kozmenko.at.ua
Четвер, 18.04.2024, 17:15
Радий вітати Вас Гість | RSS
 
Головна Чого ви боїтесь найбільше? - Сторінка 2 - ФорумРеєстраціяВхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Форум » Загальний розділ » Світогляд » Чого ви боїтесь найбільше? (напишіть тут свої фобії)
Чого ви боїтесь найбільше?
VerKAДата: Понеділок, 04.02.2008, 09:07 | Повідомлення # 16
Сотенний
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Булька)
Київська Русь буде на зразок СРСР

Quote (VITAL)
ну це вже крайності - СРСР... і чому відразу СРСР. чому не скахати, що на зразок ЄС

Ребята! Не извращайте идею!!!
Ни на СССР, и ни на ЕС Киевская Русь не должна быть похожа. Это должно быть унитарное государство с железным Центром и сильными регионами.
А идея идеальная - построить сильное самодостаточное государство на основе единой нации - русичей.
Разваливались многонациональные государства, а это будет стоять вечно!!! поскольку нацменьшин будет ничтожно мало и они не будут иметь никакой автономии.


vera

Повідомлення відредагував VerKA - Понеділок, 04.02.2008, 09:09
 
VetalДата: Вівторок, 05.02.2008, 19:39 | Повідомлення # 17
Чотовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 1
Статус: Offline
повернусь все ж таки до основної теми(Чого Ви найбільше боїтесь?)! У мене з'явилась нова фобія. Боюсь що Verka свої плани буде втілювати в життя!
 
MercifulДата: Четвер, 07.02.2008, 21:03 | Повідомлення # 18
Чотовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Vetal)
Не знаю варто чи не варто? але знаю одне, що помиї я не пью!

Помиї - це Росія, по вашому, а що ж тоді "чиста вода"?

Добавлено (07.02.2008, 20:57)
---------------------------------------------

Quote (Булька)
А Росія не принижує націю, а просто ставиться як до конкурента в економічному плані - а звідси вже антиукраїнська пропаганда (для цікавості, подивіться російський телеканал, будь-які новини з України - яки висвітлюють в нас, і як в них) і втовкмачування в голови росіян, що ми "bad guys".

...- це політика! Так само можна сказати й за наші новини. Дивишся наші новини - одне, Росія - зовсім інше, Європа інтерпритує все по-своєму! Такі вже неписані правила в цій грі...

Добавлено (07.02.2008, 21:03)
---------------------------------------------
Взагалі, тут було б цікаво почитати про ваші фобії. eek


Be happy, enjoy your life & you"ll see all bright colors of the world
 
МільярдерДата: Середа, 13.02.2008, 22:20 | Повідомлення # 19
Курінний
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Vetal)
повернусь все ж таки до основної теми(Чого Ви найбільше боїтесь?)! У мене з'явилась нова фобія. Боюсь що Verka свої плани буде втілювати в життя!
Веталь, ти просто не обізнаний з ситуацією, ці ідеї Верка і їй подібні вже втілюють у життя. Я не даром втягнувся у дискусію з нею, бо добре знаю звідки це і що собою представляє. Ось поглянь: Тут! Все прочитай.

Щоб ти розумів про що мова, пояснюю. Є ряд громадських організацій, які створені для боротьби з націоналізмом в Україні, зокрема, проти ВО "Свобода". Яким чином це робиться? Шляхом перекручування ідей націоналізму, шляхом підміни понять. Під Нацією вони розуміють все населення імперії, яку прагнуть створити. Тобто йде підміна базових понять націоналізму і, таким чином, намагання його зруйнувати. Під націонал-соціалізмом вони розуміють зовсім не те, що розуміли Донцов і Сціборський.

Така методика боротьби з націоналізмом не нова - вона активно використовувалася за часів радянського союзу, боротьби УПА. НКВД спеціально вчила певних людей, які потім переодягалися в форму УПА, входили в середину цієї структури і здійснювали свою підривну діяльність. Степан Бандера майже в кожній статті описує це і О.Тягнибок теж вказує на таку фальш - я недаром виставив стенограму його виступу в Старому Угринові.

Наступне питання, хто це організавує? Відповідь - сьогоднішня влада, яку представляють колишні, спеціально навчені, гебісти і комуністи. Вони використовують всю ту методику боротьби з націоналізмом, якої їх вчили і яку використовували в боротьбі проти УПА. Я не заперечую, що десь на східній Україні є люди, які щиро вірять в ідею Київської Русі з російською мовою спілкування, але мені шкода цих людей, бо вони не розуміють, в яку гру їх втягують.

Далі, звідки все це йде? Очевидно, що від Росії, яку очолює В.Путін - колишній гебіст. Власне, з його приходом на посаду президента розпочалося поширення цих ідей на Україні.

Але ми, націоналісти, добре розуміємо, що проти нас ведеться війна на всіх рівнях, як відкрита, так і прихована. Поміж усього ведеться ідеологічна війна - спотворення, підміна понять, термінів націоналізму, його руйнація зсередини.




