kozmenko.at.ua
Вівторок, 23.04.2024, 20:38
Радий вітати Вас Гість | RSS
 
Головна Україна і ЕС - ФорумРеєстраціяВхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Загальний розділ » Україна-ЄС » Україна і ЕС
Україна і ЕС
VoanergesДата: П’ятниця, 26.10.2007, 18:07 | Повідомлення # 1
Бунчужний
Група: Користувачі
Повідомлень: 14
Репутація: 2
Статус: Offline
.. цікаво дізнатись ..хто вбачає в цьому щось позитивне..а хто негативне.. і що кокретно.дякую.

Гром и молния содрогнись замля..!! 220 !!
 
VerKAДата: Понеділок, 19.11.2007, 23:50 | Повідомлення # 2
Сотенний
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 1
Статус: Offline
Позитива не вижу! Сплошной негатив! Нельзя быть второсортным! Нужно объединяться с равными: с Россией, Белоруссией и Казахстаном!!! Желательно в единую славянскую страну, которую назвать Киевская Русь. Думаю, что никто бы не был против.

vera
 
МільярдерДата: Вівторок, 20.11.2007, 01:32 | Повідомлення # 3
Курінний
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Ще одна кацапоподібна... suspect blink

 
kozmenkoДата: Неділя, 25.11.2007, 08:36 | Повідомлення # 4
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 49
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (VerKA)
Нельзя быть второсортным! Нужно объединяться с равными: с Россией, Белоруссией и Казахстаном!!!

Ніколи рівними з Росією ми не будемо, бо навіть у Євразійський союз Росія кликала нас на правах величини валового внутрішнього продукту, тобто кожна країна там би мала стільки голосів, скільки виробляє за рік. От і виходило, що їй мало належати 70% голосів. Іншими словами, ви собі голосуйте, а я прийматиму рішення.

У Євросоюзі голоси розпорошені між великою кількістю країн, а тому ні Німеччина, ні Об"єднане королівство, ні Франція і ні Італія (найбагатші країни ЄС) не можуть самостійно прийняти будь-яке рішення. Тож там таки можна бути рівнішими.

 
VerKAДата: Неділя, 25.11.2007, 13:07 | Повідомлення # 5
Сотенний
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 1
Статус: Offline
Мне теперь в некоторой степени понятно, почему у вас на Западной Украине такие искривления в головах студентов. Их сбивают з умного пути преподаватели. Не нужно смотреть на союз с Россией как на когото с кемто. Нужно смотреть проще: мы славяне и поэтому нет никаких русских или украинцев. В таком случае не нужно будет искать не ущемили ли наши интересы русские. У нас будут просто общие славянские интересы. Поймите на конец-то, Владимир Мирославович, это вы и объясните вашим студентам.

vera
 
ШВеДДата: Неділя, 25.11.2007, 22:01 | Повідомлення # 6
Курінний
Група: Наші люди
Повідомлень: 100
Репутація: 2
Статус: Offline
VerKA, Навіщо нам словянські інтереси та проблеми, якщо ми і українських інтересів та проблем маєм вдосталь???? Ми в першу чергу Українці, а вже потім словяни. Щось я не чую, щоб чи то білоруси чи то росіяни себе постійно називали словянами. Вони себе називають відповідно білорусами і росіянами. Чому нам не перестати дивитись в минуле (але частково), тобто на те що ми словяни і пішли з одних словянських племен і почати дивитись в майбутнє -- те, що ми Українці і повинні задовільняти свої потреби та інтереси.

Добавлено (25.11.2007, 22:01)
---------------------------------------------
VerKA,

Quote (VerKA)
Мне теперь в некоторой степени понятно, почему у вас на Западной Украине такие искривления в головах студентов.

Ніколи не задумувались над тим: "А може це у нас викривлення в головах наших студентів, населення Східної України?". Я не вважаю, що я маю правильну думку в усіх питаннях (а може взагалі не маю правильної думки ні по одному з питань) та я маю СВОЮ ДУМКУ і постійно її відстоюю. А ви вважаєте, що праві в усіх питаннях і ваша думка це аксіома. По-перше аксіоми бувають лиш в математиці, а по-друге їх всерівно потрібно якось підтверджувати. Підтвердження ваших думок поки що не бачив ще ні одного!!!
Взагалі скажу відверто, прямо і лаконічно: Західна Україна має вищий рівень життя ніж Східна і краще знає як правильно потрібно жити!!!


