kozmenko.at.ua
Четвер, 28.03.2024, 12:11
Радий вітати Вас Гість | RSS
 
Головна Як стати міжнародником? - ФорумРеєстраціяВхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Загальний розділ » Міжнародна економіка » Як стати міжнародником? (Що таке економіст-міжнародник і що з цим робити??????)
Як стати міжнародником?
ШВеДДата: П’ятниця, 30.11.2007, 11:27 | Повідомлення # 1
Курінний
Група: Наші люди
Повідомлень: 100
Репутація: 2
Статус: Offline
Часто від колег-студентів чую приблизно такі тези та запитання:"Не знаю чи дасть мені цей універ потрібний рівень кваліфікації", "Туманно уявляю своє професійне майбутнє" або "Де знайти роботу по нашій спеціальності?" і т. д. Я інколи сам задумуюсь над цими проблемами та відповідь постійно чомусь не втішна.
Поділіться будь-ласка ідеями щодо майбутнього студентів-економістів, а зокрема міжнародників. Хотілось би почути які реальні або майже реальні (індивідуальні чи колективні) заходи з приводу отримання відповідного рівня кваліфікації та відповідної роботи.


Ш.В.Д.
 
VerKAДата: П’ятниця, 04.01.2008, 11:39 | Повідомлення # 2
Сотенний
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 1
Статус: Offline
Экономист всегда найдет себе работу, независимо междунардник он или нет.
Если ктото из вас поступал только чтоб работать за границей, то я должна вас разочаровать. Никто там вас не ждет с нашим международным образованием.
Просто каждый вуз считает себе за честь открыть специальность международная экономика, а базы для учебы нет.

Читайте материал о Киевской Руси на Блог\Роздумах. В Киевской Руси мы всем экономистам найдем работу!!!


vera
 
ШВеДДата: Середа, 20.02.2008, 12:16 | Повідомлення # 3
Курінний
Група: Наші люди
Повідомлень: 100
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (VerKA)
Экономист всегда найдет себе работу, независимо междунардник он или нет.
Если ктото из вас поступал только чтоб работать за границей, то я должна вас разочаровать. Никто там вас не ждет с нашим международным образованием.
Просто каждый вуз считает себе за честь открыть специальность международная экономика, а базы для учебы нет.
Читайте материал о Киевской Руси на Блог\Роздумах. В Киевской Руси мы всем экономистам найдем работу!!!

При чому тут закордон. Міжнародний економіст -- це економіст, який працює на фірмі чи організації, яка має певні міжнародні економічні відносини. Цю інформацію я мав ще при вступі тому знав куди вступаю.


Ш.В.Д.
 
Darth_Talon-LikaДата: П’ятниця, 16.01.2009, 16:18 | Повідомлення # 4
Ройовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Ой.ну перше це куди батьки зможуть втиснути туди і піде та дитина, якщо має більше уявлення про те де хоче працювати то буде йти до цієї цілі...А якщо брати більш буквально, то це "фірми" які мають спільну діяльність з закордонними фірмами, фірми які займаються експортом-імпортом за кордон, ТНК в нашій країні та з закордонним керівництвом та інші cool

Не суди и судим не будешь!
 
RGДата: Четвер, 23.07.2009, 14:38 | Повідомлення # 5
Ройовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 1
Статус: Offline
Верка добре сказала. Є різниція між економістом і власником диплому.
 
Форум » Загальний розділ » Міжнародна економіка » Як стати міжнародником? (Що таке економіст-міжнародник і що з цим робити??????)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright Kozmenko © 2024
Сайт управляється системою uCoz