kozmenko.at.ua
П’ятниця, 19.04.2024, 19:21
Радий вітати Вас Гість | RSS
 
Головна Світова криза і Україна - ФорумРеєстраціяВхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Загальний розділ » Міжнародна економіка » Світова криза і Україна (Як з кризою боротися? Чи треба взагалі з нею боротися?)
Світова криза і Україна
ШВеДДата: Понеділок, 27.10.2008, 23:39 | Повідомлення # 1
Курінний
Група: Наші люди
Повідомлень: 100
Репутація: 2
Статус: Offline
Світова криза вдадира по економіці України в 2 рази сильніше ніж по економіках розвинутих країн. Зараз повипливали різні економічні "скелети", які вдало були сховані в українській шафі. Цьому яскраво допомагало загальне піднесення світової економіки та зараз коли "обвалились" світові центри країну колотить від проблем економічного та не тільки економічного характеру.
Що робити в такій ситуації? Що точно -- це не скласти руки і не чекати поки це "якось саме налагодится". КМУ вже провів і далі проводить різні заходи, щодо "зниження впливу світової економічної кризи на економіку України". Вже поданий цим органом до Верховної Ради України законопроект "Про внесення змін до Державного Бютжету", також проходять переговори про надання кредиту міжнародним фондом Україні "для стабілізації валютної кризи", видаються різні постанови КМУ і т. д.
Мені зараз досить важко проводити будь-який аналіз дій КабМіну та інших державних органів через мою малокваліфікованість і низьку освідченність саме в цьому питанні (нема часу навіть телевізор ввімкнути, не то що якось аналізувати відповідні дії).
Цікаво було б почути ваші особисті ідеї по виходу України з цієї кризи. Може знайдете натхнення і бажання поговорити про дії держави в кризі -- пишіть. Якщо маєте якісь цікаві і актуальні данні по цьому питанню також скидайте -- поспілкуємся.
Взагалі вважаю, що саме ця криза (якщо звичайно її правильно використати) може стати для України зірковим часом, коли вона зможе пробитись через значно колихнувшуся конкуренцію економічних "гігантів" світу і новий КОНКРЕТНИЙ переділ світового ринку!!!!


Ш.В.Д.
 
МільярдерДата: Вівторок, 28.10.2008, 16:05 | Повідомлення # 2
Курінний
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Думаю, що найкращим виходом з кризи можуть бути лише позачергові вибори до парламенту і формування нового уряду.

 
ШВеДДата: Четвер, 30.10.2008, 23:13 | Повідомлення # 3
Курінний
Група: Наші люди
Повідомлень: 100
Репутація: 2
Статус: Offline
Так, це варіант, але є декілька "але" (звиняйте за тафтологію smile ). Перше але: для будь-якої економіки так і бізнесу стабільність дуже важлива особливо в цей кризовий час. Друге а.: якщо цей уряд не може вже так повністю задовільнити потреби економіки, то не факт, що наступний зробить краще -- просто напросто оберуть тих самих і їхні важелі впливу будуть майже ідентичними -- так, що це мене також не тішить. Ну і ще одне не менш важливе а.: те, що в цей час, коли важливий кожен мільйон -- потрібно буде витрати сотні мільйонів. Що ж це виходить -- кредит від МВФ (взятий для стабілізації) будуть витрачати до розколихування становища. До чого воно хорошого може привести?

Ш.В.Д.
 
МільярдерДата: Субота, 01.11.2008, 00:02 | Повідомлення # 4
Курінний
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (ШВеД)
для будь-якої економіки так і бізнесу стабільність дуже важлива особливо в цей кризовий час.

Саме так smile І саме тому потрібно робити достокові вибори, бо цей уряд довів країну до ручки і про якусь стабільніть за цього уряду говорити не доводиться.

Новий уряд завжди приносить стабільність у країну, бо люди отримують надію, що нові чиновники щось зроблять і вже навіть це само по собі призводить до рівноваги у економіці. Позитивні очікування призводять до позитивних наслідків, чи не так?

Крім того, нові голови це завжди нові креативні ідеї, зараз є надія, що в парламент пройдуть нові молоді незаангажовані люди, тому дострокові виборі потрібні однозначно. (Якщо не знаєш або ще думаєш за кого голосувати, дивись на мій підпис biggrin ).

Гроші, які витрачаються на проведення виборів, це, по суті, мізер для такої держави, як Україна. Це, фактично, копійки в порівнянні хоча б з тижневим оборотом будь якого з українських олігархів. За що справді потрібно переживати, так це за тим, що цей продажний уряд може спробувати під цей шумок економічної кризи продати за безцінь стратегічні українські підприємства своїм людям - отоді це буде справжньою втратою для української економіки.


 
ШВеДДата: Понеділок, 03.11.2008, 22:54 | Повідомлення # 5
Курінний
Група: Наші люди
Повідомлень: 100
Репутація: 2
Статус: Offline
Якщо б з тобою спілкувався перший раз, то подумав би, що ти сам хочеш під цей шумок проштовхнути "Свободу" в парламент! biggrin biggrin biggrin
Quote (Мільярдер)
Новий уряд завжди приносить стабільність у країну, бо люди отримують надію, що нові чиновники щось зроблять і вже навіть це само по собі призводить до рівноваги у економіці. Позитивні очікування призводять до позитивних наслідків, чи не так?

Чесно кажучи -- не так, тому що я впевнений, що бізнес при зміні влади у нас в Україні ніколи не "рипається". Впевнений бо сам з бізнесом дуже тісно повязаний. Деколи тишина стоїть до пів року бо ніхто не знає з ким можна домовитись по потрібних питаннях. Один виняток за всю історію незалежної України був в 2005 році при оранжевій революції (але як розумієш таке вже ніколи не повториться).
На парламенсь вибори офіційно витрачається у нас десь 400 мільйонів гривень, а основні партії (які постійно входять до парламенту) разом взяті неофіційно витрачають понад 2 мільярдів доларів (тих 2 мільярдів, які благополучно повертають собі в кишені інакше навіщо стільки витрачати). Ну якщо 16% від поточної позики України в МВФ -- копійки, тоді вже я не знаю скільки треба грошей, щоб вони дійсно цінились як гроші! smile


Ш.В.Д.
 
МільярдерДата: Вівторок, 04.11.2008, 00:39 | Повідомлення # 6
Курінний
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Я думаю, що в цьому питанні потрібно собі чітко усвідомити: небуває абсолютного зла чи абсолютного добра! Кожна медаль має дві сторони, які є однаковими по величині.

Бізнес теж належить різними олігархічним групам - зі зміною влади один бізнес може втратити важелі впливу, а інший їх отримує. А це є рух. Рух - це в будь якому випадку позитив для держави. А рух капіталів, людей можливий лише при зміні влади.

Я не розумію чому ти так бануєш за тими 400-та мільйонами гривень smile ! Тобі ж їх всеодно ніхто би не дав!




Повідомлення відредагував Мільярдер - Вівторок, 04.11.2008, 23:00
 
Форум » Загальний розділ » Міжнародна економіка » Світова криза і Україна (Як з кризою боротися? Чи треба взагалі з нею боротися?)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright Kozmenko © 2024
Сайт управляється системою uCoz