kozmenko.at.ua
Четвер, 25.04.2024, 04:24
Радий вітати Вас Гість | RSS
 
Головна Як би Ви проголосували? - Сторінка 2 - ФорумРеєстраціяВхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум » Загальний розділ » Україна-ЄС » Як би Ви проголосували?
Як би Ви проголосували?
Якби найближчим часом проходив референдум щодо вступу України в ЄС. Як би ВИ проголосували???
1. за вступ [ 8 ] [50.00%]
2. проти [ 7 ] [43.75%]
3. вагаюсь з відповіддю [ 1 ] [6.25%]
4. не збираюсь голосувати [ 0 ] [0.00%]
Усього відповідей: 16
МільярдерДата: Вівторок, 20.11.2007, 01:48 | Повідомлення # 16
Курінний
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (VerKA)
К сожалению, поздно зашла на форум и некода серьезно дискутировать. Спешу. Но фраза о России надуманная. Мы с россиянами в первую очередь славяне, а потом русские, украинцы и белорусы. И ни на каком поводке никто нас не держал. Мы сами добровольно были вместе.А комплекс российского "врага" искусственен. От него пора избавляться!!! Учитесь ребята.

Я міг би сказати вам багато неприємних слів, але хто ви такі, щоб вам все це казати? От тільки одне мене цікавить, чому в мене всередині з'являється стільки зла, виникає таке внутрішнє напруження, коли бачу, що хтось пише чи говорить псячою мовою?!!! angry

Дивлячись на вас, так хочеться говорити про правильність патріархального суспільства! angry

Але в нас демократія, жінки рівні з чоловіками, тому робіть що хочете, а я просто ігноруватиму вашу псячу мову!!! angry

Добавлено (20.11.2007, 01:48)
---------------------------------------------

Quote (ШВеД)
Quote
Quote (Мільярдер)
Щодо європарламенту, то ти сам підтвердив мої слова про відсутність незалежності окремих держав у євросоюзі. Адже там сидять тільки представники цих держав, а якщо більшість проголосує інакше, ніж окрема країна, то їй нічого не залишиться, як прийняти це.

Я не казав про відсутність незалежності, а про відсутність деяких можливостей для держави. Прошу тебе не перекручувати мої слова, тому що відсутність незалежності я навіть не говорив. Ці країни, на мою думку -- НЕЗАЛЕЖНІ в своїй основній функції -- у забезпеченні існування і розвитку своєї нації. Чи ти і я не цього бажаєм -- розвитку своєї нації, реальну допомогу населенню?


Звичайно ж ти не казав, але я казав, а сам факт існування європарламенту вважаю підтвердженням моїх слів.

Взагалі кажучи, я підтримую рух України до Європи, як рух від московщини, але не вступ. Я хочу моєї власної валюти, кордонів, армії. Тільки в цьому випадку можна захистити національні і культурні інтереси. В протилежному випадку будемо під постійною загрозою.


 
kozmenkoДата: Четвер, 22.11.2007, 10:14 | Повідомлення # 17
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 49
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Мільярдер)
Я хочу моєї власної валюти, кордонів, армії.

Не буду надовго втягуватися в дискусію, але питання таки задам? Прибалтійські народи нікапельки не менше проявляли націоналізму в Союзні часи. Більше того, вони навіть називали "окупантом" Радянський Союз. І як тільки появилася можливість, то першими вийшли з Союзу. Але маючи гіркий досвід повної буферної незалежності, яку втратили за одним розчерком пера, вони довго не вагалися щодо вступу в НАТО і в ЄС.
Отож, невже ті прибалти такі дурні? І невже вони повністю розтратили свій націоналізм?

Я там у Гостьовій книзі звертаюся до Мільярдера і ВерКА. Почитайте, подумайте, а може і задумайтеся!
Також в інформації про сайт є дещо про мене, а тому заново тут розповідати про себе мені не цікаво (я десь в іншій темі бачив звертання до мене). Не шкодить знайти моїх студентів і поцікавитися який я.

