.11.2007, 21:25 | Повідомлення # 7
Чотовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (Merciful)
Varto chu ni rozpovidatu pro sebe ce kozen vurishye osobusto sam! Prote, chu varto vaidkruvatusia vsim, adze "poroj, mu sami sebia ne znaja, vudaem zelaemue kachestva za syshestvyjyshie "... Jak i kolus, v daleky epoxy barocco ta rococo ljydu odiagalu masku na bal, tak i zaraz, ale ci masku minaijytsia zalezno vid otochennia v jakomy tu znaxodushsia. Ne kazy, sho ce dobre, ale j ne mozy skazatu, sho pogano. A chu e kinec v cij zmini masok? kolu z ljyduna spravznia, taka, jaka vona zseredunu?

взагалі то кожен грає в цьому житті якусь свою роль... чи ту яку він сам обрав чи ту яку йому суспільство нав"язало, хтось грає вдало, а
хтось не дуже вдало... smile

рус. "Весь мир театр а люди в нем актеры"

 
MercifulДата: П’ятниця, 30.11.2007, 18:33 | Повідомлення # 8
Чотовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (VITAL)
взагалі то кожен грає в цьому житті якусь свою роль... чи ту яку він сам обрав чи ту яку йому суспільство нав"язало, хтось грає вдало, а
хтось не дуже вдало...
рус. "Весь мир театр а люди в нем актеры"

Я не сказала, що це погано... smile Вміння правильно використати цю маску в суспільстві - ось в чому мистецтво! yes yes yes


Be happy, enjoy your life & you"ll see all bright colors of the world
 
ШВеДДата: Субота, 01.12.2007, 11:18 | Повідомлення # 9
Курінний
Група: Наші люди
Повідомлень: 100
Репутація: 2
Статус: Offline
Маска людини -- це частина цієї людини. Вона вважає, що вона те, що вона грає на публіку -- це не правда. Та як кажуть що в кожному жарті та кожній брехні є частина правди. Тому те, що людина грає на публіку -- це просто виділення певних якостей людини. Як людина може грати певну якість, якщо її у неї нема. Якщо вона цієї якості не має значить вона не зможе її скопіювати, вона не може цю якість зрозуміти. Гра людини певних якостей -- це гіперболізація цих якостей. Тому про будь-яку людину можна багато дізнатись, якщо бачити різні маски цієї людини в різних ситуаціях (особливо в критичних: тоді найчастіше маска падає (людина просто про неї забуває!!!)).

Ш.В.Д.
 
MercifulДата: Неділя, 02.12.2007, 19:52 | Повідомлення # 10
Чотовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (ШВеД)
брехні є частина правди. Тому те, що людина грає на публіку -- це просто виділення певних якостей людини. Як людина може грати певну якість, якщо її у неї нема. Якщо вона цієї якості не має значить вона не зможе її скопіювати, вона не може цю якість зрозуміти. Гра людини певних якостей -- це гіперболізація цих якостей. Тому про будь-яку людину можна багато дізнатись, якщо бачити різні маски цієї людини в різних ситуаціях (особливо в критичних: тоді найчастіше маска падає (людина просто про неї забуває!!!)).

Трішечки з тобою не згідна... Так, не заперечую, що людина краще пізнається в критичних ситуація. Проте, я кажу про маску як про якості характера людини. Зіграти рису, яка тобі зовсім не притамання, можна. Знову ж таки, все залежить від її акторських вмінь! Тут іде мова про те, як людина вміє поводити себе в різних життєвих ситуаціях. А фальшивість завжди видно, принаймні мені.


Be happy, enjoy your life & you"ll see all bright colors of the world
 
ШВеДДата: Понеділок, 03.12.2007, 10:17 | Повідомлення # 11
Курінний
Група: Наші люди
Повідомлень: 100
Репутація: 2
Статус: Offline
Merciful, Є така народна мудрість "Ситий голодного не зрозуміє" (може не повністю народна, може частково моя та всерівно зміст той самий)."Ситий" повивен хоча б раз бути "голодним", щоб зрозуміти "голодного". Так і тут людина не може скопіювати певну якість, якщо людина цю якість ніколи не мала, не може відтворити відчуття, якщо ніколи цього не відчувала.

Добавлено (03.12.2007, 10:17)
---------------------------------------------
Фальшивість актрорської гри може в двох випадках: коли людина не має акторських здібностей або ця людина хоче скопіювати певну якість або відчуття.
По теорії можливо скопіювати певні якості та треба мати дуже, дуже і дуже великий аналітичний (зокрема психологічний) та акторський таланти.


Ш.В.Д.

Повідомлення відредагував ШВеД - Понеділок, 03.12.2007, 10:17
 
MercifulДата: Четвер, 13.12.2007, 21:10 | Повідомлення # 12
Чотовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 1
Статус: Offline
Гра, маска, роль людини - це все вживалося в переносному значенні для визначення характеру людини.

Be happy, enjoy your life & you"ll see all bright colors of the world
 
asterДата: Понеділок, 24.12.2007, 14:00 | Повідомлення # 13
Бунчужний
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Репутація: 1
Статус: Offline
Не по темі...

Мені подобається реклама Київтару, зокрема слова, що кожне слово нашого спілкування наближає нас до майбутнього, ДАВАЙТЕ СПІЛКУВАТИСЬ.

Мало лиш хто каже як забезпечувати впевненість у майбутньому, якусь запоруку. Звідкі відомо, яке нас майбутнє чекає.

Я гадаю реклама ні в якому разі не повинна бути стимулюючою.

Людину треба заставити саморозвиватись, здобувати нові навики, знання...


enjoyer
 
VerKAДата: П’ятниця, 04.01.2008, 12:44 | Повідомлення # 14
Сотенний
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 1
Статус: Offline
Чтобы развиваться нужна идея.
Предлагаю создать гражданськую организацию за возрождение Киевской Руси. Там каждому найдется дело и каждый почувствует себя нужным этому миру, своему народу.

Читайте в Блогах\Роздумах мой материал про Киевскую Русь. Давайте сделаем реальное дело.

Добавлено (04.01.2008, 12:44)
---------------------------------------------
Я не случайоно написала "гражданскую" организацию, а не "общественную". Я имею ввиду, что мы должны себя почувствовать гражданами возрожденной Киевской Руси еще до того, как она возродится.


vera
 
VetalДата: Субота, 16.02.2008, 18:25 | Повідомлення # 15
Чотовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (VerKA)
Предлагаю создать гражданськую организацию за возрождение Киевской Руси. Там каждому найдется дело и каждый почувствует себя нужным этому миру, своему народу.

Читайте в Блогах\Роздумах мой материал про Киевскую Русь. Давайте сделаем реальное дело.

Добавлено (04.01.2008, 12:44) --------------------------------------------- Я не случайоно написала "гражданскую" организацию, а не "общественную". Я имею ввиду, что мы должны себя почувствовать гражданами возрожденной Киевской Руси еще до того, как она возродится. vera

А Вам не здається, що Ви на себе багато берете і взагалі думаю, що на цьому сайті Вам не місце! Нема чого забивати молоді голови дурними ідеями!

 
Форум » Загальний розділ » Світогляд » Хто я ?
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

Copyright Kozmenko © 2024
Сайт управляється системою uCoz