kozmenko.at.ua
Субота, 20.04.2024, 04:28
Радий вітати Вас Гість | RSS
 
Головна Трагериии..аварии и катаклизмы... - Сторінка 2 - ФорумРеєстраціяВхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум » Загальний розділ » Світогляд » Трагериии..аварии и катаклизмы...
Трагериии..аварии и катаклизмы...
VerKAДата: Неділя, 25.11.2007, 13:49 | Повідомлення # 16
Сотенний
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Мільярдер)
В нормальній державі така людина, як ви, ніколи не стала б викладачем. Бо ваші ідеї є загрозливими для державної Незалежності. Ви не є патріотом. І мені смішно, що ви не розумієте цінність мови (якщо ви справді викладачка). Без Мови вмирає Нація.

Незалежности от кого? От своих братьев?
А вот что касается патриот я или не патриот, то это мне уже решать. Я живу на этой земле, люблю ее, потому, что здесь родились мои родители, здесь родилась я. Я люблю Украину совсем не меньше, чем вы. Но от того, что я ее люблю, я ей же желаю быть богаче и сильнее. А это возможно только вместе с родными братскими народами России и Белоруссии. Так что я еще больший патриот, чем вы, который Украине ничего больше не желает, кроме мовы. Не в мове счастье, а в жизни. Мова - это простой инструмент общения. Главное понимать друг друга.
Что касается преподавания, то не вижу логики.

Quote (Мільярдер)
Почитайте хоча б Лесю Українку чи нашого Тараса. Я вже не кажу про Донцова, Сціборського, Липу, Міхновського, Орлика...

Лесю Украинку и Тараса Шевченко знаю хорошо. Может знаю наизусть больше их стихов, чем вы. А от вы знаете, что мама Леси Украинки была русской? А Шевченко писал прозу, вел дневник (то есть размышлял) и разговаривал только по-русски? Что вы на это скажете?
А остальных зачем читать, если никому не известны?


vera
 
МільярдерДата: Неділя, 25.11.2007, 19:43 | Повідомлення # 17
Курінний
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Верка! Мені смішно з вами розмовляти. Без образ, але ви наводите такі недолугі аргументи!.. Можливо, це тому, що я вже маю досвід, як партієць. Але я знаю людей (ідеологів), які своїми аргументами на шматки Вас би порвали.

Щодо Шевченка і його щоденника, то найкраще на це запитання дає відповідь ось ця стаття - Ось тут!

Далі. Наступні автори невідомі особисто вам, але це не означає, що вони нікому невідомі. Просто ліберальна космополітична влада не дала вам вивчити їх у школі.

Щодо "братів"-москалів. Невже ви не розумієте, що ці "брати" винищили більше 20 мільйонів Українців??? Ці "брати" - зрадники! А що роблять зі зрадниками??? Вони взагалі не слов'яни, вони угри!!! Але проблема не в них, у нас внутрішня проблема в таких як ви і в тому що ви показуєте в їхню сторону і таким чином виправдовуєте свої вчинки.


 
VoanergesДата: Понеділок, 26.11.2007, 13:22 | Повідомлення # 18
Бунчужний
Група: Користувачі
Повідомлень: 14
Репутація: 2
Статус: Offline
извени.. чем виновата деовчка которой 5 лет.. в том что её пра..пра..пра..пра.. дедушка..или бабушка.. обидели .. когото близкого тебе.. ?

послушай друг ..если тебе не нравятся руские или кто то ещё, не кто дал тебе права поливать кого то грязью..

из за таких..умных мыслей..и начинаются войны и конфликты.. так держать))
и твои пра..пра..пра внуки.. будут резать друг друга.. ... просто потому что разошлись во мнениях..))

всего тебе найлудчего.. я люблю и украинцев.. и китайцев.. и руских... и евреев.... все мы люди.. не важно какой нации.. культуры или суб-культуры...
все люди имеют право на жизнь..и свободу...!! Да здраствует Любовь, Свобода и Здравый Смысл!

спасибо что прочитал мой пост.


Гром и молния содрогнись замля..!! 220 !!
 
VetalДата: Неділя, 23.12.2007, 18:52 | Повідомлення # 19
Чотовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Voanerges)
ам...Грузия... революция...без коментариев....... жалко погибших... ... соболезнования родственикам..трудно терять..близких людей....