 
МільярдерДата: Четвер, 22.11.2007, 20:48 | Повідомлення # 18
Курінний
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Володимире Мирославовичу, прибалтійські країни обрали свою дорогу, не думаю що нам варто їх копіювати. Найбільшу небезпеку ЄС бачу саме в тому, що тепер цьому утворенню не потрібно завойовувати інших країн, яу це колись робила, наприклад, Римська імперія. В сучасному світі з'явився новий спосіб захоплення інших країн - створити у себе таку економічну ситуацію, що ті самі добровільним чином здадуть свою незалежність. Для України тут бачу найбільшу небезпеку - практика показує, що всі ті, ніби хороші для інших країн речі, такі як соціалізм, демократія, лібералізм, в Україні стають страшним злом - методом винищення Нації, або її приниження, висилення, як у наш час.

Боюся, що часткова втрата Україною свого суверенітету в умовах внутрішніх протиріч, може стати страшною загрозою.


 
kozmenkoДата: Неділя, 25.11.2007, 08:15 | Повідомлення # 19
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 49
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Мільярдер)
Боюся, що часткова втрата Україною свого суверенітету в умовах внутрішніх протиріч, може стати страшною загрозою

Членство в Євросоюзі обов"язково супроводжуватиметься частковою втратою незалежності. Але факт, що жодна з країн ЄС не перестала бути ідентичною. Набагато страшнішим буде членство в "Союзе славянских народов" (за VerKAю), а туди ми рано чи пізно попадемо, як тільки залишимося в буфері.

Сильнішими за Росію ми не станемо ні економічно, ні військово, а от Росія уже скупила половину українських підприємств (нафтопереробні заводи уже всі, крім одного). Тепер залишилося покласти при владі своїх прибічників і проголосувати за подвійне громадянство. У самій Росії раптом люди позгадують, що вони мають українські корені й приймуть ще й українське громадянство. Потім українська проросійська влада на чолі з Януковичем мирно оголосить референдум проти НАТО, проти ЄС і за злиття з Росією. Українці Південної і Східної України і "українці" Росії дружно проголосують за це все і плакала наша незалежність.

Тож вибору в нас немає великого. Незалежними бути не вдасться, а от часткову незалежність з певними рівними правами зберегти можна, але лиш у ЄС. Надіятися на інший сценарій можна, але то буде романтика, а не реалії.

В економіці і політиці діють об"єктивні закони, які не залежать від волі чи бажання людей. Це не юридичні закони, які люди самі собі придумують і ними керують. Це природні закони, які управляють людьми. Отже, чим довше будемо поза Євросоюзом, тим більше втрачатимемо на користь північно-східного сусіда. А з ЄС він нас уже вирвати не зможе.
Тому треба вибирати яке зло менш втратне для нас ЄС чи ССН.

 
VerKAДата: Неділя, 25.11.2007, 13:15 | Повідомлення # 20
Сотенний
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 1
Статус: Offline
Чтобы не бояться северо-восточного соседа, нужно просто с ним объединиться и стать таким же богатым, как и он!!!
Стать вместе с ним таким же сильным!!! А вместе с белоруссами еще сильнее!
Ребята! Нужно просто преодолеть в себе всякие опасения и все комплексы. Будет намного проще жить!!!


vera
 
VITALДата: Неділя, 25.11.2007, 19:42 | Повідомлення # 21
Чотовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 4
Статус: Offline
VerKA, Я так зрозумів ти про Росію говориш. В якому розумінні єднатися??? Ми 17 років будували незалежну країну, щоб стати чієюсь республікою ??? З Росієє потрібно співпрацювати, а єднатись ні в якому разі.. Може нам ще з Молдовою об"єднатись..?? %). І з чого ВИ взяли що так набагато легше стане жити???
 
МільярдерДата: Неділя, 25.11.2007, 20:02 | Повідомлення # 22
Курінний
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (kozmenko)
Членство в Євросоюзі обов"язково супроводжуватиметься частковою втратою незалежності. Але факт, що жодна з країн ЄС не перестала бути ідентичною. Набагато страшнішим буде членство в "Союзе славянских народов" (за VerKAю), а туди ми рано чи пізно попадемо, як тільки залишимося в буфері.

Сильнішими за Росію ми не станемо ні економічно, ні військово, а от Росія уже скупила половину українських підприємств (нафтопереробні заводи уже всі, крім одного). Тепер залишилося покласти при владі своїх прибічників і проголосувати за подвійне громадянство. У самій Росії раптом люди позгадують, що вони мають українські корені й приймуть ще й українське громадянство. Потім українська проросійська влада на чолі з Януковичем мирно оголосить референдум проти НАТО, проти ЄС і за злиття з Росією. Українці Південної і Східної України і "українці" Росії дружно проголосують за це все і плакала наша незалежність.