Ш.В.Д.
 
VoanergesДата: Понеділок, 26.11.2007, 13:29 | Повідомлення # 7
Бунчужний
Група: Користувачі
Повідомлень: 14
Репутація: 2
Статус: Offline
хм..... вообшето Козменко в какойто мере прав....

кругом все схвачено... никуда так просто никого брать не будут..
нужно иметь весомые аргументы... что б куда вступить..

а что касается Е.С. то лично я не вижу в этом позитивного тера --мега..гиго эфекта..для Украины..
но это лично мой взгляд..вы в праве с ним не согласится.


Гром и молния содрогнись замля..!! 220 !!
 
VerKAДата: Середа, 05.12.2007, 16:56 | Повідомлення # 8
Сотенний
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 1
Статус: Offline
Давненько не заходила на сайт ВМК - много было работы. А тут вижу есть над чем поработать. Я написала научную статью за это время. Краткое изложение дам наверное в блогах. Там будут ответы на все вопросы

Quote (ШВеД)
Західна Україна має вищий рівень життя ніж Східна і краще знає як правильно потрібно жити!!!

А вы, дружище, несовсем осведомлены, как я вижу. Индустриальная Восточная Украина удерживает на плаву всю экономику страны! А вы вдруг где-то увидели богатства Западной Украины. О каком высоком уровне жизни там у вас можно говорить???
К сожалению нет времени долго задерживаться на теме.


vera
 
MercifulДата: Середа, 05.12.2007, 22:15 | Повідомлення # 9
Чотовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 1
Статус: Offline
Взагалі то, якщо так говорити, то кожен мешканець певної області буде підтримувати свой регіон. Тому, тут будь0які суперечки будуть не те, щоб недоречні, а просто заберуть безліч нервів...

Be happy, enjoy your life & you"ll see all bright colors of the world
 
VerKAДата: Неділя, 09.12.2007, 08:51 | Повідомлення # 10
Сотенний
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Merciful)
кожен мешканець певної області буде підтримувати свой регіон. Тому, тут будь0які суперечки будуть не те, щоб недоречні, а просто заберуть безліч нервів...

О чем ты, Merciful? Я не собираюсь ничего в Украине делить. Нам нужно действительно думать о всей Украине, а не разбегаться по отдельным областям. А я просто написала правду. Это же не секрет, что восток Украины экономично сильнее. Не секрет! Вот он и кормит всю Украину. Ведь все делаеться на Левобережной Украине. Все богатства там же.


vera
 
MercifulДата: Середа, 12.12.2007, 23:18 | Повідомлення # 11
Чотовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 1
Статус: Offline
Verka,я тоже не хочу делить восток и запад! Есть правда, которую ты только знаешь, а есть вещи, доказательство которых вытрепит только нервы. Хотя, в этом и кайф! тот, кто сильнее, тот и выживает, тот - победитель. Это все равно, что приехать в Ивано-Франковск и кричать, что Бандера не был героем. Да они тебя с потрохами съедят! Думаю, что ты поняла о чем я. wink

Be happy, enjoy your life & you"ll see all bright colors of the world
 
ШВеДДата: П’ятниця, 14.12.2007, 16:59 | Повідомлення # 12
Курінний
Група: Наші люди
Повідомлень: 100
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (VerKA)
А вы, дружище, несовсем осведомлены, как я вижу. Индустриальная Восточная Украина удерживает на плаву всю экономику страны! А вы вдруг где-то увидели богатства Западной Украины. О каком высоком уровне жизни там у вас можно говорить???