Мені якось паралельно хто там постраждав, помер і тому подібне! Дещо невдоволений тим, що країна робить траурні дні і виключає з програм телебачення веселі передачі (цим не цікавлюсь). Кожного дня у світі помирає тисячі людей, якщо на те пішло то кожний день потрібно робити траур.
Нам потрібно далі жити і радіти, так саме радіти , а не ридати, що ми не опинилися на місці катастрофи!
І ще одне якщо помирають люди під час якоїсь катастрофи, то всі виражають співчуття, а в одиничних випадках, коли помирає дійсно для тебе дорога людина, то ніхто не протягне руку допомоги!
 
VerKAДата: П’ятниця, 04.01.2008, 13:10 | Повідомлення # 20
Сотенний
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Мільярдер)
Вони взагалі не слов'яни, вони угри!!!

Конечно же россияне не есть и не могут быть чистокровными славянами. Как не могут быть украинцы чистокровными славянами. В украинском етносе перемешались крови тех же угров и булгар, которые, как Вы понимаете, не могли перелететь через украинские земли с Поволжья на те земли, где сейчас обитают. Конечно, что они передвигались по земле, вступая в разные интимные отношения с местным населением и оставили "кровный" след в украинском генофонде.
А скифы, гуны, хозары, печенеги, половцы, норманы, монголо-татары, турки, цыгане, литовцы, поляки, чехи, словаки, румыны, молдаване, римляне, греки, евреи, шведы, немцы не оставили в "чистоте" украинской крови свой след???
Так о чем Вы речь ведете, Миллиардер? Чем украинская нация чище?
Откуда Вы знаете, что Вы больший украинец по-крови, чем тот же Жириновский, идеи которого я совсем не разделяю, поскольку он российский шовинист. Может Вы знаете всех своих предков за последних тысячу лет?
Не знаете!!! А поэтому не знаете и о том, какая кровь течет в ваших жилах. Может самая что ни на есть угрская или русская.


vera
 
МільярдерДата: Неділя, 06.01.2008, 00:18 | Повідомлення # 21
Курінний
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Нація це кровно-духовна спільнота мертвих, живих і ненароджених. В першу чергу важливо те, ким я сам себе вважаю. Яка користь з чистокровного українця, якщо він називає себе москалем чи русичем?

 
VerKAДата: Понеділок, 07.01.2008, 11:24 | Повідомлення # 22
Сотенний
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Мільярдер)
Яка користь з чистокровного українця, якщо він називає себе москалем чи русичем

Я так понимаю, что степень закомплексованости не позволяет Вам даже уловить разницу между москалем и русичем.
Москаль или русский это тот русич, который живет в России. Украинец - это тот русич, который живет на Украине. А белорус - это тот русич, который живет в Белоруссии.
Русич - это более обширное понятие, чем русский. Русские - это этногруппа, которая территориально находится в России.

Я не призываю называть себя русскими, а русичами, что значит - гражданами Руси, а не России!!!

Ну и не помешало бы Вам, Миллиардер, лучше разобраться в понятии "нация". Почитайте философию, политологию. А то Ваше определение не совсем корректно.


vera

Повідомлення відредагував VerKA - Понеділок, 07.01.2008, 11:25
 
МільярдерДата: Понеділок, 07.01.2008, 17:35 | Повідомлення # 23
Курінний
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Американець це той землянин, який живе в гамериці, француз це той землянин, який живе в Франції... З льоньою-космосом Вам по дорозі... biggrin

 
ШВеДДата: Вівторок, 08.01.2008, 15:37 | Повідомлення # 24
Курінний
Група: Наші люди
Повідомлень: 100
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (VerKA)
Я так понимаю, что степень закомплексованости не позволяет Вам даже уловить разницу между москалем и русичем.
Москаль или русский это тот русич, который живет в России. Украинец - это тот русич, который живет на Украине. А белорус - это тот русич, который живет в Белоруссии.
Русич - это более обширное понятие, чем русский. Русские - это этногруппа, которая территориально находится в России.
Я не призываю называть себя русскими, а русичами, что значит - гражданами Руси, а не России!!!
Ну и не помешало бы Вам, Миллиардер, лучше разобраться в понятии "нация". Почитайте философию, политологию. А то Ваше определение не совсем корректно.

