kozmenko.at.ua
Четвер, 25.04.2024, 22:17
Радий вітати Вас Гість | RSS
 
Головна Чому цей сайт створений на москальскому сервері? - ФорумРеєстраціяВхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Загальний розділ » Світогляд » Чому цей сайт створений на москальскому сервері?
Чому цей сайт створений на москальскому сервері?
МільярдерДата: Середа, 02.01.2008, 20:27 | Повідомлення # 1
Курінний
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Ось дані по сайту:
IP address is 217.199.217.10
City: Nauka
Country: Russian Federation

Що ж це виходить? Ми кричимо про націоналізм, дехто каже про Європу, НАТО, а самі працюємо на москалів?


 
kozmenkoДата: Четвер, 03.01.2008, 02:26 | Повідомлення # 2
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 49
Репутація: 1
Статус: Offline
У чому, власне, проблема, Мільярдере?
Коли сайт створювався, то мета у мене була проста - мати сучасний спосіб спілкування зі своїми студентами.
Зміст того спілкування зводився до чисто навчально-наукового.

Я перебрав кілька можливих варіантів і вибрав UcoZ. Легкий в управлінні, дає непоганий вибір шаблонів. Створений, щоправда, лиш півроку, але з сучасним розумом.

Я ніде не приховував, що то є російська сервісна система. У мене є посилання на цю систему. Вони мені, власне, й не заважають. Грошей я їм не плачу. Реклама, яка проходить стрічкою, в основному для росіян, а тому на мені вони нічого й не заробляють. Тож не дуже ми й працюємо на москалів.

Мету створення сайту я потрохи досягаю. Не вийшло ще те, що задумав, але для початку годиться. Дещо навіть перевершило мої сподівання.

Щодо того російський сервер чи неросійський, то в Інтернеті поняття національний сервер не існує. Яким би він національним сервером не був, основніший все одно за кордоном.
Між іншим, WordPress є не більш національним, ніж інші.

І ще одна примітка. Яка різниця через чий рупор кричати, головно, щоб тебе почули!!!
Так ми розговорилися і ратуємо за відродження націоналізму, я відстоюю необхідність приєднання до НАТО (поки ще не пізно), необхідність просування до ЄС. І ми можемо бути почутими. ВерКА десь зі Сходу України, та й то почула і щось там з нами сперечається. Хіба це не досягнення хоч якоїсь мети?
І кому яке діло до того, що UcoZ російський, якщо він дозволяє нам розвивати далеко не російські ідеї.
UcoZ - це лише інструмент (російський, але лише інструмент), яким ми користуємося і все!

 
VerKAДата: П’ятниця, 04.01.2008, 11:55 | Повідомлення # 3
Сотенний
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (kozmenko)
ВерКА десь зі Сходу України, та й то почула і щось там з нами сперечається. Хіба це не досягнення хоч якоїсь мети?

Владимир Мирославович! Это звучить както унизительно для меня.

А, Миллиардер, продолжает подтверждать мысль, что он не националист, а агрессивный шовинист.

Добавлено (04.01.2008, 11:55)
---------------------------------------------
А были бы мы объдинены в Киевскую Русь и не говорили бы мы об этом сайте как о чужеземном.
Я сегодня расширю материал в Блог\Роздумах про Киевскую Русь. Почитайте. Но станьте на мою точку зрения и попробуйте почитать без шовинистических комплексов.


vera
 
БулькаДата: Субота, 02.02.2008, 15:16 | Повідомлення # 4
Ройовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Мільярдер, це надзвичайно розумне зауваження...

приклад - сайт нашого інституту на рідному чернівецькому сервері. Результат - назріла необхідність видавати медалі тим, кому все ж пощастило туди зайти.... А на цей сайт - без будь-яких проблем!

З таким же успіхом можна спитатися, чого наші підприємства мріють виставляти акції на Лондонській біржі, а не на нашій ПФТС - тоді ж заробляють британці.... І навряд чи у Вас на кухні стоїть мікрохвильовка українського виробника.... Чи газ у Вас з власної свердловини?... Якщо Україна не може чимось одним забезпечити, то це не значить, що потрібно користуватись своїм - неякісним, відсталим - але своїм. Де раціоналізм?