Тож вибору в нас немає великого. Незалежними бути не вдасться, а от часткову незалежність з певними рівними правами зберегти можна, але лиш у ЄС. Надіятися на інший сценарій можна, але то буде романтика, а не реалії.

В економіці і політиці діють об"єктивні закони, які не залежать від волі чи бажання людей. Це не юридичні закони, які люди самі собі придумують і ними керують. Це природні закони, які управляють людьми. Отже, чим довше будемо поза Євросоюзом, тим більше втрачатимемо на користь північно-східного сусіда. А з ЄС він нас уже вирвати не зможе.Тому треба вибирати яке зло менш втратне для нас ЄС чи ССН.


Доценте, чесно кажучи, я побоююся вступу до євросоюзу. Мені не приємна така політика, коли ми думаємо кому краще продатися. Якщо вступити в ЄС, то в Україні можуть гостро постати расові питання - не секретом є те, що європа дуже сильно заселена турками, неграми, арабами. За прогнозами ООН, до 2050 року корінні європейці будуть в меншості у своїх країнах. Дуже яскравим є приклад Франції, яка вже зараз повністю чорна.

Якщо проблема буферної зони дійсно загрозлива, то хай буде - ідемо в Європу, але робити це треба обережно, так само, як ми це робимо зі всупом до СОТ. Зокрема, треба зберегти свою валюту, права Українців, як етносу, повинні бути більшими, за права інших етносів і рас. Слід прорахувати всі небезпеки.


 
ШВеДДата: Неділя, 25.11.2007, 21:36 | Повідомлення # 23
Курінний
Група: Наші люди
Повідомлень: 100
Репутація: 2
Статус: Offline
VerKA, Мене ДУЖЕ зацікавило про яке ти багатство говориш???? Може в них дороги хороші? Чи може вони добре живуть (в Москві та московській області так, а далі... в інших частинах Росії)? Чи може у них хороша інфраструктура в сільській місцевості (школи, лікарні)?
Справді у цієї країни багатство є, але тільки природнє (багато ресурсів), які вона просто РОЗТРИНЬКУЄ то наліво то направо. І більша частина населення просто не бачить того багатства. Моя думка така: Росія -- це паразит на своїй землі, вона качає з неї ресурси непомірними темпами і коли ми були разом вона і з нашої землі качала так само. Я не хочу, щоб у нас так було.

Добавлено (25.11.2007, 21:36)
---------------------------------------------
Мільярдер, Отут я з тобою згоден, але тільки частково. Правильно, в будь-якому кроці повинен бути максимальноможливий прорахунок всіх варіантів, а в такому масштабі навіть більше ніж можливо. Тому неможливо не перейти на євро. Ти не економіст, а я тобі як економіст скажу: ми більше втратимо від того, що не перейдем на євро ніж заробимо від залишення на гривні. Уяви собі: інтерграція економік, збільшення експорту та імпорту, спільні банки. Скажи як ми будемо з європейцями розраховуватись? Постійно міняти гривні на єврики? А ще плюс наша валюта не стабільна тому європейці ще більше будуть боятися з проводити якісь операції на нашому ринку.


Ш.В.Д.
 
MercifulДата: Середа, 05.12.2007, 22:23 | Повідомлення # 24
Чотовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Мільярдер)
Крім того мені не приємні самі європейці. Нє... Ви не подумайте... Я всіх люблю. Але всеж таки не хочу бути а союзі з усіма тими італійськими, румунськими, іспанськими, португальськими циганами. Чи ви думаєте нам там буде добре жити? Тоді подивіться як живе Румунія, яка вже є членом цього утворення.

