kozmenko.at.ua
Четвер, 28.03.2024, 17:13
Радий вітати Вас Гість | RSS
 
Головна Як стати мільйонером? - Сторінка 2 - ФорумРеєстраціяВхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Форум » Загальний розділ » Світогляд » Як стати мільйонером? (Чекаю пропозицій від шановних економістів)
Як стати мільйонером?
МільярдерДата: Неділя, 23.12.2007, 04:16 | Повідомлення # 16
Курінний
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Гм... Напитися? Це не раціоальне використання грошей. А от купити шкарпеток - це вже щось...

Але це запитання я задав з дещо іншою метою. Не з ціллю заробити реальний мільйон, а щоб власне зрозуміти, як його заробити. Читаючи всі ці дописи, я зрозумів - ніхто з вас не знає, що таке гроші. Що значить заробити мільйон? Чи значить це забрати ці гроші в інших людей? Чи виконується для грошей закон збереження - гроші ні звідки не з'являються і не зникають, а тільки переходять з одних рук в інші? Бо якщо виконується, то чи готові ви піти на такий неморальний крок і забрати гроші в іншого, який потребує їх так само як ви? Тобто, якщо закон збереження виконується, то не принципово, з моральної точки зору, яким чином забрати гроші в іншого - чи то бізнес, чи то рекет, чи грабіж.

Це питання я підняв саме на форумі економістів і саме від вас надіявся отримати хоч якусь відповідь.

Quote (VerKA)
Quote (Мільярдер)
Невже ніхто не знає, як заробляти гроші?

А оказывается мова не такая уже и главна? Главное деньги, неправда ли?Вот тебе и патриотизм.
А я поставлю Вам запитання рогом!!! Даю я Вам 100 мільйонів доларів за те, щоб ви негайно перейшли на Українську мову скрізь - в побуті, в повсякденному житті і, живучи в кацапомовному середовищі, з усіма вперто говорили тільки Українською до кінця життя! Погодитесь?




Повідомлення відредагував Мільярдер - Неділя, 23.12.2007, 04:18
 
VITALДата: Неділя, 23.12.2007, 09:19 | Повідомлення # 17
Чотовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (Мільярдер)
А я поставлю Вам запитання рогом!!! Даю я Вам 100 мільйонів доларів за те, щоб ви негайно перейшли на Українську мову скрізь - в побуті, в повсякденному житті і, живучи в кацапомовному середовищі, з усіма вперто говорили тільки Українською до кінця життя! Погодитесь?

wt все якось по дитячому... wacko Зараз почнеться торг... а ти би зробив то. а ти то.. dry

 
VerKAДата: Понеділок, 24.12.2007, 09:03 | Повідомлення # 18
Сотенний
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Мільярдер)
Даю я Вам 100 мільйонів доларів за те, щоб ви негайно перейшли на Українську мову скрізь - в побуті, в повсякденному житті і, живучи в кацапомовному середовищі, з усіма вперто говорили тільки Українською до кінця життя! Погодитесь?

Алаверды!
А Вы согласитесь за такую же сумму перейти на русский язык и не говорить ни слова по-украински? Если скажете, что нет, то не поверю! Только дурак не согласится!
Имея такие деньги, Вы бы могли сделать для украинского языка намного больше, чем только разговаривать. Например, можно создать большую украинскую библиотеку в Луганске, или выпустить много переводной литературы на украинском, или создать целую сеть украинских школ-гимназий на Донбассе, в Крыму, или спонсировать несколько украиноязычных телесериалов, или ...
Да много чего еще можна сделать. Главное не отказаться от денег и поступиться мелочью - перейти на русский!!!

Но я, в отличии от Вас, Миллиардер, не отношусь с презрением к украинскому языку, как Вы к русскому. Поэтому меня и покупать не надо. Преподаю же я на украинском и ничего.
А в быту мне просто некомфортно пользоваться этим языком. Вот и не пользуюсь. Мне легче говорить на русском.
К тому я все же считаю, что украинского языка нет. Есть только сполонизированный диалект древнего русичского языка, несколько отсталый в развитии.