апострофи не ставлю
 
VerKAДата: Понеділок, 04.02.2008, 09:14 | Повідомлення # 5
Сотенний
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 1
Статус: Offline
Ну не удивляйтесь ничему, Булька.
Эту тему придумал Миллиардер и этим все сказано.


vera
 
МільярдерДата: Середа, 13.02.2008, 21:40 | Повідомлення # 6
Курінний
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Булька, я хочу сказати, що потрібно розвивати своє, якщо воно гірше за іноземне, а не переходити одразу на чуже. Бо, в протилежному випадку, виходить, що Ви думаєте про себе, а не про Україну, власне я ставите вище за Націю (Українську, для Верки).

 
ШВеДДата: П’ятниця, 15.02.2008, 16:36 | Повідомлення # 7
Курінний
Група: Наші люди
Повідомлень: 100
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (Мільярдер)
Що ж це виходить? Ми кричимо про націоналізм, дехто каже про Європу, НАТО, а самі працюємо на москалів?

По-перше ми співпрацюєм з Ucoz, а не працюєм на неї.
По-друге: ти вже створив українську мікрохвильовку і хороший сервак? biggrin
По-третє: чи якась європейська країна користується тільки своїми товарами і послугами, якщо це їй не вигідно?
По-четверте: що то за національна ідея, яка шкодить національним інтересам (користуватись якісними і дешевими продуктами).
По-пяте: ти вже говориш як ВерКА. Вона вважає все корисно для нації і країни бо вона так сказала.


Ш.В.Д.

Повідомлення відредагував ШВеД - П’ятниця, 15.02.2008, 16:39
 
МільярдерДата: Субота, 16.02.2008, 03:56 | Повідомлення # 8
Курінний
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
ШВеД, не треба порівнювати мене і Верку, я - Український Націоналіст, а вона - продажна ... . Верка нічим не відрізняється від прихильників НАТО і ЄС. Просто вона хоче продатися сходу, а ті - Заходу. І, взагалі, у мене є власна думка і, якщо в чомусь вона збігається з думкою Верки, то це тільки позитив. Я не думаю проти когось, я думаю про себе.

 
kozmenkoДата: Субота, 16.02.2008, 23:09 | Повідомлення # 9
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 49
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Мільярдер)
І, взагалі, у мене є власна думка і, якщо в чомусь вона збігається з думкою Верки, то це тільки позитив.

У вас обох з ВерКАю є цілком тверда основа: на жаль це - марксистсько-сталінський світогляд. Ви обоє так і не зрозуміли, що особистість і її інтереси головні в цьому житті.
Не колективні потреби, а саме потреби окремої особистості треба задовільняти.
Не людина створена для суспільства, а в суспільство вона об"єднується, щоб задовольнити свої потреби.
Тепер ера морально-етичного маркетингу в економічних відносинах, а не ера виробництва і ФОПСТИЗУ.
Робити ставку на власне матеріальне виробництво в наш час - це навіть не марксизм, а фізіократизм!
Ви ще скажіть, що найголовніше в економіці - це розвинути важку промисловість разом з машинобудуванням і ми відразу впремося в 30-тих роках минулого століття.

 
МільярдерДата: Вівторок, 19.02.2008, 21:24 | Повідомлення # 10
Курінний
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (kozmenko)
У вас обох з ВерКАю є цілком тверда основа: на жаль це - марксистсько-сталінський світогляд. Ви обоє так і не зрозуміли, що особистість і її інтереси головні в цьому житті.Не колективні потреби, а саме потреби окремої особистості треба задовільняти.Не людина створена для суспільства, а в суспільство вона об"єднується, щоб задовольнити свої потреби.Тепер ера морально-етичного маркетингу в економічних відносинах, а не ера виробництва і ФОПСТИЗУ.Робити ставку на власне матеріальне виробництво в наш час - це навіть не марксизм, а фізіократизм!Ви ще скажіть, що найголовніше в економіці - це розвинути важку промисловість разом з машинобудуванням і ми відразу впремося в 30-тих роках минулого століття.

Не можу не відреагувати на такий допис, бо відчуваю, що написаний він щиро й Ви справді так думаєте.