Що тобі зробили італійці, румуни, португали? surprised


Be happy, enjoy your life & you"ll see all bright colors of the world
 
kozmenkoДата: П’ятниця, 07.12.2007, 06:33 | Повідомлення # 25
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 49
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Мільярдер)
За прогнозами ООН, до 2050 року корінні європейці будуть в меншості у своїх країнах. Дуже яскравим є приклад Франції, яка вже зараз повністю чорна

Франція почорніла не від втрати незалежності чи від створення Євросоюзу, а від колишнього володіння численними колоніями, люди яких навіть тепер мають право на громадянство Франції.
Щодо асиміляції народів, то це об’єктивний процес, якого не уникнути, бо він є природним і від бажання чи небажання людини не залежить.
Людям природничих наук це повинно би бути добре зрозумілим. Єдине, що треба знати, що людське суспільство розвивається не за надуманими (суб’єктивними) правовими законами, а за (об’єктивноми) законами природи людської спільноти.
Тупо впертися тут неможливо. Треба просто вміти використовувати собі на користь ті природні процеси.

Тож не треба противитися руху до ЄС тільки через те, що з Африки можуть приїхати негри. Вони уже й так до нас приїжджають і потихеньку поселяються.

 
МільярдерДата: П’ятниця, 07.12.2007, 19:06 | Повідомлення # 26
Курінний
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (kozmenko)
Франція почорніла не від втрати незалежності чи від створення Євросоюзу, а від колишнього володіння численними колоніями, люди яких навіть тепер мають право на громадянство Франції.

Думаю, Франція почорніла не від самої наявності колоній, бо такі колонії мала і Англія, Іспанія, Португалія. Справа в законах, які там були прийняті. Це і надання громадянства всім іноземцям, що там жили, і відсутність політики виселення іноземців з Франції. А тепер подивіться новини! Що там твориться! Негри громлять все на вулицях, злочинність і наркоторгівля процвітає.

Quote
Щодо асиміляції народів, то це об’єктивний процес, якого не уникнути, бо він є природним і від бажання чи небажання людини не залежить.Людям природничих наук це повинно би бути добре зрозумілим. Єдине, що треба знати, що людське суспільство розвивається не за надуманими (суб’єктивними) правовими законами, а за (об’єктивноми) законами природи людської спільноти.Тупо впертися тут неможливо. Треба просто вміти використовувати собі на користь ті природні процеси.

За такою логікою в недалекому майбутньому біла раса повністю зникне з Землі. Адже чорна жінка народжує біля восьми дітей, тоді як Європейці зараз відмовляються від створення сім'ї, гомосексуалізм там узаконений. (До речі, якщо ми хочемо в євросоюз, то нам треба узаконити гомосексуалізм, бо там до цього добре відносяться. Мусимо бути толерантними!!! angry )
І чи не є об'єктивним законом людської природи мій протест проти євросоюзу? Взагалі кажучи, якщо керуватися цими самими об'єктивними законами, то треба брати мило і шнурок sad , адже ці закони дуже жорстокі, вони призводять до війн, до кровопролиття.

Quote
Тож не треба противитися руху до ЄС тільки через те, що з Африки можуть приїхати негри. Вони уже й так до нас приїжджають і потихеньку поселяються

Так, це правда. В Чернівцях ми все частіше можемо їх побачити. І причина цьому - політика уряду, щодо руху до Європи. Ми туди йдемо і чим далі зайдемо, тим більше негрів матимемо.

Добавлено (07.12.2007, 19:06)
---------------------------------------------
Ось фото з парижського метро

Треба сказати, що практично таке саме твориться і в Німеччині, яка практично не мала колоній, і у всіх інших країнах Європи.
До другої світової війни такого не було, це процес останніх 30-40 років.


 
VerKAДата: Неділя, 09.12.2007, 08:43 | Повідомлення # 27
Сотенний
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (VITAL)
Я так зрозумів ти про Росію говориш. В якому розумінні єднатися??? Ми 17 років будували незалежну країну, щоб стати чієюсь республікою ??? З Росієє потрібно співпрацювати, а єднатись ні в якому разі.. Може нам ще з Молдовою об"єднатись..??

Ну не со всей Молдавией, а только с Приднестровьем.
А вот передергивать мои слова не надо. Я не писала, что Украина должна стать чьейто республикой, а просто объединиться с Россией и Белоруссией. На первых порах на автономных правах, а потом в одну страну. Назовем ее Киевской Руссю. И это надо будет сделать как можно быстрее. Киевская Русь не распалась бы, если бы не была разделена на княжества. СССР не распался бы, если бы был унитарным государством.

