kozmenko.at.ua
П’ятниця, 29.03.2024, 15:03
Радий вітати Вас Гість | RSS
 
Головна Анекдоти про викладачів - ФорумРеєстраціяВхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Загальний розділ » Які ті викладачі сьогодні? » Анекдоти про викладачів (Анекдоти і бувальщини про викладачів)
Анекдоти про викладачів
kozmenkoДата: Четвер, 22.11.2007, 09:28 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 49
Репутація: 1
Статус: Offline
Переказуйте усякі анекдоти про викладачів.
Придумуйте про них смішинки.
Розказуйте про своїх викладачів різні бувальщини, курйозні випадки, в які вони потрапляли.
Смійтеся над ними, бо вони того варті!!!
 
МільярдерДата: Четвер, 22.11.2007, 21:02 | Повідомлення # 2
Курінний
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Відомий анекдот, може ви знаєте...
Заходить студент в університетську столовку, купує обід, а сісти ніде - всі столики зайняті. І тільки біля його викладача вільне місце. Той питає: "Сісти можна?". Викладач: "Орел з бараном не сидить!". Студент: "Тоді я полетів", і пішов.

Настав екзамен, викладач намагався завалити студента і пропонував йому тягнути білети ще і ще. Але той так все вивчив, що нічого крім п'ятірки йому не можна було покласти. Викладач взяв заліковку, щось там написав. Студент вийшов, дивиться, а там написано "дурень". Тоді студент повертається до викладача і каже: "Професоре! Ви тут розписалися, а оцінку забули поставити...". happy
Цей анекдот я трохи відредагував... biggrin


 
ШВеДДата: Неділя, 25.11.2007, 22:50 | Повідомлення # 3
Курінний
Група: Наші люди
Повідомлень: 100
Репутація: 2
Статус: Offline
Не знаю як це правильніше назвати чи то анекдотом чи смішною бувальщиною. Отже буде без назви.
На другому курсі викладав у нас один викладач (коли допишу до кінця може вгадаєте хто це). У нас вже було правило: "Якщо почув питання від викладача:"Як на вашу думку?", то пара по вибраній темі закінчувалась". Ну ми скоро зрозуміли, що необхідно якомога швидше доводити до моменту "Як на вашу думку?", тому у нас чим далі пари по відповідній темі скорочувались!!! Спочатку 75 на 25%, потім 60 на 40, 50 на 50, ... і дойшло навіть до 15 на 85%. І в кінці року майже все, що ми знали (близько відсотків з 90) це було "Як на вашу думку?". Ну в кінці все списали і отримали за це оцінки. Не знаю чи сміятись з цього треба чи плакати, зате нам цей процес дуже сподобався!!!! biggrin biggrin biggrin


Ш.В.Д.
 
VITALДата: Понеділок, 26.11.2007, 20:13 | Повідомлення # 4
Чотовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (ШВеД)
Не знаю як це правильніше назвати чи то анекдотом чи смішною бувальщиною. Отже буде без назви.
На другому курсі викладав у нас один викладач (коли допишу до кінця може вгадаєте хто це). У нас вже було правило: "Якщо почув питання від викладача:"Як на вашу думку?", то пара по вибраній темі закінчувалась". Ну ми скоро зрозуміли, що необхідно якомога швидше доводити до моменту "Як на вашу думку?", тому у нас чим далі пари по відповідній темі скорочувались!!! Спочатку 75 на 25%, потім 60 на 40, 50 на 50, ... і дойшло навіть до 15 на 85%. І в кінці року майже все, що ми знали (близько відсотків з 90) це було "Як на вашу думку?". Ну в кінці все списали і отримали за це оцінки. Не знаю чи сміятись з цього треба чи плакати, зате нам цей процес дуже сподобався!!!!

а у нас такого не було ніби sad

 
bodya-cvДата: Понеділок, 26.11.2007, 20:41 | Повідомлення # 5
Ройовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (ШВеД)
Не знаю як це правильніше назвати чи то анекдотом чи смішною бувальщиною. Отже буде без назви.На другому курсі викладав у нас один викладач (коли допишу до кінця може вгадаєте хто це). У нас вже було правило: "Якщо почув питання від викладача:"Як на вашу думку?", то пара по вибраній темі закінчувалась". Ну ми скоро зрозуміли, що необхідно якомога швидше доводити до моменту "Як на вашу думку?", тому у нас чим далі пари по відповідній темі скорочувались!!! Спочатку 75 на 25%, потім 60 на 40, 50 на 50, ... і дойшло навіть до 15 на 85%. І в кінці року майже все, що ми знали (близько відсотків з 90) це було "Як на вашу думку?". Ну в кінці все списали і отримали за це оцінки. Не знаю чи сміятись з цього треба чи плакати, зате нам цей процес дуже сподобався!!!!

Я теж такого не пам'ятаю........

 
MercifulДата: Четвер, 06.12.2007, 22:07 | Повідомлення # 6
Чотовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (ШВеД)
Не знаю як це правильніше назвати чи то анекдотом чи смішною бувальщиною. Отже буде без назви.
На другому курсі викладав у нас один викладач (коли допишу до кінця може вгадаєте хто це). У нас вже було правило: "Якщо почув питання від викладача:"Як на вашу думку?", то пара по вибраній темі закінчувалась". Ну ми скоро зрозуміли, що необхідно якомога швидше доводити до моменту "Як на вашу думку?", тому у нас чим далі пари по відповідній темі скорочувались!!! Спочатку 75 на 25%, потім 60 на 40, 50 на 50, ... і дойшло навіть до 15 на 85%. І в кінці року майже все, що ми знали (близько відсотків з 90) це було "Як на вашу думку?". Ну в кінці все списали і отримали за це оцінки. Не знаю чи сміятись з цього треба чи плакати, зате нам цей процес дуже сподобався!!!!

