kozmenko.at.ua
Четвер, 28.03.2024, 13:48
Радий вітати Вас Гість | RSS
 
Головна Як прожити життя гідно? - ФорумРеєстраціяВхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Загальний розділ » Світогляд » Як прожити життя гідно? (Ваші думки)
Як прожити життя гідно?
VetalДата: П’ятниця, 21.12.2007, 22:09 | Повідомлення # 1
Чотовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 1
Статус: Offline
Не всім вдається зробити так, щоб його пам'ятали люди! Можливо ми тут тільки для масовки, а всі кому судилось стати відомим уже народились?
 
VerKAДата: Субота, 22.12.2007, 09:30 | Повідомлення # 2
Сотенний
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 1
Статус: Offline
Лучше всех на этот вопрос ответил Островский словами Павки Корчагина: "Жить нужно прожить так, чтобы небыло мучительно больно за бесцельно прожитые годы"

vera
 
МільярдерДата: Неділя, 23.12.2007, 03:51 | Повідомлення # 3
Курінний
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Vetal, не зрозумів запитання. В чому проблема? Проблеми собі створюють самі люди, а, насправді, їх немає. Кожен день, кожна секунда нашого життя, момент, коли Ви зараз читаєте цей допис - це унікальний шанс зробити щось, щоб Вас запам'ятали, щоб стати відомим і т.д. Проблема тільки в тому, що люди самі ставлять собі обмеження, рамки, за які не можуть вийти.

Найбільш цікавим в нашому житті, тим, що приносить справжнє задоволення, є процес подолання власних страхів. Не потрібно боротися з кимось, слід долати власні страхи і тоді все буде гаразд. Може це комусь і неприємно читати, але саме страх не дає нам зрозуміти чого хочемо від життя. Але коли ми це зрозуміємо, то негайно підемо і візьмемо це, бо воно наше, для нас і більш ні для кого. Щоб взяти від життя своє, те, що належить тобі, не потрібно ніяких проміжних етапів, чи то робота, чи навчання. Елементарно йдеш і береш і не треба про щось думати.

Біда тільки в тому, що ми не знаємо, чого хочемо. Це факт - більшість людей не знає. Тоді виникає питання, що нам робити? - "звичайне питання сірої маси", як співає львівський гурт "Nahtigal". На це запитання можна давати різні відповіді - однозначної я не знаю. Якщо людина не знає, чого хоче, то можна або нічого не робити - тупо лягти на ліжко і дивитися в стелю, чекаючи провидіння, або займатися найрізноманітнішою діяльністю, переходити з одного місця роботи на інше, знайомитися з різноманітними людьми і можливо серед усього різноманіття людина помітить те, чого хоче.

А коли вже дізнаєтесь чого хочете, то знову є два варіанти, як цього досягти:
1. Найбільш дієвий, одразу піти і взяти це, щоб воно не було. Повірте, воно тільки чекає на Вас, бо ніхто крім Вас не візьме це - нікому воно більше не потрібно, адже саме Ви народжені для цього.
2. Якщо відчуваєте страх, не знаєте, як цього досягти, то просто робіть щось - що небуть. Саме в процесі будь якої діяльності Ви побачите спосіб і шанс прийти до того, чого хочете.

Повертаючись назад, скажу, найскладнішим завданням і метою всього нашого життя, є досягнення розуміння того чого ми хочемо. На це запитання не дає відповіді ніхто. Ніхто ніколи не дає нам поради, як це зрозуміти, цього не вчать ні в школі, ні в університеті. І я теж однозначно не можу сказати, чого хочу. sad

Кожна організація, як група людей, переконує всіх, що те, чим вона займається, є найбільш правильним. Таким чином, вже від свого народження, людина опиняється серед різних конкуруючих ідей - ніхто не може сказати їй істину. Нас тільки можуть примушувати щось робити, але правильність цього ніхто не може довести. Ввесь світ такий - окремі держави і люди конкурують між собою, кожен відстоює свою правоту - кому вірити? Що в цьому житті є важливим, а що ні?

