kozmenko.at.ua
П’ятниця, 29.03.2024, 07:55
Радий вітати Вас Гість | RSS
 
Головна Для чого мені знання М.Е. відносин..? - ФорумРеєстраціяВхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Форум » Загальний розділ » Міжнародна економіка » Для чого мені знання М.Е. відносин..?
Для чого мені знання М.Е. відносин..?
VoanergesДата: П’ятниця, 26.10.2007, 18:11 | Повідомлення # 1
Бунчужний
Група: Користувачі
Повідомлень: 14
Репутація: 2
Статус: Offline
...вирішив вікрити цю тему .. для того щоб підкреслити важливість цієї науки для себе... або навпаки...

я не цікавлюся політикою взагалі.. але час від часу намагаюсь бути в курсі світових новин .. ))


Гром и молния содрогнись замля..!! 220 !!
 
VetalДата: Вівторок, 30.10.2007, 21:21 | Повідомлення # 2
Чотовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 1
Статус: Offline
Я гадаю, що людина повинна бути всебічно розвинута!!! До того ж цікаво дізнаватись що твориться в міжнародній економіці і аналізувати, робити висновки щодо нашої української економіки та її відносинами з країнами світу! на МЕВ "тримається" вся економіка світу! Щодо мене, мені це цікаво, але як завжди знаходжу вільний час для науки пізніше ніж потрібно!

Добавлено (30.10.2007, 21:21)
---------------------------------------------
Я гадаю, що людина повинна бути всебічно розвинута!!! До того ж цікаво дізнаватись що твориться в міжнародній економіці і аналізувати, робити висновки щодо нашої української економіки та її відносинами з країнами світу! на МЕВ "тримається" вся економіка світу! Щодо мене, мені це цікаво, але як завжди знаходжу вільний час для науки пізніше ніж потрібно!

 
VoanergesДата: Середа, 31.10.2007, 13:44 | Повідомлення # 3
Бунчужний
Група: Користувачі
Повідомлень: 14
Репутація: 2
Статус: Offline
)))))

Гром и молния содрогнись замля..!! 220 !!

Повідомлення відредагував Voanerges - Середа, 31.10.2007, 13:46
 
ШВеДДата: Четвер, 01.11.2007, 20:04 | Повідомлення # 4
Курінний
Група: Наші люди
Повідомлень: 100
Репутація: 2
Статус: Offline
Якщо людина за спеціальністю -- міжнародний економіст, то це його хліб. Нема знання та вміння використовувати -- нема хліба, а якщо є хліб то без масла. Для звичайної людини, яка має іншу спеціальність, повинна хоча базисно знати МЕВ чи міжнародну економіку, щоб вчитися економічної культури закордоном, тому що ця культура на досить низькому рівні в основної частини населення.

Ш.В.Д.
 
VITALДата: Субота, 03.11.2007, 16:05 | Повідомлення # 5
Чотовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 4
Статус: Offline
навіть не знаю... покищо смутно уявляю своє майбутнє після закінчення університету... модливо ці знання і не знадобляться.. wacko але всетаки...
 
VoanergesДата: Субота, 03.11.2007, 22:16 | Повідомлення # 6
Бунчужний
Група: Користувачі
Повідомлень: 14
Репутація: 2
Статус: Offline
да соглашаюсь что знание международных отношений помогает ..правильную точку зрения как построить економику и международные отношения.. не только в економике.))

Гром и молния содрогнись замля..!! 220 !!
 
KarolДата: П’ятниця, 09.11.2007, 17:19 | Повідомлення # 7
Бунчужний
Група: Користувачі
Повідомлень: 16
Репутація: 2
Статус: Offline
Привіт всім! Вчусь за спеціальністю МЕ. Коли обирала спеціальність, було більше ентузіазму і бажання вчитися всьому. Поступово це все зникає у мене через те, що я розумію (це моя думка, не нав"язую нікому), що піля закінчення університету в мене не буде тих знань, які потрібні для роботи за даною спеціальністю, тобто нам не дають у достатньому обсязі практичних знань, дуже часто стикаюсь з тим, що я не знаю елементарного (мені соромно за себе, хоча я відповідальна, стараюсь, вчусь регулярно), іноземної мови знаєм гірше, ніж в школі, з нас вимагають більше, ніж реально зробити (маю на увазі зробити якісно спочатку до кінця, іншими словами ми 90% матеріалу проходимо галопом і надзвичайно поверхнево). Я не задоволена моїми знаннями з економіки взагалі і з МЕВ зокрема. Але, незважаючи на це, я сподіваюсь, що все-таки у мене і у моїх колег будуть шанси працювати за спеціальністю і проявити свої здібності у найвищих ешалонах суспільної діяльності. smile
 
VoanergesДата: Субота, 10.11.2007, 10:49 | Повідомлення # 8
Бунчужний
Група: Користувачі
Повідомлень: 14
Репутація: 2
Статус: Offline
ам........... в економике вродебы ... разбераюсь..но когда ерудицией думал вытянуть... МЕ ...попустился..))) тута нужно всетаки немного учить материалы по теме)) гыгы 220

Гром и молния содрогнись замля..!! 220 !!
 