Повідомлення відредагував Мільярдер - Середа, 13.02.2008, 22:23
 
VetalДата: Субота, 16.02.2008, 17:55 | Повідомлення # 20
Чотовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 1
Статус: Offline
Мільярдере, я просто в шоці! я думав, що це просто дурні балачки Verku, а вона сидить на сайті і діло робить, збавляє молодь нашу!
Так її треба просто викинути з цього сайту!
В мене з'явилась така думка, що це робиться на всіх подібних сайтах! Це ж, які масштаби!!!!?
А це їхнє "слава руси" звучить страшно і ці білі шнурки! Та вони просто психи!
 
МільярдерДата: Вівторок, 19.02.2008, 18:19 | Повідомлення # 21
Курінний
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Vetal)
Та вони просто психи!
Ось! Ще одну дурку знайшов...


 
MercifulДата: Вівторок, 19.02.2008, 21:27 | Повідомлення # 22
Чотовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 1
Статус: Offline
Ви вважаєте чиїсь погляди дуркою. а чи не задумувались ви про те, що ваш націоналізм фанатичний і теж комусь здається дуркою? Щодо поширення рос.мови на Україні, то воно почалось ще з Кучми. На рахунок ж Путіна, то саме при ньому Росія стала ще більшим гігантом а усіх значеннях цього слова.

Be happy, enjoy your life & you"ll see all bright colors of the world
 
VetalДата: Середа, 20.02.2008, 17:04 | Повідомлення # 23
Чотовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Merciful)
Ви вважаєте чиїсь погляди дуркою. а чи не задумувались ви про те, що ваш націоналізм фанатичний і теж комусь здається дуркою? Щодо поширення рос.мови на Україні, то воно почалось ще з Кучми. На рахунок ж Путіна, то саме при ньому Росія стала ще більшим гігантом а усіх значеннях цього слова.

Я вважаю дуркою ті думки, які загрожують незалежності і цілісності України
 
MercifulДата: Середа, 20.02.2008, 21:24 | Повідомлення # 24
Чотовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Vetal)
Я вважаю дуркою ті думки, які загрожують незалежності і цілісності України

Цілісності не буде до тих пір, поки не буде порядку в самій країні. Хаос почався ще від виборів, які розділили країну ще більше! незалежність - це лише статус, офіціоз! Ми не можемо бути ні віж кого залежними, бо не в спромозі себе забезпечити всім необхідним. Незалежність може бути в випадку повної збезпеченості, або при сильних позиціях, хоча б в Європі! В нас немає ні одного, ні другого!


Be happy, enjoy your life & you"ll see all bright colors of the world
 
МільярдерДата: П’ятниця, 22.02.2008, 07:15 | Повідомлення # 25
Курінний
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вважаю дуркою думки, які насправді не є щирими, а брехливими. Якщо бути лояльним до таких думок, то це ще більше ускладнить ситуацію. Хочемо сильної унітарної країни? Тоді треба самим бути сильними. Вважаю, що Україні конче необхідний режим диктатури на певний час. Але диктаторів не обирають, вони самі приходять...

 
ШВеДДата: Четвер, 06.03.2008, 02:55 | Повідомлення # 26
Курінний
Група: Наші люди
Повідомлень: 100
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (Мільярдер)
Я вважаю дуркою думки, які насправді не є щирими, а брехливими. Якщо бути лояльним до таких думок, то це ще більше ускладнить ситуацію. Хочемо сильної унітарної країни? Тоді треба самим бути сильними. Вважаю, що Україні конче необхідний режим диктатури на певний час. Але диктаторів не обирають, вони самі приходять...

Тоді поясни як мені ставитись до твоїх їдей. Якщо чесно кажучи, ти також часто не є щирим і відвертим у своїх висловлюваннях. Я вірю, що ти любиш і поважаєш нашу Батьківщину, мову, націю, та твої позиції (націоналістичні) часто якість випадні (або краще сказати нападні) та протирічать одна одній. Того я тобі (може не цілком заслужено) вліпив мінус в репутацію -- в тебе багато нових і цікавих ідей (стаття на московитій мові дуже сподобалась) та ти не вмієш тримати формат дискусії (пригаєш з теми на тему, підтримуєш або створюєш міжусобні суперечки).

Добавлено (06.03.2008, 02:55)
---------------------------------------------
Повертаючись до фобій, хотів би зробити висновки: ніхто так і не написав свої особисті фобії (це й не дивно: ніхто не хоче показувати свої справжні слабинки іншим, а часто самі собі боїться признатись, що має певну фобію чи просто страх), зате сподобалось, коли деякі форумчани почали показувати слабинки один одного -- це було досить правильно тому, що якщо людина дізнається про свої слабинки не тільки із свого сприйняття, а й із чиєїсь критики, то ця людина починає виправляти свої помилки і стає сильнішою і кращою.


Ш.В.Д.
 
VIPerДата: Четвер, 24.09.2009, 21:53 | Повідомлення # 27
Ройовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
як мені дехто сказав "боюсь нічого не боятись"))))))))
для чого комусь казати про свої страхи, щоб хтось невикористав проти вас????????
 
Форум » Загальний розділ » Світогляд » Чого ви боїтесь найбільше? (напишіть тут свої фобії)
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:

Copyright Kozmenko © 2024
Сайт управляється системою uCoz