Коли ми висловлюємо бажання стати відомими або багатими, то я щиро посміхаюся і задаю запитання: перед ким? Подивіться на цей світ, люди народжуються, живуть і помирають, не знаючи для чого і з якою метою. Ні, не подумайте, що я ставлю себе вище над світом - я теж не знаю, як і всі. Але з цієї точки зору, в цьому житті немає нічого важливого - абсолютно нічого. Слова "небезпека" не існує, бо наше життя немає ні цілі, ні мети, отже й втрачати нічого.

Одним словом, не напружуйте себе дурними запитаннями. Робіть що хочете, або не робіть того, що напружує Вас і є неприємним.


 
VITALДата: Неділя, 23.12.2007, 09:24 | Повідомлення # 4
Чотовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 4
Статус: Offline
зараз, якщо маєш звязки, то можна хороші гроші на земельному бізнесі підняти.. Поскільки існує мараторій на землі сільськогосподарського

призначеня, але цей закон дуже гарно і просто обходять (в подробиці вдаватись не буду)...

 
VetalДата: Неділя, 23.12.2007, 18:27 | Повідомлення # 5
Чотовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Мільярдер)
Може це комусь і неприємно читати, але саме страх не дає нам зрозуміти чого хочемо від життя.

Не думаю, що страх перепона для того, щоб чимось запам'ятатись людству. Я не бачу в собі якоїсь фобії, але відчуваю те, що живу для кількості, у сірій масі. Просто існую.
Можливо потрібен поштовх зі сторони? Якась підтримка?
 
МільярдерДата: Вівторок, 25.12.2007, 01:45 | Повідомлення # 6
Курінний
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Vetal)
Не думаю, що страх перепона для того, щоб чимось запам'ятатись людству. Я не бачу в собі якоїсь фобії, але відчуваю те, що живу для кількості, у сірій масі. Просто існую.Можливо потрібен поштовх зі сторони? Якась підтримка?

Що Ви розумієте під "стати відомим"? В позитивному чи негативному плані?

Елементарно йдете і підриваєте в Чернівцях пам'ятник воїнам-"визволителям", що на Соборній площі (давно, до речі, про це це думаю biggrin ). Потім офіційно берете відповідальність на себе і по зомбовізору покажуть і в ґазеті напишуть... Або можете здійснити замах на яника - слава і пам'ять у віках Вам гарантована.

Одним словом, варіантів - море. Ви ж страху не маєте чи може після моїх порад страх таки взяв? Тоді я був правий, страх - найбільша перепона в нашому житті!


 
kozmenkoДата: Вівторок, 25.12.2007, 02:57 | Повідомлення # 7
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 49
Репутація: 1
Статус: Offline
Чисто для інформації:
пам'ятник "воїнам-визволителям" робили від фундамента і до верхівки німецькі полонені.

Щодо Яника:
він сам по собі не вартий вже такої уваги, лиш би його наш президент не підняв вище. Ахметову він потрібен лиш як ширма від людей, за якою можна робити свій бізнес. Президент же про це все знає.

Про страх від Карнегі: "Перестаньте хвилюватися і почніте жити!"
Досить слушна теза.

 
МільярдерДата: Середа, 26.12.2007, 20:53 | Повідомлення # 8
Курінний
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (kozmenko)
Про страх від Карнегі: "Перестаньте хвилюватися і почніте жити!"

Не так легко сказати, як зробити, коли ви, викладачі, нас постійно напружуєте і хочете, щоб ми боялися, що бали не наберемо... smile


 
VetalДата: Понеділок, 31.12.2007, 17:50 | Повідомлення # 9
Чотовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Мільярдер)
Що Ви розумієте під "стати відомим"? В позитивному чи негативному плані?

Під цим я розумію зробити, щось для людства доброго, щоб мене пам'ятали, що була колись така то людина!
На рахунок підірвати пам'ятник - це вандалізм, тут нічого хорошого немає! Дуже люблю архітектуру нашого міста і навряд чм одобрив би такий вчинок!
 
