kozmenko.at.ua
Четвер, 18.04.2024, 19:23
Радий вітати Вас Гість | RSS
 
Головна Хто я ? - Сторінка 2 - ФорумРеєстраціяВхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Форум » Загальний розділ » Світогляд » Хто я ?
Хто я ?
ШВеДДата: Четвер, 06.03.2008, 03:26 | Повідомлення # 16
Курінний
Група: Наші люди
Повідомлень: 100
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (Vetal)
А Вам не здається, що Ви на себе багато берете і взагалі думаю, що на цьому сайті Вам не місце! Нема чого забивати молоді голови дурними ідеями!

Не розумію, що Верка тобі поганого зробила. Кожен має право дзвонити зі своєї дзвінниці.
Тобі ж ніхто не каже, що ти багато на себе береш, кидаючи такі фрази, ти явно не модератор чи адмін.


Ш.В.Д.
 
VetalДата: Субота, 08.03.2008, 18:41 | Повідомлення # 17
Чотовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 1
Статус: Offline
Ти хороший адвокат! це повідомлення було суто для Верки!

Quote (ШВеД)
Не розумію, що Верка тобі поганого зробила. Кожен має право дзвонити зі своєї дзвінниці. Тобі ж ніхто не каже, що ти багато на себе береш, кидаючи такі фрази, ти явно не модератор чи адмін.

взагалі-то я не веду ніяку пропаганду на відміну від Верки! А те, що вона пропагує це дурість! це не одиничний випадок! прочитай статті які закинув Мільярдер і побачиш який розмах у цій справі. Так я зважу на твої слова всеж таки я не модератор, щоб когось примушувати покинути сайт


Повідомлення відредагував Vetal - Субота, 08.03.2008, 18:44
 
VIPerДата: Четвер, 24.09.2009, 21:48 | Повідомлення # 18
Ройовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
я - та яку не розумію, і навіть не намагаюсь бо боюсь збоживолити) постійно себе критикую і вважаю себе недосконалою... цікавлюсь багато чим, з недавнього часу економікою, психологією, філософією, містика і парапсихологія...

і вважаю що маска це не частина людини) бо маску можна зняти і дома забути) легше одіти маску злої людини, а ніж нею бути... власний досвід і спостереження)

 
ШВеДДата: П’ятниця, 16.10.2009, 14:40 | Повідомлення # 19
Курінний
Група: Наші люди
Повідомлень: 100
Репутація: 2
Статус: Offline
Само собою -- вдома ти можеш бути іншим smile Або самим собою, або вдягати якусь іншу маску bag biggrin biggrin biggrin
Та от вже та маска, яку ти одягнула є частиною тебе, частиною твого життя wink

Добавлено (16.10.2009, 14:36)
---------------------------------------------
Це як в фільмі-комедії "Маска" -- там маска стає частиною людини і навпаки людина стає частиною маски.
Скажи, який я класний -- яке класне порівняння привів biggrin biggrin biggrin

Добавлено (16.10.2009, 14:38)
---------------------------------------------
До речі, постійно критикувати себе шкідливо sad Нас постійно всі критикують, а хвалити -- тільки самі себе і найближчі друзі smile

Добавлено (16.10.2009, 14:40)
---------------------------------------------
В критиці і похвалі вважаю, що потрібна золота середина 50 на 50. Тобто наполовину похвалив, наполовину посварив smile В будь-якому випадку, незалежно від того, що ти зробив biggrin


Ш.В.Д.
 
MROvaДата: П’ятниця, 01.04.2011, 00:12 | Повідомлення # 20
Ройовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
О це точно!!!!! Читаю вже цей форум години 3 і ще один сайт читала, і скрізь ви лізете зі своїми тупими ідеями!!! Киевкая русь!!!! Ще чого захотіли!!! Може зразу підем проситись в Росію???!!! До вас ж ніхто не лізе не пропагує "свої" ідеї, то і ви помовчіть трошки, а то я бачу достали вже тут всіх!!!

Додано (01.04.2011, 00:12)
---------------------------------------------
До речі, захоплююсь всім нашим українським, займаюсь укр бойовим мистецтвом, слухаю укр музику і дуже її люблю. рос музику не переварюю. захоплююсь архітектурою, люблю працювати з компютерами...))) активістка з нестандартним ходом думок)))

 
Форум » Загальний розділ » Світогляд » Хто я ?
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:

Copyright Kozmenko © 2024
Сайт управляється системою uCoz