Можливо, ти не зрозумів скільки думок він закладав в цю фразу...хоча, я такого не пам"ятаю. biggrin


Be happy, enjoy your life & you"ll see all bright colors of the world
 
kozmenkoДата: П’ятниця, 07.12.2007, 06:43 | Повідомлення # 7
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 49
Репутація: 1
Статус: Offline
А я, між іншим, здогадуюся про кого це ви.
Якщо він не зміився з тих часів, коли я працював у ЧНУ ще у штаті, то саме таким він і є.
Але студенти терплять тих, у кого можна нічого не робити. Не так напряжно.

Щоправда, бувають викладачі, які нібито й нічого послідовного не навчили, але після них можеш стати мудрішим, розбірливим. То є неабияка цінність.

Але тут мало би не обгроворюватися те, чи був такий викладач, а мали би розміщуватися інші бувальщини чи анекдоти. Якщо чогось і не було, то придумайте. Може буде цікаво.

 
VetalДата: Неділя, 09.12.2007, 14:17 | Повідомлення # 8
Чотовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 1
Статус: Offline
Класифікація оцінок: (Рус.)
- ОТЛ - обманул тов. лектора.
- ХОР - хотел обмануть разоблачили.
- УД - удалось договориться.
- НЕУД - не удалось договориться.

Добавлено (09.12.2007, 14:10)
---------------------------------------------
Проводиться опитування серед студентів різних країн. Хто за скільки може вивчити японську мову? Першого запитали американця. Той на комп'ютері поклацав і говорить:
-Один рік і вісім місяців.
Запитали француза, той збігав у бібліотеку, переглянув там каталоги й пообіцяв вивчити за рік.
Наступним в списку йшов російський студент. Знайшли його в курилці, задали своє животрепетне питання. Студент:
-А методичка є?
Дали йому методичку, він її в момент перегортав:
-Ща докурю, піду здавати.

Добавлено (09.12.2007, 14:11)
---------------------------------------------
На іспиті студент не знає відповіді ні на одне питання.
Професор, що втратив терпіння, починає репетувати:
- Так ви ж осел! (Звертаючись до одному з асистентів) Принесіть мені, будь ласка, оберемок сіна!
Студент:
- А мені чашечку кави, будь ласка.

Добавлено (09.12.2007, 14:14)
---------------------------------------------
Іспит у вузі.
Входить викладач:
- Питання на "5", як мене кличуть ?
Мовчання.
- Питання на "4", що здаємо ?
Мовчання.
- Питання на "3", якого кольору підручник ?
Голос із задньої парти:
- Ух, валить, гад!

Добавлено (09.12.2007, 14:17)
---------------------------------------------
Іспит на першому курсі. Аудиторія. Професор сидить спиною до студентів. Усі списують зі шпор. Професор повертається, усі роблять вигляд, що пишуть.
Іспит на другому курсі. Аудиторія. Професор сидить спиною до студентів. Усі списують зі шпор. Професор повертається, усі продовжують списують. Професор кашляє, усі роблять вид що пишуть.
Іспит на останньому курсі. Аудиторія. Професор сидить спиною до студентів. Усі списують зі шпор. Професор повертається, усі продовжують списують. Студент із першого ряду кашляє, професор повертається спиною до студентів.

Професор студенту:
- Як ви думаєте, що таке іспит?
- Ну.. Це розмова двох розумних людей.
- Н-да, А якщо один з них дурень???
- Тоді інший не одержить стипендії.

 
VerKAДата: П’ятниця, 04.01.2008, 17:19 | Повідомлення # 9
Сотенний
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 1
Статус: Offline
Когда я училась на химика, то у нас тоже был преподаватель, который во время лекции ходил с карандашом и задумываясь покусывал тупой конец.
Однажды в перерыве ребята намазали этот тупой конец карандаша чернилами и преподаватель в продолжении лекции себе испачкал губы, зубы и язык. Мы смеялись, а вот он никак не мог понять, что случилось, да и потом ему наверное было не до смеха.

Теперь я бы уже с этого не смеялась, а тогда сама радовалась.


vera

Повідомлення відредагував VerKA - П’ятниця, 04.01.2008, 17:24
 
ElinaДата: Четвер, 21.08.2008, 02:19 | Повідомлення # 10
Ройовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Є в нашому інституті один геніальний, на мій погляд, викладач. Підхід до викладання своїх предметів у нього вкрай неординарний і навіть екстравагантний wacko , але одну його фразу я запам'ятала на все життя. Настав час іспиту, йду відповідати, часу на підготовку було вдосталь, до того ж він дозволив користуватись усією можливою літературою, що ми принесли із собою, і ось ця сакраментальна фраза: "Вы можете списывать откуда захотите, но учтите, что вы ответите за свой базар" killed . Ця фраза назавжди увійшла в наш студентський лексикон у вигляді жарту, але насправді ми стали частіше замислюватись над тим, що саме ми говоримо і чи справді розуміємо зміст і значення своїх слів. cool

- Abeunt studia in mores
 
Форум » Загальний розділ » Які ті викладачі сьогодні? » Анекдоти про викладачів (Анекдоти і бувальщини про викладачів)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright Kozmenko © 2024
Сайт управляється системою uCoz