kozmenko.at.ua
Субота, 20.04.2024, 10:15
Радий вітати Вас Гість | RSS
 
Головна Україна і ЕС - Сторінка 2 - ФорумРеєстраціяВхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Форум » Загальний розділ » Україна-ЄС » Україна і ЕС
Україна і ЕС
ШВеДДата: П’ятниця, 04.01.2008, 13:27 | Повідомлення # 16
Курінний
Група: Наші люди
Повідомлень: 100
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (Merciful)
ШВеД, сьогодні влада в чиїх руках? Не говорю зараз за ВР, бо то окрема тема. Візьмемо нашу міську раду і обласну адміністрацію. Знайома з цим всім механізмом зовсім трішечки, знаю як складно зуміти витратити кошти обласного бюджету, щоб профінансувати все, що потребує того. Держава виділяє - мізер! Зараз в кріслах сидять люди, які і відношення ніякого до того не мають... Регіон можна підняти, але за підтримки міської влади. Чому Кіпр, наприклад, насаджує ліс, а ми вирубуємо?! А я скажу чому, бо вони думають за майбутнє, за те, яким повітрям вони і їхні діти дихають. Вони реально розумають проблему, оскільки Англія спалила всі ліси під час війни, цінять кожне деревце. Мало того, самі жителі за підтримки влади проводять заходи по насаджуванню дерев, кущів. Шукають спонсорів, щоб закупити саджанці, вони дуже дорого коштують там, і вперед на раніше згорені території з лопатами і саджати! Дітки ходять і поливають, пожежники чергують в лісах, на новозасаджених територіях. Це тобі самий простий приклад того, що вони роблять. А ми що, вирубуємо, нищимо? Можна це робити при умові, що ліси будуть насаджуватись! І пам"ятати, що дорослий ліс, який можна використовувати як сировину, росте не менше 30-50 років. Маючи великий потенціал наша область не вміє використовувати його. Так, схід сильний в гірничій та вугельній промисловостях, а в нас - багатий ліс. Проте. варто пам"яати, що все закінчується рано, чи пізно...і ресурси також. Якійсь можна відновити з часом, я якійсь можна, але багато часу займе.

По-перше наш регіон не живе повністю з використання лісу. У нас лісова індустрія займає близько 20-25%. У відсотках залежність Сходу від вугілля не знаю та мені досить бачити по телебаченню те, що твориться в шахті Засядька і коли після 5-ти аварій (жертви близько 120 людей) шахтери продовжують іти в цю шахту, бо нема інших варіантів. У нас (на Заході) варіантів на багато більше чи я не правий?
По-друге у нас все ж таки не на такому низькому рівні знаходиться лісове господарство області, як ти його охарактеризувала. Якщо б було дійсно так все погано нам вже не було б про що говорити -- лісу просто вже б не було!!! У нас не така велика область, щоб було важко вирубати весь ліс і продати його б було не важко, і вивести. Та чомусь ще на ліси стоять. Так що не так все погано у нашому домі!!! smile


Ш.В.Д.
 
VerKAДата: П’ятниця, 04.01.2008, 18:40 | Повідомлення # 17
Сотенний
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (ШВеД)
По-перше наш регіон не живе повністю з використання лісу. У нас лісова індустрія займає близько 20-25%. У відсотках залежність Сходу від вугілля не знаю та мені досить бачити по телебаченню те, що твориться в шахті Засядька і коли після 5-ти аварій (жертви близько 120 людей) шахтери продовжують іти в цю шахту, бо нема інших варіантів. У нас (на Заході) варіантів на багато більше чи я не правий?

Шахтеры любят свою работу и поэтому идут в шахты. Они и не знают другой работы. Но они и не боятся. Это люди труда.

О каких вариантах у вас на западе может быть речь. Что вы там создаете? А лес растет долго...
Прийдете к тем же шахтерам за материальной помощью, ели так будете хозяйничать.

А лучше все же возродить Киевскую Русь и иметь российские леса. Их там много и всем хватит.


vera
 
ШВеДДата: Вівторок, 08.01.2008, 14:05 | Повідомлення # 18
Курінний
Група: Наші люди
Повідомлень: 100
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (VerKA)
А лучше все же возродить Киевскую Русь и иметь российские леса. Их там много и всем хватит.

Коли ми створимо Київську Русь (якщо створимо!), лісів там уже не буде, тому з якими темпами вони валять ліс у Тайзі, то максимум що ми там зможемо брати -- це пеньки на дрова!!! Як я вже казав, що Росія -- одна з країн, які живуть на своїх ресурсах (на газі, металах, алмазах, лісових ресурсах). Але ви повинні розуміти, що ці ресурси дуже скоро просто випаруються і залишиться тільки памятка про них. Тоді країна почне сильно бідніти. А Росія --це федеративна країна і її цілісність уже віками підтримується тільки силою, тобто грошима. Гроші почнуть закінчуватись -- влада почне слабішати. От тоді для Росії почнуться страшні часи -- набагато гірші ніж часи перебудови. Поясніть будь-ласка: чому в Росії часи перебудови було море війн і кровопролить, а в Україні пройшло майже тихо. Я дам свій варіант, а ви, якщо не згідні заперечте. Україна є єдиною, цілісною державою і тому ні один регіон в Україні після розпаду СРСР не хотів від нас відєднуватись, а Росія в той час, коли влада стала біднішою і менш впливовішою почала тріщати по швах.
Quote (VerKA)
Шахтеры любят свою работу и поэтому идут в шахты. Они и не знают другой работы. Но они и не боятся. Это люди труда.
О каких вариантах у вас на западе может быть речь. Что вы там создаете? А лес растет долго...
Прийдете к тем же шахтерам за материальной помощью, ели так будете хозяйничать.