Владимир Мирославович. Я удивлена. Как человек с таким высочайшим умом может не понимать элементарного? У нас путь не в Европу!

Ничего! На Блог/Роздумах я напишу изложение моей статьи и вы все поймете.

Добавлено (09.12.2007, 08:43)
---------------------------------------------
Миллиардеру. Построим Киевскую Русь и такого фото в нас никто не сможет сделать. Мы будем самодостаточной страной. Нам хватит своих, а неграм нечего у нас будеть делать.


vera
 
МільярдерДата: Понеділок, 10.12.2007, 02:35 | Повідомлення # 28
Курінний
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (VerKA)
Миллиардеру. Построим Киевскую Русь и такого фото в нас никто не сможет сделать. Мы будем самодостаточной страной. Нам хватит своих, а неграм нечего у нас будеть делать.

Схоже тут ми з Вами де в чому сходимось. А чого? Можна відновити Київську Русь, але не на рівноправності республік, а на тих же правах, що й були колись в Київській Русі. З єдиним центром у Києві, з єдиним монархом-князем Українцем ну і звичайно з єдиною Українською мовою спілкування. Над вашою пропозицією треба подумати...

От тільки в цьому випадку в нас з'явиться багато роботи в росії по очищенню її від китайців ну і всіх решта та від самих українофобних настроїв. Тут потрібна жорстка влада.


 
kozmenkoДата: Середа, 12.12.2007, 06:54 | Повідомлення # 29
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 49
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Мільярдер)
Схоже тут ми з Вами де в чому сходимось.

А я й раніше підозрював, що Ви обоє подібно думаєте, лиш база відштовхування різна.
Раджу, пане Мільярдере, зайти на форум Артемового сайту (www.artk.at.ua) і подивитися, що там Ваша "однодумиця" видає про УПА.
А про підміну понять у полеміці, якою є вкладена фотка, я напишу іншим разом. У ЧТЕІ тепер сесійний напряг і не можу викроїти багато часу на роботу з сайтом.

А Вам, пані VerKA, скажу, що мені приємною є Ваша оцінка мого височайшого розуму (і як Ви тільки так надалеку це запримітили?), але я "елементарно" не хочу повертатись у болото неринкового, однопартійного тоталітаризму, в якому загруз російський слон.
Чекаю і ніяк не можу дочекатися Вашої статті, щоб побачити, що ж таке там нове Ви відкриваєте.

 
ШВеДДата: П’ятниця, 14.12.2007, 17:12 | Повідомлення # 30
Курінний
Група: Наші люди
Повідомлень: 100
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (Мільярдер)
Думаю, Франція почорніла не від самої наявності колоній, бо такі колонії мала і Англія, Іспанія, Португалія. Справа в законах, які там були прийняті. Це і надання громадянства всім іноземцям, що там жили, і відсутність політики виселення іноземців з Франції. А тепер подивіться новини! Що там твориться! Негри громлять все на вулицях, злочинність і наркоторгівля процвітає.

Вступ в ЄС не зобовязує пускати до нас всіх кого попало і дозволяти всім підряд жити. У Франції це проблема, яку вони самі собі зробили. Та інші країни в ЄС немають таких жорстких проблем хоча також в ЄС.
У країни повинна бути правильна мета, яка повинна досягатись через правильні дії. Перебування в ЄС -- це лише правильна мета. А дії по вступу залежать від України.
Цим я хотів сказати, що як (яким методом, як вона там себе поставить) Україна вступить в ЄС такий і буде результат. Тому ми можемо уникнути проблеми почорніння та пожовтіння нації навіть перебуваючи в ЄС.

Добавлено (14.12.2007, 17:12)
---------------------------------------------

Quote (Мільярдер)
От тільки в цьому випадку в нас з'явиться багато роботи в росії по очищенню її від китайців

Ти ж сам кажеш, що в Росії є китайці. А Росія не знаходиться в ЄС. Тому чому ти так повязуєш ЄС і почорніння (пожовтіння) націй??


Ш.В.Д.

Повідомлення відредагував ШВеД - П’ятниця, 14.12.2007, 17:12
 
Форум » Загальний розділ » Україна-ЄС » Як би Ви проголосували?
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

Copyright Kozmenko © 2024
Сайт управляється системою uCoz