kozmenko.at.ua
П’ятниця, 29.03.2024, 03:39
Радий вітати Вас Гість | RSS
 
Головна Як би Ви проголосували? - Сторінка 3 - ФорумРеєстраціяВхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Форум » Загальний розділ » Україна-ЄС » Як би Ви проголосували?
Як би Ви проголосували?
Якби найближчим часом проходив референдум щодо вступу України в ЄС. Як би ВИ проголосували???
1.за вступ[ 8 ][50.00%]
2.проти[ 7 ][43.75%]
3.вагаюсь з відповіддю[ 1 ][6.25%]
4.не збираюсь голосувати[ 0 ][0.00%]
Усього відповідей: 16
МільярдерДата: П’ятниця, 14.12.2007, 20:28 | Повідомлення # 31
Курінний
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (ШВеД)
Ти ж сам кажеш, що в Росії є китайці. А Росія не знаходиться в ЄС. Тому чому ти так повязуєш ЄС і почорніння (пожовтіння) націй??

Прочитай статтю на кацапській, що я закинув в гілці світогляд. Ти все зрозумієш.

Добавлено (14.12.2007, 20:28)
---------------------------------------------

Quote (ШВеД)
Вступ в ЄС не зобовязує пускати до нас всіх кого попало і дозволяти всім підряд жити. У Франції це проблема, яку вони самі собі зробили. Та інші країни в ЄС немають таких жорстких проблем хоча також в ЄС.У країни повинна бути правильна мета, яка повинна досягатись через правильні дії. Перебування в ЄС -- це лише правильна мета. А дії по вступу залежать від України.Цим я хотів сказати, що як (яким методом, як вона там себе поставить) Україна вступить в ЄС такий і буде результат. Тому ми можемо уникнути проблеми почорніння та пожовтіння нації навіть перебуваючи в ЄС.

ШВеД, ти ж економіст! Сам подивися, що написав. Може ти пропонуєш не приймати Шенгенську візу? Не прийняти всієї тієї жидівської ідеології, яка є в ЄС? Навіщо тоді такий вступ? Та й чи візьмуть нас туди з такими поглядами?


 
MercifulДата: П’ятниця, 14.12.2007, 21:27 | Повідомлення # 32
Чотовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 1
Статус: Offline
Негрів, або як ще їх називають казадойчи - рубіроїди,дуже багато не лише в Франції. Згідна з Шведом, що вона сама собі зробила таку проблему, а зараз пожинає плоди. Хотіла дешеву робочу силу, а отримала - "безпредел"! Така ситуація спорстерігається в основному в великих містах. На мою думку саме тому, що тільки великих містах Європи вони можуть сплавити "товар", бо там багато туристів, які приїхали відірватись. В Франції особисто потрапила в чорний квартал... fear Вони не суються в малі міста в Європі, бо публіка не та. А в великих - інша справа, народ хоче відірватись, а тому ведеться на всякий товар. От в Голандії, наприклад, в самій столиці народ "прохаваний" і не купить неякісний товар. В Гронінгені живуть студенти, їм же цей неякісний "товар" і сплавляють. Так з ними там боряться, розуміючи до чого це може призвести. Україна ж, замість того, щоб брати приклад з Європи і відкрити ширше очі на наявний приклад з Францією, хоче набити власні шишки. fool Подивимлся тільки на Чернівці, останнім часом стільки понаїжало негрів, арабів, що неможливо спокійно ходити по місту. Зато ми отримуємо приплив капілалу в область, проте наслідки ліквідувати буде набагато дорожче...проте, зрозумівши це та усвідомивши буде пізно.

Be happy, enjoy your life & you"ll see all bright colors of the world
 
KarolДата: П’ятниця, 14.12.2007, 22:33 | Повідомлення # 33
Бунчужний
Група: Користувачі
Повідомлень: 16
Репутація: 2
Статус: Offline
Merciful, чим тобі заважають негри і араби в Чернівцях? Ти не подумала, що твої погляди на них, як на інший сорт людей, змахують на сприйняття європейцями наших емігрантів, як 3-тій сорт людей?! Ти сучасна людина, яка живе в ХХІ ст. Як можна бути таким расистом і егоїстом?

Про який товар ти "говориш" вище?