Русский же язык тоже является диалектом русичского языка, но, сфинизированный и статаринизированный. Но благодаря его господству в русской империи и в советском государстве, благодаря множественным литературным и культурным деятелям, русский язык не застрял в развитии, а развивался.
Теперь это наиболее современный экспрессивный диалект русичского языка. И я горжусь тем, что это мой родной язык!!!


vera

Повідомлення відредагував VerKA - Понеділок, 24.12.2007, 09:19
 
МільярдерДата: Вівторок, 25.12.2007, 01:59 | Повідомлення # 19
Курінний
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (VerKA)
Алаверды!А Вы согласитесь за такую же сумму перейти на русский язык и не говорить ни слова по-украински? Если скажете, что нет, то не поверю! Только дурак не согласится!Имея такие деньги, Вы бы могли сделать для украинского языка намного больше, чем только разговаривать. Например, можно создать большую украинскую библиотеку в Луганске, или выпустить много переводной литературы на украинском, или создать целую сеть украинских школ-гимназий на Донбассе, в Крыму, или спонсировать несколько украиноязычных телесериалов, или ...Да много чего еще можна сделать. Главное не отказаться от денег и поступиться мелочью - перейти на русский!!!

Не грайте вар'ята. Ви мали би добре зрозуміти, що мова зовсім не про те! Зрозуміло, що ці гроші можна було би використовувати тільки для свого задоволення а не для розвитку мови. І можете вірити, а можете і не вірити, але я готовий віддати все, що я маю, жити в жебратцтві, тільки, щоб Українська Мова була єдиною. Якщо б мені поставили умову: або мені дають 100 мільярдів доларів, щоб московитська мова стала другою державною, або забирають все і викидають на смітник, але Українська буде єдиною по всій Україні, як на Сході так і на Заході, я, не вагаючись, вибрав би другий варіант.

Не знаю, мені просто страшно подумати, якою була би моя реакція, якби московитську мову визнали другою державною. Тоді в мене зникли б усі моральні рамки, перестороги. Навіть не хочу про це думати і тут писати. Але кроки, які я би здійснив особисто, були би дуже страшними і радикальними. Моє нікчемне життя тоді би не мало ніякого значення, більше того - я не хотів би жити. Я міг би завдати великої шкоди, якщо не комусь, то собі. Все, чим я зараз займаюся, в ту ж мить стало би непотрібним мені. Я негайно покинув би усе і став би воїном.


 
VerKAДата: П’ятниця, 04.01.2008, 12:30 | Повідомлення # 20
Сотенний
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 1
Статус: Offline
Я в другой рубрике написала Вам, что Вы слишком умный, чтобы делать глупости. И поэтому ничего радикального делать не будете. Вы "умно" побоитесь это сделать, поскольку умеете прогнозировать последствия. Вы не дурак, чтобы не захотеть жить.

Страх Вас гложет. И Вы против вступления Украины в НАТО не потому, что это плохо. Возможно это даже очень хорошо. Факты, во всяком случае, показываю, что для противников России лучшего не придумаешь. Но Вы против этого лишь потому, что боитесь резких перемен, боитесь потерять детскую розовую мечту о суперсильном государстве Украина.
Вы прекрасно понимаете, что Украина самостоятельно сильной не станет, но Вы даже боитесь себе сами признаться в этом.

Точно так же Вы боитесь вступления Украины в Евросоюз. Конечно, что людям было бы от этого лучше. Но Вы боитесь потерять самостийнисть Украины. Готовы предложить народу и дальше бедствовать, только бы не потерять надуманную самостийность, гривну и т.д.

Вы боитесь и Киевской Руси по тем же причинам, хотя именно этот путь наиболее правильный и националистичен.

Не станете Вы никогда миллионером, поскольку Вы слишком уный, чтобы рисковать. А миллионером без риска нельзя стать. Вы даже не женитесь на дочери миллионера. Не рискнете потерять мнимую независимость.