Я вважаю, що ви не праві. Не правильно визначаєте терміни "народ" і "етнос". Для вас існує народ русичів, а українці, росіяни, білоруси -- етноси. Це є досить не правильним, тому що українці, росіяни, білоруси -- це народи, а етноси -- це гуцули, слобожанці, лемки, бойки (етноси українського народу (в російському та білоруському народах етносів не знаю)). Основною різницею народів і етносів є те, що народи мають свою державу або автономію або добиваються цього, а етноси це частина народу, які живуть в середині народу не мають своєї ні незалежності ні автономії та мають спільні всенародні інтереси.


Ш.В.Д.
 
VerKAДата: Середа, 16.01.2008, 09:14 | Повідомлення # 25
Сотенний
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 1
Статус: Offline
Все я определяю правильно, но в больших масштабах.
Именно в сравнении с народом русичей украинцы, россияне и белоруссы являются этносами.


vera
 
VetalДата: Середа, 16.01.2008, 19:05 | Повідомлення # 26
Чотовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 1
Статус: Offline
Я так зрозумів, що як би не називалась тема все зводиться до конфлікту Verka & Мільярдера! Є що сказати, але не хочеться порушувати гармонію Verkи і Мільярдера
 
MercifulДата: Четвер, 07.02.2008, 21:36 | Повідомлення # 27
Чотовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Voanerges)
значит решил писать на руском потому что легче высказывать на нём свои мысли.. дамс...я в шоке последними новостями... кругом очень много разных аварий..и трагичных случаев.... очень рад тому что в Черновцах все спокойно... )) что скажите?
Знаешь, русский - это хороше... biggrin Но, совсем с тобой не согласна...если тебя это не затронуло, то совсем не значит, что нет ничего такого страшного в нашем городе.Порой вот ходишь рядом с человеком и даже не догадываешься какая... "дрянь"...

Добавлено (07.02.2008, 21:31)
---------------------------------------------

Quote (Vetal)
Мені якось паралельно хто там постраждав, помер і тому подібне! Дещо невдоволений тим, що країна робить траурні дні і виключає з програм телебачення веселі передачі (цим не цікавлюсь). Кожного дня у світі помирає тисячі людей, якщо на те пішло то кожний день потрібно робити траур.
Нам потрібно далі жити і радіти, так саме радіти , а не ридати, що ми не опинилися на місці катастрофи!
І ще одне якщо помирають люди під час якоїсь катастрофи, то всі виражають співчуття, а в одиничних випадках, коли помирає дійсно для тебе дорога людина, то ніхто не протягне руку допомоги!

Не має бути паралельно, а дивитися як це страшно і старатися зробити так, щоб в тебе так не було! А не ставати на граблі одні й ті 350 разів!!!

Добавлено (07.02.2008, 21:36)
---------------------------------------------
трудно быть "своим" среди чужих и страшно - "чужим" среди своих...но сложнее всего не потерять свое истенное "я"...


Be happy, enjoy your life & you"ll see all bright colors of the world
 
VetalДата: Субота, 16.02.2008, 18:02 | Повідомлення # 28
Чотовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Merciful)
А не ставати на граблі одні й ті 350 разів!!!

згідний, що помилки тих людей треба враховувати, але все одно я не буду скорбити чи плакати якщо десь стаються катастрофи!
 
MercifulДата: Вівторок, 19.02.2008, 21:37 | Повідомлення # 29
Чотовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Vetal)
згідний, що помилки тих людей треба враховувати, але все одно я не буду скорбити чи плакати якщо десь стаються катастрофи!

Ви завжди вдаєте, що дуже міцні і куленепробивні?! smile треба пам"ятати про людяність і чуттєвість людської душі, а не бути танком.


Be happy, enjoy your life & you"ll see all bright colors of the world
 
VetalДата: Середа, 20.02.2008, 16:57 | Повідомлення # 30
Чотовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Merciful)
Ви завжди вдаєте, що дуже міцні і куленепробивні?! smile треба пам"ятати про людяність і чуттєвість людської душі, а не бути танком.

Я вибачаюсь, а де я писав, що я куленепробивний??? просто я відношусь паралельно до чужих проблем поки вони не стосуються мене!
 
Форум » Загальний розділ » Світогляд » Трагериии..аварии и катаклизмы...
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

Copyright Kozmenko © 2024
Сайт управляється системою uCoz