Щодо особистості і її інтересів, то називається це простим словом - демократія. Фактично я виступаю за антидемократичні цінності і маю на це ряд вагомих причин, які базуються на природі людини. От є певні інтереси конкретної людини. І є інтереси іншої людини. Все ніби добре, але до того моменту поки ці інтереси не перетнуться і не ввійдуть у суперечність. Що тоді робити? Демократи розводять руками... Коли ж дві людини ставлять інтереси спільноти вище над власними, такого антагонізму не виникає.

Я виступаю категорично проти демократичного режиму на Україні, бо він є руйнівним для державності по своїй суті. Демократію придумали в США, як у федеративному суспільстві. Тож демократичний режим неминуче призведе до руйнування унітарності України, до перетворення її у федеративну країну. Виходячи з демократичних цінностей, нам потрібно вводити москальску мову другою державною, відкрити кордони для негрів, арабів, азіатів і всіх інших.

Наслідком демократії є лібералізм, який виховує слабку людину, духовно і фізично. Історія показала, якою небезпечною є демократія. Яскравий приклад: грушевські, винниченки... Все це призвело до зниження обороноздатності, до Крутів і продовжується і зараз. Як називати те, що зараз відбувається, коли чиновники доводять армію до банктутства, щоб віддати її до рук НАТО? Віддали ядерну зброю, приватизовують стратегічні підприємства, чи не з демократичних цінностей вони виходять? Звісно ж з них.

Ідеологія націонал-соціалізму полягає в тому, що у авторитарному суспільстві кожен займає своє місце, яке є природнім для людини - вона отримує задоволення від життя, бо робить те, для чого призначена. Таким чином, інтереси людини враховуються і ніяких проблем не виникає.

Крім того, демократія суперечить самому духу Української Нації.

Щодо марксисько-сталінського світогляду, то не бачу ніякого зв'язку з інтернаціоналізмом і націоналізмом. Навпаки, та держава боролася з усілякими проявами націоналізму, протиставляла йому комунізм. А що держава була тоталітарною, то воно ніби вважалося перехідним і необхідним етапом для побудови комуністичної країни. Взагалі, той режим не мав ніякого відношення до комунізму, звідки слідує, що то була ширма, щоб сховати правду - окупацію України Москвою. Це була звичайна окупація і не має значення, яку ідеологію сповідує держава-окупант, бо щоб тримати Націю в покорі, необхідно використовувати жорсткі тоталітарні методи.

Добавлено (17.02.2008, 02:05)
---------------------------------------------
Коли людина ставить власні інтереси над інтересами Нації, це призводить до таких явищ, як зрадництво, корупція, власне збагачення, олігархія, брехня, страх за власну шкуру. Демократія надає негативного відтінку таким словам, як війна, держава, Нація. Це згубна ідеологія, яка мені, особисто, дуже неприємна.

Добавлено (19.02.2008, 21:24)
---------------------------------------------
До речі, щодо літератури по демократії, пропоную прочитати книжечку "Націократія" М.Сціборського, яку легко можна купити у Чернівцях. Перший розділ цієї книжки так і називається - "Демократія", де чітко описано, що воно таке, як виникло і до яких наслідків призводить. Книжка видана у 1935р. в Парижі і до здобуття незалежності ретельно приховувалася від людей.


 
kozmenkoДата: Середа, 20.02.2008, 03:40 | Повідомлення # 11
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 49
Репутація: 1
Статус: Offline
Я чекав і буду чекати, що в цю полеміку хтось таки з учасників форуму втрутиться і буде щось аргументувати своє.
А сам не те, що не хочу "втягуватися", а й справді я надто зайнятий, щоб щось серйозне писати. Дописувати ж з малою аргументацією не вважаю доцільним.

Quote (Мільярдер)
Не можу не відреагувати на такий допис, бо відчуваю, що написаний він щиро й Ви справді так думаєте

Я не те, що лиш думаю так, а й багато що й знаю. Звісно, що я не мав на увазі комуністично-пролетарську ідеологію, а марксистсько-сталінську теорію відтворення в економіці. Зауважу, що тут немає категорії "ленінська теорія", бо під кінець життя Ленін (будучи ірраціоналом) змінив своє бачення соціалістичної експропріації.
Тому усі ті заперечення, які давалися з позиції націоналізму не маю сенсу, бо я не писав про національну ідею.
Тобто ми сперечаємося на паралельних курсах хоч і з протилежними векторами.

