kozmenko.at.ua
П’ятниця, 29.03.2024, 10:28
Радий вітати Вас Гість | RSS
 
Головна Трагериии..аварии и катаклизмы... - Сторінка 3 - ФорумРеєстраціяВхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Форум » Загальний розділ » Світогляд » Трагериии..аварии и катаклизмы...
Трагериии..аварии и катаклизмы...
ШВеДДата: П’ятниця, 07.03.2008, 19:04 | Повідомлення # 31
Курінний
Група: Наші люди
Повідомлень: 100
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (VerKA)
Все я определяю правильно, но в больших масштабах.
Именно в сравнении с народом русичей украинцы, россияне и белоруссы являются этносами.

Напевно тільки ви та ваші однодумці називаєте себе русичами. Чому вам так неподобаються українці, росіяни, білоруси?
Ви взагалі можете пояснити навіщо включати машину часу і повернути того чого нема? Моя думка є така, що вас мучить ностальгія по радянським часам. Тоді ви напевно дуже добре жили.


Ш.В.Д.
 
MercifulДата: П’ятниця, 21.03.2008, 22:33 | Повідомлення # 32
Чотовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Vetal)
Я вибачаюсь, а де я писав, що я куленепробивний??? просто я відношусь паралельно до чужих проблем поки вони не стосуються мене!

Це і є наша проблема: "Моя хата скраю- нічого не знаю." Чи завжди добре займати таку позицію?!


Be happy, enjoy your life & you"ll see all bright colors of the world
 
VetalДата: Понеділок, 02.06.2008, 23:45 | Повідомлення # 33
Чотовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Merciful)
Це і є наша проблема: "Моя хата скраю- нічого не знаю." Чи завжди добре займати таку позицію?!

таке суспільство у нас! я просто з цим змирився і тепер такої думки, що проблеми які чипляють мене, мою сімю це однозначно головніше, чим збитий літак набитий москалями! просто повторюю ще раз коли в тебе проблема, то допомоги нема від кого чекати! хіба що від рідних!
 
ШВеДДата: П’ятниця, 06.06.2008, 14:52 | Повідомлення # 34
Курінний
Група: Наші люди
Повідомлень: 100
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (Vetal)
аке суспільство у нас! я просто з цим змирився і тепер такої думки, що проблеми які чипляють мене, мою сімю це однозначно головніше, чим збитий літак набитий москалями! просто повторюю ще раз коли в тебе проблема, то допомоги нема від кого чекати! хіба що від рідних!

З юридичної точки зору все правильно: людина не порушує закон поки не порушує чиїсь права, а за допомогою бездіяльності дуже важко порушити чиїсь права особливо, якщо ти не державний чиновник, військовий чи лікар. З моральної точки зору, (навіть, якщо брати вище) з релігійної: "Не судіть і не судимі будете!". А от психологічної -- людина ніколи не буде виправдовуватись, якщо вона права.


Ш.В.Д.
 
Форум » Загальний розділ » Світогляд » Трагериии..аварии и катаклизмы...
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Пошук:

Copyright Kozmenko © 2024
Сайт управляється системою uCoz