VITALДата: Субота, 10.11.2007, 15:46 | Повідомлення # 9
Чотовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (Karol)
ам........... в економике вродебы ... разбераюсь..но когда ерудицией думал вытянуть... МЕ ...попустился..)))

думаю тот потрібне вдале поднання ерудиції та теорії.. book

 
KarolДата: Субота, 10.11.2007, 16:26 | Повідомлення # 10
Бунчужний
Група: Користувачі
Повідомлень: 16
Репутація: 2
Статус: Offline
думаю тот потрібне вдале поднання ерудиції та теорії..

Згідна з цим твердженням. Я б додала, що це поєднання можливе лише за рахунок праці і поглибленого вивчення певних проблем. Результат у вирішенні конкретних проблем залежить від широти погляду і кількості точок спостереження не тільки на дану проблему. Іншими словами, чим більше знань і умінь, тим більше шансів досягти щось, дійти до вершин, знайти істину.

 
VITALДата: Субота, 10.11.2007, 23:33 | Повідомлення # 11
Чотовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (Karol)
Іншими словами, чим більше знань і умінь, тим більше шансів досягти щось

мені сподобалось слово "уміння"... напевно правду кажуть що "теория без практики мертва" (рус.)... бо можна знати багато, але якщо не знаеш як

застосувати, то всі ці знання "в трубу"... wink

 
KarolДата: Неділя, 11.11.2007, 00:51 | Повідомлення # 12
Бунчужний
Група: Користувачі
Повідомлень: 16
Репутація: 2
Статус: Offline
А ще кажуть, що незалежно від кількості та якості знань людини, їхня інформаційна корисність дорівнює нулю, якщо власник цих знань не вміє їх подати, тлумачити, розказати, пояснити, відкрити оточуючим. Тому часто нам "попадаються" викладачі, які знають дуже багато, але для себе, тобто не вміють подати коректно матеріал або пояснювати складні речі, які незрозумілі нам - студентам, але зрозумілі їм.
 
VetalДата: Понеділок, 12.11.2007, 20:35 | Повідомлення # 13
Чотовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Karol)
Привіт всім! Вчусь за спеціальністю МЕ. Коли обирала спеціальність, було більше ентузіазму і бажання вчитися всьому. Поступово це все зникає у мене через те, що я розумію (це моя думка, не нав"язую нікому), що піля закінчення університету в мене не буде тих знань, які потрібні для роботи за даною спеціальністю, тобто нам не дають у достатньому обсязі практичних знань, дуже часто стикаюсь з тим, що я не знаю елементарного (мені соромно за себе, хоча я відповідальна, стараюсь, вчусь регулярно), іноземної мови знаєм гірше, ніж в школі, з нас вимагають більше, ніж реально зробити (маю на увазі зробити якісно спочатку до кінця, іншими словами ми 90% матеріалу проходимо галопом і надзвичайно поверхнево). Я не задоволена моїми знаннями з економіки взагалі і з МЕВ зокрема. Але, незважаючи на це, я сподіваюсь, що все-таки у мене і у моїх колег будуть шанси працювати за спеціальністю і проявити свої здібності у найвищих ешалонах суспільної діяльності. smile

Твоя проблема в тому, напевно, що тобі хтось підказав іти на цю спеціальність! наприклад, мені батьки казали шоб я теж вступав на міжнародну економіку, але мене більш "тягнуло" до економ. кібернетики! важко, але я задоволений тим, що я обрав! ця спеціальність мені ближча до душі!

 
KarolДата: Вівторок, 13.11.2007, 01:33 | Повідомлення # 14
Бунчужний
Група: Користувачі
Повідомлень: 16
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (Vetal)
хтось підказав іти на цю спеціальність

Якраз, що я сама обрала і факультет, і спеціальність. І я зовсім не думаю, що я помилилась. Просто я не задоволена моїми знаннями, результатами, хоча старання достатні (я вважаю) і цілі не з низьких...
Дякую за зауваження! smile

 
JekaДата: Середа, 14.11.2007, 10:55 | Повідомлення # 15
Ройовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Я впевнений що мені ці знання будуть потрібні! Чим краще ти будеш знати МЕВ тим краще ти зможеш будувати свій власний бізнес!!!!! tongue

KEP
 
Форум » Загальний розділ » Міжнародна економіка » Для чого мені знання М.Е. відносин..?
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:

Copyright Kozmenko © 2024
Сайт управляється системою uCoz