Quote (Мільярдер)
демократія суперечить самому духу Української Нації

Є така молода психологічна наука соціоніка, яка бачить в основній масі українців інтуітивно-етичних типонімів (як екстравертних, так і інтровертних). А це означає, що поголовна маса української нації є ірраціоналами, і тому демократія не тільки не суперечить їхньому духу, а є природною потребою.
У той же час дуалами такої нації є сенсорні і логічні інформаційно-метаболічні типоніми. Це такі, як княгиня Ольга, князі Святослав, Володимир, Данило Галицький, провідники Богдан Хмельницький, Максим Кривоніс, Іван Богун, Степан Бандера. З сучасних це - Кучма, Юля Тимошенко, Луценко, Яценюк, Тягнибок, Турчинов, Томенко, Янукович. Саме в таких особистостях більшість українців хоче бачити героїв, саме таких особистостей вони хочуть мати своїми провідниками, саме за такими особистостями вони йдуть. Проблема лиш в тому, що нація ділиться і йде за ними порізно - споконвічна українська проблема "багатогетьманства". Що ще раз підтверджує ірраціональність української нації, а відповідно її демократичність, хоч і любов до "твердої руки". Чітко виражені раціональні німці чи японці на "багатогетьманство" не "страждають".

Щодо Сціборського, то брався читати його, але в нього було надто суб'єктивне мислення, через що мало доказове, а тому мало цікаве. Те вчення відстало від сучасного розвитку суспільної науки. Коротше кажучи, то в нього не наука, а просто думка окремої людини, яка має право на життя як таке мислення, та не може братися як науковий аргумент.

 
МільярдерДата: П’ятниця, 22.02.2008, 06:56 | Повідомлення # 12
Курінний
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу сказати, що всі мої слова не категоричними. Це моя думка, але я готовий її змінити у випадку переконливої аргументації.

Щодо Ваших слів про суперечку на паралельних курсах, скажу, що не відділяю економіку від політики, тобто від ідеології, не роблю з неї щось окреме і незалежне. Економіка в моєму уявленні є наслідком політики і, відповідно, ідеології. Тобто, сучасну економіку я не вважаю досягненням економічної науки, а лише наслідком ідеології лібералізму, яка нав'язується сильними світу цього. Таким чином, не можна говорити, що ідеологія одна, а економічні методи інші, мовляв, економіка діє за своїми законами.

Більше того, я знаю поважних людей, які стверджують, що сама економіка, як і гроші, були придумані в результаті ідеології - щоб керувати всім світом. Вони кажуть, що це придумали жиди для так званої жидівської світової окупації.

Щодо багатогетьманства, то причину цьому бачу не у внутрішньому світогляді українців, а в зовнішньому чиннику. Україна була окупована протягом баготьох років різними країнами, у тому й причини. Якщо дивитися на стан справ під кутом зору "маємо те, що маємо", то, дійсно, демократія нам підходить найкраще. Але треба розуміти, що ця демократія зруйнує націю, а отже й державу. Чи хочемо ми цього?

Quote (kozmenko)
Щодо Сціборського, то брався читати його, але в нього було надто суб'єктивне мислення, через що мало доказове, а тому мало цікаве.
Дуже Вам рекомендую перечитати саме ту книжечку Сціборського, що я порекомендував. З задоволенням обговорив би її з Вами на форумі. Прошу зважити на те, що Сціборський практик, а не теоретик. Він був членом ОУН, полковником. Людина, яка відправляє молодих хлопців на смерть, сама під постійною небезпекою (власне, його потім вбили), має знати за що. Бо ніхто не віддає свого життя просто так.


