kozmenko.at.ua
П’ятниця, 19.04.2024, 12:45
Радий вітати Вас Гість | RSS
 
Головна Професіоналізм викладача - Сторінка 2 - ФорумРеєстраціяВхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум » Загальний розділ » Які ті викладачі сьогодні? » Професіоналізм викладача (Яким є викладач і яким йому бути. Приклади.)
Професіоналізм викладача
MercifulДата: Понеділок, 03.12.2007, 19:49 | Повідомлення # 16
Чотовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (aster)
Думки про те, що студент не може оцінити викладача, я з вами не розділяю. Так само як і кухаря оцінює смакувач, так само студенти оцінюють викладача.
Яле якщо взяти по глобальному рахунку, ніхто і нікого не в праві оцінювати, у всіх різні життя, різні цілі, переживання ... І тут мені здається зміст весь і втратиться.

Ви неправильно мене зрозуміли! Я коментувала Verky, і написала, що я з нею не згідна! Я навпаки за те, що саме студент може оцінити викладача і, інколи, їм треба до нас прислухатись. yes Взяли на мене так і наїхали... help


Be happy, enjoy your life & you"ll see all bright colors of the world
 
VITALДата: Понеділок, 03.12.2007, 23:47 | Повідомлення # 17
Чотовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 4
Статус: Offline
був у нас викладач з бухобліку... особливо запам"ятав його слова "активІ і пасІв" wink
правда він з викладачів ще старої гвардії smile
 
KarolДата: Вівторок, 04.12.2007, 20:36 | Повідомлення # 18
Бунчужний
Група: Користувачі
Повідомлень: 16
Репутація: 2
Статус: Offline
Про молоду гвардію викладачів можу сказати, що більшість її представників знають математику на вищому рівні. haha
 
p_mevДата: Середа, 12.12.2007, 06:16 | Повідомлення # 19
Ройовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Знаю викладача вузу, який у списку рекомендованої літератури до свого курсу дає багато книжок, крім одної - тої, з якої читає лекції.

Ще один викладач стає перед дверима, де має проводити лекцію, хреститься і аж потому входить.


av...
 
МільярдерДата: Середа, 12.12.2007, 16:20 | Повідомлення # 20
Курінний
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (p_mev)
Знаю викладача вузу, який у списку рекомендованої літератури до свого курсу дає багато книжок, крім одної - тої, з якої читає лекції.

Ще один викладач стає перед дверима, де має проводити лекцію, хреститься і аж потому входить.


Без Бога ні до порога.




Повідомлення відредагував Мільярдер - Середа, 12.12.2007, 16:22
 
MercifulДата: Четвер, 13.12.2007, 21:06 | Повідомлення # 21
Чотовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 1
Статус: Offline
Ще про бухоблік... biggrin Була лекція, ми сиділи чи то конспектували, чи то слухали, чи то робили вигляд, що слухаємо... Задзвонив телефон.
-Кто говорит?
-Слон.
haha Звичайно, що це не казка "Айболит", але... Ми поглядали хто не відключив звук під час пари серед студентів. В той час, як викладач робив зауваження нам на рахунок цього. Через хвилин так 5 лектор каже:"Ой, вибачте, це в мене дзвонить телефон." Звісно, підносить до вуха і каже:"Альо-альо-альо!" І так декілька разів... Після чого прозвучала фраза заключна:"Ой, це ж будільнік!" biggrin
З однієї сторони смішно, а з другої зовсім печально!


Be happy, enjoy your life & you"ll see all bright colors of the world
 
VetalДата: Неділя, 16.12.2007, 16:02 | Повідомлення # 22
Чотовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 1
Статус: Offline
Дуже цікава тема для обговорення! Один молодий викладач роздав у моїй групі листочки, щоб ми написали своє ставлення до нього та до його методики викладання! Я написав те що я думаю! Написав, що мені подобається методика викладання (у нас семінари проходили у формі ігор), а у викладачі подобається те, що він об'єктивно оцінює і завжди ставить студента який не правий на своє місце, так , що студент не має більше бажання сперечатись! напевно не тільки я один це написав! Після цього викладач всіх ставив на своє місце потрібно це було чи ні! розійшовся! Тепер я бачу, що не завжди треба писати те, що думаєш!
 
VITALДата: Субота, 22.12.2007, 16:47 | Повідомлення # 23
Чотовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (Merciful)
Ще про бухоблік...Була лекція, ми сиділи чи то конспектували, чи то слухали, чи то робили вигляд, що слухаємо... Задзвонив телефон.-Кто говорит?-Слон. Звичайно, що це не казка "Айболит", але... Ми поглядали хто не відключив звук під час пари серед студентів. В той час, як викладач робив зауваження нам на рахунок цього. Через хвилин так 5 лектор каже:"Ой, вибачте, це в мене дзвонить телефон." Звісно, підносить до вуха і каже:"Альо-альо-альо!" І так декілька разів... Після чого прозвучала фраза заключна:"Ой, це ж будільнік!" З однієї сторони смішно, а з другої зовсім печально!