Хочу задати одне питання: ви на Заході були? Я був на Сході і на Півдні. Порівнюючи побачене я вам обєктивно можу сказати, що на Заході набагато краще.
Розумію, що роботу можна любити. Та на скільки її можна любити, щоб за цю роботу іти на смерть???
На рахунок варіантів: ми не просто зрубуєм ліс, а робимо з нього меблі і у великих кількостях експортуємо, великими кроками розвивається гірський і міський турбізнес, розвивається сільське господарство і похідні від нього (консервування, виготовлення макаронів, томатної пасти і т.д.), на крайній випадок їдуть люди закордон і привозять звідти великі гроші. Так що у нас варіантів побільше ніж у вас.


Ш.В.Д.
 
VerKAДата: Середа, 16.01.2008, 09:31 | Повідомлення # 19
Сотенний
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 1
Статус: Offline
А где ваше производство - основа экономики?
У вас там на Западе нет тяжелого машиностроения? Нет!
У вас там в основном легкая промышленность, а поэтому и нечем похвастаться.
А то, что там турбизнес процветает, то это второстепенная экономика.
С такой "легкой" экономикой в Европе делать нечего, если хотеть, чтобы с нами считались.


vera
 
MercifulДата: Понеділок, 28.01.2008, 20:42 | Повідомлення # 20
Чотовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 1
Статус: Offline
Шахтеры идут в шахты не потому, что они трудяги, а потому, что,извините жрать нечего! Если нет перспектив у человека, то куда он может идти работать?! Да, в Донецк летают на собрания крупных компаний Европы, но основная масса населения не совладельцы крупнейших компаний! Нельзя отрицать реальные вещи! Мир багатых - это не мир среднего класса, сытый голодного никогда не поймет... sad

Be happy, enjoy your life & you"ll see all bright colors of the world
 
VerKAДата: Понеділок, 04.02.2008, 09:22 | Повідомлення # 21
Сотенний
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Merciful)
Шахтеры идут в шахты не потому, что они трудяги, а потому, что,извините жрать нечего!

Уж позвольте с Вами не согласиться.
Шахтеры действительно работяги-трудяги и они действительно идут в шахту выполнять любимую работу. Потому что они - трудяги!!!
А кроме того шахтеры всегда имели больше денег, чем в других отраслях. Но теперь, к сожалению, их зарплаты не в таком отрыве, как раньше.
А экономика все же держиться на тяжелой промышленности, а не на легко проедаемой. Экономическую теорию нужно учить, Merciful!


vera
 
MercifulДата: Четвер, 07.02.2008, 20:41 | Повідомлення # 22
Чотовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (VerKA)
Уж позвольте с Вами не согласиться.
Шахтеры действительно работяги-трудяги и они действительно идут в шахту выполнять любимую работу. Потому что они - трудяги!!!
А кроме того шахтеры всегда имели больше денег, чем в других отраслях. Но теперь, к сожалению, их зарплаты не в таком отрыве, как раньше.
А экономика все же держиться на тяжелой промышленности, а не на легко проедаемой. Экономическую теорию нужно учить, Merciful!

Каждый человек имеет свое мировозрение! У вас оно - одно, а у других - другое! То, что шахтер - это очень тяжелая работа, никто не спорит! Кто-то любит свою работу, кто-то не совсем...но нельзя отрицать и то, что если бы было предоставлено право выбора, то многие, по мере своих вожможностей, поменяли род деятельности.

Добавлено (07.02.2008, 20:41)
---------------------------------------------

Quote (VerKA)
А экономика все же держиться на тяжелой промышленности, а не на легко проедаемой. Экономическую теорию нужно учить, Merciful!

Правильно, какая тяжелая промышленность - такая и страна. cry Вот вам и показатель уровня жизни...не в эконом.теории написано, а место Украины в мировом развитии само за себя говорит...


Be happy, enjoy your life & you"ll see all bright colors of the world
 
dimonДата: Четвер, 15.05.2008, 16:18 | Повідомлення # 23
Ройовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
як можна говорити про ЕС, з нашими коливаннями в економіці у країні
 
ШВеДДата: П’ятниця, 06.06.2008, 14:30 | Повідомлення # 24
Курінний
Група: Наші люди
Повідомлень: 100
Репутація: 2
Статус: Offline
dimon, поясни будь-ласка про які ти коливання говориш.

Ш.В.Д.
 
kozmenkoДата: Понеділок, 20.10.2008, 02:05 | Повідомлення # 25
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 49
Репутація: 1
Статус: Offline
І де ви поділися, форумчани?!![color=purple]
 
СопілочкаДата: П’ятниця, 24.10.2008, 19:01 | Повідомлення # 26
Ройовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
І коли тут з'являться живі люди? biggrin

Чого хоче жінка - того хоче Бог.
 
ШВеДДата: П’ятниця, 24.10.2008, 22:16 | Повідомлення # 27
Курінний
Група: Наші люди
Повідомлень: 100
Репутація: 2
Статус: Offline
Сопілочка, от живі люди сюди часто заходять -- та ніхто чогось нічого писати не хоче. Напевно ніхто нічим не цікавиться. Як ти вважаєш? dry

Ш.В.Д.
 
Форум » Загальний розділ » Україна-ЄС » Україна і ЕС
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:

Copyright Kozmenko © 2024
Сайт управляється системою uCoz