 
MercifulДата: Субота, 15.12.2007, 00:55 | Повідомлення # 34
Чотовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Karol)
Про який товар ти "говориш" вище?

tttttttttttt


Ти новини які дивишся, лише українські? А газети теж читаєш суто наші? Тоді дуже навіть рекомендую почитати газету "Заграница", вільно купляєш в будь-якому кіоску з перссою. Там можна вичитати цікаві речі. Bloomberg, TV-5 в перекладі російською, класні канали. Правда час є їх дивитися лише на вихідних, і то не завжди. sad "Товар" - наркотики, при чому низької якості. Наприклад, прийнявши дозу кокаїну якісного і таку саму неякісного, в людини скоріше похитнеться самопочуття від неякісного, купа домішок невідомих. Я так про це кажу не тому, що сама пробувала, а тому, що мала змогу розмовляти з голандцем, при чому досить успішним, який розказував про це все. Кокаїн та героїн чистий стимулюють роботу головного мозку, а спробувавши неякісний товар молодий чоловік був позбавлений роботи та мало не попав на той світ.

Добавлено (15.12.2007, 00:55)
---------------------------------------------
Karol, расисти - люди агресивні і їхня ненависть проявляється в побиванні людей, знущанні, приниженні привселюдному. А я таким не займаюсь! biggrin Що стосується егоїстичності, то ми всі, від народження - егоїсти. Інстинкт самозбереження - це також прояв егоїзму. smile


Be happy, enjoy your life & you"ll see all bright colors of the world
 
kozmenkoДата: Субота, 15.12.2007, 02:16 | Повідомлення # 35
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 49
Репутація: 1
Статус: Offline
Хлопці і дівчата! Я здивований відсутністю ваших коментарів на тези шановної VerKA в Блог/Роздумах. Невже крім Форуму ви нічого не читаєте на цьому сайті ?

Також дивуюся затишшям на Форумі сайту Артема ( www.artk.at.ua), де шановна VerKA відкрила тему про УПА. Вона там собі господарює, а реакції мало.
Підключіться і ви та посперечайтеся! Мені цікаві різні думки.

 
ШВеДДата: Понеділок, 17.12.2007, 16:08 | Повідомлення # 36
Курінний
Група: Наші люди
Повідомлень: 100
Репутація: 2
Статус: Offline
Merciful, respect Я тобі вдячний -- звільнила мене від додаткової роботи!!!
Quote (Karol)
Merciful, чим тобі заважають негри і араби в Чернівцях? Ти не подумала, що твої погляди на них, як на інший сорт людей, змахують на сприйняття європейцями наших емігрантів, як 3-тій сорт людей?! Ти сучасна людина, яка живе в ХХІ ст. Як можна бути таким расистом і егоїстом?

Karol, Я так не думаю. Вже казав таку фразу:"Україна -- для українців". Наші пращюри створювали нашу країну, національне багатство для нас, а ми повинні продовжувати їхню справу для наших нащадків. Я також не расист та вважаю, що наша країна для нас -- українців.


Ш.В.Д.
 
VITALДата: Четвер, 20.12.2007, 19:02 | Повідомлення # 37
Чотовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 4
Статус: Offline
Merciful, а при чому тут негри до наркотикыв?... я чомусь не зрозумів

Повідомлення відредагував VITAL - Четвер, 20.12.2007, 19:03
 
VerKAДата: П’ятниця, 04.01.2008, 11:06 | Повідомлення # 38
Сотенний
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (ШВеД)
Україна -- для українців

А я предлагаю расширить это лозунг: "Киевская Русь - для русичей!!!"
Зайдите в Блог\Роздуми и почитайте мой материал об этом.


vera
 
МільярдерДата: Середа, 13.02.2008, 21:20 | Повідомлення # 39
Курінний
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (VerKA)
А я предлагаю расширить это лозунг: "Киевская Русь - для русичей!!!"

lol


 
dimonДата: Четвер, 15.05.2008, 16:26 | Повідомлення # 40
Ройовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
вагаюсь з відповідями - тому що наш парламент теж вагаєтся з прийняттям економічної стабільності в Україні )
коли стабілізуєтся економіка хоча б для рівня в ступу в СОТ то можна й говорити про ЄС )
 
ШВеДДата: П’ятниця, 06.06.2008, 14:29 | Повідомлення # 41
Курінний
Група: Наші люди
Повідомлень: 100
Репутація: 2
Статус: Offline
dimon, Я троха не зрозумів: що ти мав на увазі?

Ш.В.Д.
 
Форум » Загальний розділ » Україна-ЄС » Як би Ви проголосували?
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Пошук:

Copyright Kozmenko © 2024
Сайт управляється системою uCoz