kozmenko.at.uaСубота, 23.11.2024, 06:55

Радий Вас вітати Гість
Головна | FAQ (запитуйте/відповім) | Реєстрація | Вхід
Меню сайту

Наше опитування
Як Ви ставитеся до вступу України в НАТО?
Усього відповідей: 894

Головна » FAQ [ Додати питання ]


Зразки не буду виставляти, бо вважаю, що без живої бесіди з керівником не обійтися.
А от щодо того як складати, то подумаю і до завтра щось може напишу.
А тепер раджу ще раз подивитися методичку з написання курсових, там можна дещо зрозуміти. Вона знаходиться в рубриці Для моїх СТУДЕНТІВ в підрозділі для 303 групи.
Додав: Karol (Karol)

Це аналіз економічних показників у динаміці з виявленням тенденцій і факторів, які ці тенденції породжують.
Студенти часто в темі про трудову міграцію оперують лиш кількостями мігрантів, а треба оперувати ще й показниками в економіках тих країн, куди вони прибули - потрібно прослідкувати залежність показників місцевої економіки від зростання кількості прибулих, прослідкувати витрати на їхню зарплату і утримання з економічним ефектом від їхньої роботи. Порівняти також треба надходження горошей від заробітчан з тими втратами, які має країна-донор від втрати працівників.
І все це в динаміці!!! за декілька років чи періодів!!!
Додав: kylie

Спочатку розібратися теоретично в поняттях "міжнародний туризм" і "глобалізація". Потім теоретично спробувати описати спільність і різницю між "міжнародним туризмом" та "глобальним туризмом".
Надалі розглянути вплив різних глобальних процесів на розвиток міжнародного туризму (зробити факторний економічний аналіз), а на основі цього спрогнозувати подальший розвиток міжнародного туризму і, при можливості, спробувати запропонувати шляхи такого розвитку.
Якщо можна і потрібно, то в другому і третьому розділах (в аналітичному й прогностичному) спробувати прив"язати до цього всього міжнародність українського туризму.


То був семінар у Ботошанах щодо транскордонного співробітництва в рамках Програми "Румунія- Україна". А на фото й справді Олексій Грушко, який представляв Чернівецьку область як радник губернатора.
Додав: Калінка

Питаннями до екзамену є вся програма курсу, оскільки питання вибираю звідти. Студент повинен знати всю програму, а не окремі питання.

Серед рекомендацій щодо написання курсових є рекомендація НЕ ВИДІЛЯТИ пункти, оскільки на 2-3 сторінках важко буде їх добротно розкрити, а відповідно буде негативний результат дослідження.
Якщо будуть підрозділи в розділах, то не обов'язково починати їх на новому рядку.


Завджди є декілька виходів з ситуації. Треба прорахувати наслідки. Усе залежить від форми вимагання. Якщо викладач просто не ставить оцінку, то це ще невідомо чи він вимагає хабара, а тому прокуратура нічого не допоможе.
Якщо він відверто вимагає і назначає форму передачі хабара, то його можуть спіймати в момент передачі.
Тож звертатися в прокуратуру раджу тільки в тому випадку, якщо є явна можливість щось довести. Якщо довести не вдасться, то наслідки можуть бути гіршими для студента, бо поголос про його заяву піде поміж викладачів і багато з них почнуть з цим студентом вести себе вкрай чесно. Так можна потім буде не здати жодного іспиту.
Найбільше раджу все-таки вивчити предмет так добре, щоб не було сумнівів у випадку перездачі на комісії. Тоді і хабара не треба буде давати, і заявляти не прийдеться, предмет буде зданий.


Додав: Олександр Марунець

Хто сказав, що ціни зросли через дефіцит? Це неправда. В Україні немає дефіциту цукру, а навпаки - треба було старий цукор збути і тому пустили чутки про дефіцит, щоб був ажіотаж, який би призвів до великих заготівель.

Додав: giv (giv)

Чомусь я в свій час пропустив це питання. Спробую відповісти хоч тепер.
Андронний колайдер не є щось принципово нове в науковому світі. Учені давно вже користуються таким прискорювачем мікрочастин, як синхрофазотрон. Нікому й у голову не приходило думати, що то який поганий механізм.
А андронний колайдер є лиш системою таких синхрофазотронів. Думаю, що про страхіття розколу Землі чи утворення "чорної дірки" й мови не може бути. Можливо є якийсь конкретний вплив на людей, які там працюють і на тамтешнє довкілля.
Додав: Ірина Микитюк (Irene)

Є різне розуміння пам'яті: можна прекрасно пам'ятати цілі тексти з книжок і не згадати ніяк де поклав ту чи іншу річ хвилину тому.

Треба тренуватися у всьому і в запам'ятовуванні також. Про це можна читати багато, але завжди слід себе вивчати самому і підібрати набір методів під себе.

Додав: туту

Так, доброму аналітикові можна заробляти терпимо добрі гроші. Але для цього й справді треба бути добрим аналітиком і мати достатній досвід діяльності на Форексі. Новачкам може тільки інколи везти, навіть при добрій аналітичній підготовці.
Іншими словами, як і на будь-якому ринку, на Форексі треба спочатку витратитися, щоб пізніше мати відносно стабільні доходи. Надто великі заробітки можуть бути тільки в окремих людей.

Додав: Олійник Крістіан (cristioliinic)

Форма входу

Пошук

Друзі сайту

Статистика


Copyright Kozmenko © 2024
Сайт управляється системою uCoz