Короче страхов у Вас так много, что сидеть Вам на шее у родителей и делать вид, что очень стремитесь к прогрессу.


vera
 
МільярдерДата: Неділя, 06.01.2008, 00:05 | Повідомлення # 21
Курінний
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Верка, хочете обговорювати мою психологію? Будь ласка! Я не стану переводити стрілки і говорити про Ваш психічний стан. Дякую за таку увагу до мене, любимого :D. Мені це навіть цікаво.
Quote (VerKA)
Вы боитесь и Киевской Руси по тем же причинам, хотя именно этот путь наиболее правильный и националистичен.
Не треба перекручувати! Київської Русі я боюся, бо підозрюю про Ваші негарні цілі - під цією ідеєю Ви хочете об'єднатися з окупантом, з імперією, тобто з Московщиною, з тим, хто винищив мільйони Українців. До Москви у мене ненависть з дитинства, бо так я вихований.
Quote (VerKA)
Короче страхов у Вас так много, что сидеть Вам на шее у родителей и делать вид, что очень стремитесь к прогрессу.

Можливо. А що в цьому поганого? Це краще ніж об'єднуватися з москалями чи працювати на жидів або взяти собі за дружину таку вар'ятку і феміністку, як Ви.


 
VerKAДата: Понеділок, 07.01.2008, 11:34 | Повідомлення # 22
Сотенний
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Мільярдер)
Це краще ніж об'єднуватися з москалями чи працювати на жидів або взяти собі за дружину таку вар'ятку і феміністку, як Ви

Снова чувствуется инфантильность в этом предложении.
Повзрослейте, Миллиардер! Откройте глаза шире и вздохните поглубже! Мир намного интереснее, чем Вы его видите!
Выйдите из своего националистического логова, чтоб не смотреть на мир через узкий оконный проем, а видеть весь кругозор этой жизни!

А вот про феминистку, то это вообще провал с Вашей стороны. В моих высказываниях Вы нигде ничего феминистического не найдете. Более того, я очень даже гетеросексуальна и очень люблю мужчин!!!


vera
 
МільярдерДата: Понеділок, 07.01.2008, 17:30 | Повідомлення # 23
Курінний
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Верка, :), ну до чого тут інфальтильність? Чи не забагато Ви на себе берете, визначати, що є інфальтильним, а що ні? Дуже добре, що Ви не феміністка! А тепер, як послушна жінка, робіть те, що вам каже чоловік! Ставайте Українським Націоналістом!!!

 
VerKAДата: Середа, 16.01.2008, 09:39 | Повідомлення # 24
Сотенний
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 1
Статус: Offline
Инфантильность значит всего лишь "детскость".
Детские мысли, детский националистический романтизм, детские авантюрные затеи - все это и есть инфантильность!!!
Что касается украинского национализма, то я и есть за Вашим определением настоящая украинская националистка, но в более широком плане - я за украинский национализ в русичском размере!!!


vera
 
VetalДата: Середа, 16.01.2008, 18:45 | Повідомлення # 25
Чотовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Мільярдер)
А я поставлю Вам запитання рогом!!! Даю я Вам 100 мільйонів доларів за те, щоб ви негайно перейшли на Українську мову скрізь - в побуті, в повсякденному житті і, живучи в кацапомовному середовищі, з усіма вперто говорили тільки Українською до кінця життя! Погодитесь?

Я вважаю, що ту насолоду від спілкування Українською мовою не можна оцінювати за допомогою якихось мільйонів доларів!

Мільярдере, на Verky не зважай! Спорити з жінкою - це те саме, що битися головою об тополю!
Мабуть вона у тебе вже закохана!

 
Форум » Загальний розділ » Світогляд » Як стати мільйонером? (Чекаю пропозицій від шановних економістів)
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:

Copyright Kozmenko © 2024
Сайт управляється системою uCoz