МільярдерДата: Понеділок, 31.12.2007, 23:55 | Повідомлення # 10
Курінний
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Веталь, підірвати той пам'ятник - дуже хороша справа. Ти зробиш дуже добру і патріотичну справу! І це не вандалізм - це боротьба!

 
kozmenkoДата: Четвер, 03.01.2008, 02:42 | Повідомлення # 11
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 49
Репутація: 1
Статус: Offline
Підірвати пам'ятник - справа можлива, але не може бути оправдана.
Ще кілька років і не залишиться живих свідків тої війни. Нові власті потрохи будуть зменшувати урочистості відзначень. Пам'ятник буде потрохи занепадати чи принаймні менше важити в нашому житті.
А зірвавши його, можна лиш зіпсувати собі життя. Бо судити будуть не за політичні переконання, а за злісне хуліганство. І сидіти прийдеться не серед політичних, а серед блатоти.
 
VerKAДата: П’ятниця, 04.01.2008, 11:44 | Повідомлення # 12
Сотенний
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Мільярдер)
Веталь, підірвати той пам'ятник - дуже хороша справа. Ти зробиш дуже добру і патріотичну справу! І це не вандалізм - це боротьба

Донкихотство это и не более. Тот бросался на ветряные мельницы, а тут "страшные чудища - памятники".
Миллиардер, это детский агрессивный романтизм с шовинистическим душком. Вы так и не взрослеете!...


vera
 
VetalДата: Середа, 16.01.2008, 19:12 | Повідомлення # 13
Чотовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (VerKA)
Донкихотство это и не более. Тот бросался на ветряные мельницы, а тут "страшные чудища - памятники".

Цікаво на якій мові Ви Verka читали Дон Кіхота? Прочитайте на українській і запевняю Вас дістанете море задоволення.
Переконувати Вас почати розмовляти на Українській мові немає сенсу, але хоча б поважайте її!
 
MercifulДата: Четвер, 07.02.2008, 21:20 | Повідомлення # 14
Чотовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Мільярдер)
Слова "небезпека" не існує, бо наше життя немає ні цілі, ні мети, отже й втрачати нічого.

Виходить, що в тебе немає в житті такої людини, життя без якої ти не уявляєш?! Я про батьків, сестру, брата... Справи, яка б для тебе була цікавою теж немає? А як же "три обов"язкові справи", які повинен виконати чоловік в своєму житті: посадити дерево, збудувати будинок і виростити сина?

Добавлено (07.02.2008, 21:18)
---------------------------------------------

Quote (kozmenko)
Про страх від Карнегі: "Перестаньте хвилюватися і почніте жити!"
Досить слушна теза.

Добре вам говорити...от здавалося б, немає чого хвилюватися, а всередині все "горить"...і так щоразу. Можливо, страх - це і є наш "моторчик життя"?

Добавлено (07.02.2008, 21:20)
---------------------------------------------

Quote (VerKA)
Донкихотство это и не более. Тот бросался на ветряные мельницы, а тут "страшные чудища - памятники".
Миллиардер, это детский агрессивный романтизм с шовинистическим душком. Вы так и не взрослеете!...

К ним, порой, все на следующие сутки доходит...в лучшем случае! Кто-то ребенком остается всю жизнь.


Be happy, enjoy your life & you"ll see all bright colors of the world
 
МільярдерДата: Середа, 13.02.2008, 21:46 | Повідомлення # 15
Курінний
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Merciful)
Виходить, що в тебе немає в житті такої людини, життя без якої ти не уявляєш?! Я про батьків, сестру, брата... Справи, яка б для тебе була цікавою теж немає? А як же "три обов"язкові справи", які повинен виконати чоловік в своєму житті: посадити дерево, збудувати будинок і виростити сина?
Немає в мене такої людини, немає і справи sad . А щодо трьох справ, то навіщо воно?

Quote (Merciful)
К ним, порой, все на следующие сутки доходит...в лучшем случае! Кто-то ребенком остается всю жизнь.
А ви, жінки, такі дорослі, шо я аж паду!:lol: Коса у вас довга, а розум короткий. Для вас найголовніше, щоб чоловік приніс побільше грошей до хати, а якісь життєві цінності не мають значення, головне - гарна спідниця! lol




Повідомлення відредагував Мільярдер - Середа, 13.02.2008, 21:47
 
Форум » Загальний розділ » Світогляд » Як прожити життя гідно? (Ваші думки)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

Copyright Kozmenko © 2024
Сайт управляється системою uCoz