 
ШВеДДата: Четвер, 06.03.2008, 04:14 | Повідомлення # 13
Курінний
Група: Наші люди
Повідомлень: 100
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (Мільярдер)
ШВеД, не треба порівнювати мене і Верку, я - Український Націоналіст, а вона - продажна ... . Верка нічим не відрізняється від прихильників НАТО і ЄС. Просто вона хоче продатися сходу, а ті - Заходу. І, взагалі, у мене є власна думка і, якщо в чомусь вона збігається з думкою Верки, то це тільки позитив. Я не думаю проти когось, я думаю про себе.

Нічого не можу сказати хто кому і за скільки продався -- у все ніколи не влізаю. Я порівняв тебе з Веркою тому, що у обох є деякі утопічні ідеї, які ви так жорстко вістоюєте. А зараз такий аналіз, який повинен тебе вразити!!! Нумо почали аналізувати: ти є націоналіст (людина, яка вістоює інтереси нації) і яскраво виражає свою позицію вступає в полеміку щодо різних політичних та суспільних питань. Якщо все правильно, то читай далі.
Слово "демократія" походить від грецьких "демос" і "кратос" (як ці слова звучать грецькою точно не памятаю, але зміст добре вивчив), що дослівно означає "народ" і "влада" або влада народу. Якщо абстрагуватись від незначних відмінностей між термінами "нація" і "народ", то вони є синонімами (а фактично, коли придумували слово демос поняття нації ще не було тому законно можна ці поняття ототожнити). Тому, якщо ти відстоюєш інтереси нації, нація повинна впливати на тебе, щоб ти постійно знав, що хоче нація. Щоб визначати інтереси нації придумали вибори і референдуми (поки що ніякого кращого методу немає). В основі демократії покладені вибори і референдуми. А якщо ти скажеш, що сам знаєш, які у нації інтереси без виборів і референдумів, не повірю ти ж не ясновидець. Далі потрібно зазначити твоя власна думка її відстоювання та висловлення є наслідком демократичного режиму (ні одна диктатура, тоталітарний, авторитарний режим не мав свободи слова чи свободи думки). Тому резонно у висновку сказати, що ти є справжніми ДЕМОКРАТОМ!!!!


Ш.В.Д.
 
kozmenkoДата: Четвер, 06.03.2008, 05:38 | Повідомлення # 14
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 49
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Мільярдер)
Економіка в моєму уявленні є наслідком політики і, відповідно, ідеології.

Я й кажу, що сперечаємося на паралельних і при цьому протилежних курсах. Ти чомусь вважаєш, що політика робить економіку, а я вважаю, що в основі будь-яких людських відносин є обмін (у філософському розумінні, а не в базарному). Більше того, самі відносини є обміном. А обмін може відбуватися тільки на основі відносин володіння.
Саме від того чим володієш ти і чим володію я (ресурсами, інформацією) залежать наші відносини. Якщо ти володієш тим же, чим і я, то у мене немає потреби в тобі, а тобі в мені. Але якщо ми володіємо різним ресурсом, а потреби маємо в кожному ресурсі, то починаємо стосунки.
Не ми керуємо потребами, а потреби керують нашими діями щодо їхнього задоволення. Іншими словами, не ідеологія породжує потреби, а потреби породжують ідеологію.
Щоправда, є і зворотній вплив ідеології. Якщо ця ідеологія йде в руслі з економікою, то суспільство розвивається, а якщо ідеологія противиться природі економіки, то суспільство попадає в застій і приходиться робити нові революції на основі нових ідеологій.
Комуністи клали суспільство з ніг на голову і тому не прижились.

Quote (Мільярдер)
сучасну економіку я не вважаю досягненням економічної науки, а лише наслідком ідеології лібералізму

Якраз ідеологія лібералізму є наслідком досягнень економічної науки, яка розпізнала природу економіки і запропонувала людині якнайменше заважати тій природі, бо буде те, що з комуністичною штучною ідеологією.

 
МільярдерДата: Субота, 08.03.2008, 02:38 | Повідомлення # 15
Курінний
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (ШВеД)
Слово "демократія" походить від грецьких "демос" і "кратос" (як ці слова звучать грецькою точно не памятаю, але зміст добре вивчив), що дослівно означає "народ" і "влада" або влада народу.
ШВеД, є такий предмет, який читають у ВНЗ, називається він "Історія вчень про державу і право". Якби ти його прослухав, то добре знав би, що слово "демократія" неправильно перекладати дослівно. Правильний переклад: "демократія" - влада вільних людей. "Вільними людьми" в Древній Греції називали громадян, які мали слуг і рабів, тобто малося на увазі - вільні від фізичної праці.