техніка в руках аборегена biggrin Для таких людей існують телефони з трьома клавішами... cool

звичайно смішно, але хто зна що нас на старості чекає wacko

 
IgorДата: Понеділок, 24.12.2007, 19:01 | Повідомлення # 24
Ройовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Як на, мене, викладачі у нашому інститутуті - просто бомба (тобто, супер). Просто подобається спілкуватись з розумними, досвідченими людьми, які хоч і забули уже ті часи, коли були студентами, але все-таки вони нас прекрасно розуміють, і ставляться до нас як до людей! І можна назвати безліч прикладів, безліч імен, розказати безліч хороших історій про них.... Ну обійдусь без плагіату.
Але хто може мені пояснити, якою треба бути людиною, наскільки треба бути ображеним на світ, щоб майже до своїх ровесників, які, напевне, про життя знають більше, ніж обєкт мого дослідження, відноситись, як до нижчих, бездарних істот... Можливо, хтось і здогадався, хто цей унікал.

Добавлено (24.12.2007, 19:01)
---------------------------------------------
Karol, booze і на моєму обличчі зявилась щира усмішка...


vichnyj student
 
KarolДата: Вівторок, 25.12.2007, 01:19 | Повідомлення # 25
Бунчужний
Група: Користувачі
Повідомлень: 16
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (Igor)
хто цей унікал.

Я не дуже впевнена про кого йдеться, але є деякі припущення.

 
МільярдерДата: Вівторок, 25.12.2007, 16:04 | Повідомлення # 26
Курінний
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Дозвольте людині бути такою, якою вона є, тоді ні в вас, ні в неї не буде проблем. Якщо Вас щось заїдає, то це не чиясь проблема, а проблема вашої власної самооцінки. Ніколи ви не зможете підняти свою самооцінку через приниження когось, як і приниження з боку іншого не опустять вас.

Візьміть собі за приклад Ісуса Христа - його принижували, сміялися над ним, але це зовсім не опустило його, бо він був Богом і знав про це. Ми всі діти Божі, просто інколи забуваємо про такий великий статус кожної людини, що й призводить до непорозумінь.


 
IgorДата: Середа, 26.12.2007, 21:05 | Повідомлення # 27
Ройовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Мільярдер, В чию сторону камінь??????

vichnyj student
 
МільярдерДата: Четвер, 27.12.2007, 00:34 | Повідомлення # 28
Курінний
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Igor)
Мільярдер, В чию сторону камінь??????
Схоже першим камінь кинули саме Ви.


 
VerKAДата: П’ятниця, 04.01.2008, 17:12 | Повідомлення # 29
Сотенний
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 1
Статус: Offline
Ну и какая польза, Владимир Мирославович, от этой темы? Происходит вольное или невольное унижение преподавателей с боку студентов.

А представьте на секунду, что Ваш коллега заходит на сайт и узнаёт себя. Думаете ему будет приятно, что о нем студенты пишут?

Наверное все же нужно снять эту рубрику.


vera
 
ШВеДДата: Вівторок, 08.01.2008, 15:21 | Повідомлення # 30
Курінний
Група: Наші люди
Повідомлень: 100
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (VerKA)
Ну и какая польза, Владимир Мирославович, от этой темы? Происходит вольное или невольное унижение преподавателей с боку студентов.
А представьте на секунду, что Ваш коллега заходит на сайт и узнаёт себя. Думаете ему будет приятно, что о нем студенты пишут?
Наверное все же нужно снять эту рубрику.

Я бачу ви не розумієте слова "приниження". Приниження це коли людина має певний потенціал, а хтось каже, що цей потенціал є нижчим ніж насправді. Від того і слова "при(ниже)ння" чи "у(ниже)ние" мають в корені слова "нижче" або "ниже".
А якщо якийсь викладач зайде на сайт і дійсно пізнає себе -- він просто буде знати думку студентів про себе. Ще раз повторюсь це висміювання є не приниження, а сатира. Ми (студенти) часто не можемо висловити думку про викладача, а викладачі часто висловлюють свою думку про нас. Я маю на увазі, право висловитись повинно бути в усіх сторін навчального процесу.
Цим В. М. показує, що він дійсно хороший викладач, тому що він не боїться побачити правду. Це є дуже важливо у викладацькій, науковій і навіть студенській практиці, тому що цих діяльностей є пошук правди і показання її людям. Поясніть як можна шукати правду, якщо ми будемо на якісь теми накладати табу. Це те саме, що ви не вірите в Бога, а хтось вас буде заставляти вірити в нього і забороняти висловлювати свою думку. Скажіть чесно, може доцільно сказати, що читаючи цю тему, вам "правда очі коле" (слова придумані не мною, а є народна мудрість, і придумані ці слова саме на такі випадки!).
Скажіть будь-ласка на скільки ви праві як викладач, що хочете накласти табу на одну часто болючу тему студентів.
Тоді виходить, що вас цікавить не навчання студентів правди, чи просто навчання студентів чому небудь -- вас цікавить тільки процес викладання без подальших результатів.


Ш.В.Д.
 
Форум » Загальний розділ » Які ті викладачі сьогодні? » Професіоналізм викладача (Яким є викладач і яким йому бути. Приклади.)
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

Copyright Kozmenko © 2024
Сайт управляється системою uCoz