Quote (ШВеД)
Якщо абстрагуватись від незначних відмінностей між термінами "нація" і "народ", то вони є синонімами (а фактично, коли придумували слово демос поняття нації ще не було тому законно можна ці поняття ототожнити).
Не правда - народ і нація це принципово різні речі. Народ це проста сукупність бідних людей, маса, а нація - кровно-духовна спільнота мертвих, живих і ненароджених. Прочитай, будь ласка, Адольфа Гітлера "Моя боротьба" - досить велика книга, але, якщо читати вдумливо і з проекцією на сучасність, буде дуже цікаво. Є дуже велика різниця між тим, коли ти причисляєш себе до народу і коли причисляєш себе до нації. Бо відчуття приналежності до нації передбачає і породжує власне самолюбство, повагу до себе. Гордість за власну націю означає і власну гордість. Без відчуття своєї приналежності до героїчного минулого предків, до величі теперішньої спільноти, в якій перебуваєш, не може бути і любові, поваги до самого себе.

Quote (ШВеД)
Тому, якщо ти відстоюєш інтереси нації, нація повинна впливати на тебе, щоб ти постійно знав, що хоче нація. Щоб визначати інтереси нації придумали вибори і референдуми (поки що ніякого кращого методу немає). В основі демократії покладені вибори і референдуми. А якщо ти скажеш, що сам знаєш, які у нації інтереси без виборів і референдумів, не повірю ти ж не ясновидець.
Я не відстоюю інтереси нації, я відстоюю власні інтереси, томущо Я - це Нація. Відстоювати можна тільки інтереси народу - чогось не зрозумілого, недолугого. Демократичний режим саме тому і створений, що знищити націю. Почитай Сціборського, Гітлера і не задаватимеш таких запитань.

Quote (ШВеД)
Далі потрібно зазначити твоя власна думка її відстоювання та висловлення є наслідком демократичного режиму (ні одна диктатура, тоталітарний, авторитарний режим не мав свободи слова чи свободи думки). Тому резонно у висновку сказати, що ти є справжніми ДЕМОКРАТОМ!!!!
Отут ти правий, це дійсно так. В цьому плані я користуюся своєю хитрістю - використвую демократичний режим, щоб його знищити. А демократами були комуністи, саме з соціал-демократії вони виросли, щоб захищати інтереси народу.

Добавлено (08.03.2008, 02:38)
---------------------------------------------

Quote (kozmenko)
Ти чомусь вважаєш, що політика робить економіку, а я вважаю, що в основі будь-яких людських відносин є обмін (у філософському розумінні, а не в базарному). Більше того, самі відносини є обміном. А обмін може відбуватися тільки на основі відносин володіння.
Так вважаю, якщо розуміти під політикою саме ідеологію і маю на це ряд вагомих причин. Тут ми впираємося в поняття суб'єктивного і об'єктивного. Ви переконаний об'єктивіст, тобто, практично, матеріаліст. Я ж провчившись 5 років на фізичному факультеті з матеріаліста перетворився в суб'єктивіста, бо побачив, що фізична наука повністю будується на якійсь містиці.

Quote (kozmenko)
Не ми керуємо потребами, а потреби керують нашими діями щодо їхнього задоволення. Іншими словами, не ідеологія породжує потреби, а потреби породжують ідеологію.
Але ж самі потреби є суб'єктивними і базуються на ідеології.

Перед тим, як відкрити цю сторінку, я ніби передчуваючи, що Ви це скажете, виставив невеличку статтю Б.Березовського у цьому розділі, тема "Цікаві статті і книги". Там він принципово ставить пинання - що визначає наше життя - об'єктивна і незалежна від людини матерія чи все ж таки відношення людини до світу.


 
Форум » Загальний розділ » Світогляд » Чому цей сайт створений на москальскому сервері?
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

Copyright Kozmenko © 2024
Сайт управляється системою uCoz