Ви напевне мали на увазі багатство Сходу України на ресурсній основі.
По-перше -- вугільна галузь відмирає. Що східні регіони будуть робити без добування вугілля??? Чому люди так тримаються за роботу на шахті -- тому що більше нема ніяких перспектив!!!
По-друге я мав на увазі не ресурсне багатство, а благополучча населення. А воно добре відображається у цінах на житло, кількості автомобілів, зокрема дорогих та ін.
Якщо оцінити хоча б ці дві характеристики то можна зробити інші висновки!!!
Та також потрібно памятати про ті гроші, які в Західну Україну присилають заробітчани.

Добавлено (14.12.2007, 16:51)
---------------------------------------------
VerKA, На рахунок цін на житло прямий приклад: знаю людей які недавно купили два житла в Харківській обл.: одне за 500 уо. інше за 5000 уо. у центрі якогось районного центру. Для нас ці ціни є просто смішними, коли в середньому по районних центрах відповідні будинки можна купити не менше ніж за 10 000 уо. (І що ви тепер скажете про благополучча населення?)

Добавлено (14.12.2007, 16:54)
---------------------------------------------

Quote (VerKA)
О чем ты, Merciful? Я не собираюсь ничего в Украине делить. Нам нужно действительно думать о всей Украине, а не разбегаться по отдельным областям. А я просто написала правду. Это же не секрет, что восток Украины экономично сильнее. Не секрет! Вот он и кормит всю Украину. Ведь все делаеться на Левобережной Украине. Все богатства там же.

Мені чомусь здається, що вас більше цікавлять проблеми не України і українців, а якихось ефимерних словян, яких вже років 800 немає.

Добавлено (14.12.2007, 16:59)
---------------------------------------------

Quote (Merciful)
Взагалі то, якщо так говорити, то кожен мешканець певної області буде підтримувати свой регіон. Тому, тут будь0які суперечки будуть не те, щоб недоречні, а просто заберуть безліч нервів...

Танюша, віриш, я не хотів якось "підняти" свій регіон, а "опустити" інші. Я проти цього в будь-яких проявах та я вже просто не знаю як "достукатись" до цих неправильних і стереотипних ідей. Я вже перепробував різні методи, приводив різні аргументи і підтверджував їх фактами. І це просто мій останній метод "достукатись"!!! sad sad sad


Ш.В.Д.
 
MercifulДата: П’ятниця, 14.12.2007, 22:00 | Повідомлення # 13
Чотовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 1
Статус: Offline
ШВеД, сьогодні влада в чиїх руках? Не говорю зараз за ВР, бо то окрема тема. Візьмемо нашу міську раду і обласну адміністрацію. Знайома з цим всім механізмом зовсім трішечки, знаю як складно зуміти витратити кошти обласного бюджету, щоб профінансувати все, що потребує того. Держава виділяє - мізер! Зараз в кріслах сидять люди, які і відношення ніякого до того не мають... sad Регіон можна підняти, але за підтримки міської влади. Чому Кіпр, наприклад, насаджує ліс, а ми вирубуємо?! А я скажу чому, бо вони думають за майбутнє, за те, яким повітрям вони і їхні діти дихають. Вони реально розумають проблему, оскільки Англія спалила всі ліси під час війни, цінять кожне деревце. Мало того, самі жителі за підтримки влади проводять заходи по насаджуванню дерев, кущів. Шукають спонсорів, щоб закупити саджанці, вони дуже дорого коштують там, і вперед на раніше згорені території з лопатами і саджати! Дітки ходять і поливають, пожежники чергують в лісах, на новозасаджених територіях. Це тобі самий простий приклад того, що вони роблять. А ми що, вирубуємо, нищимо? Можна це робити при умові, що ліси будуть насаджуватись! І пам"ятати, що дорослий ліс, який можна використовувати як сировину, росте не менше 30-50 років. Маючи великий потенціал наша область не вміє використовувати його. Так, схід сильний в гірничій та вугельній промисловостях, а в нас - багатий ліс. Проте. варто пам"яати, що все закінчується рано, чи пізно...і ресурси також. Якійсь можна відновити з часом, я якійсь можна, але багато часу займе.

Be happy, enjoy your life & you"ll see all bright colors of the world
 
IgorДата: Середа, 26.12.2007, 21:49 | Повідомлення # 14
Ройовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Ось готувався я до екзамена, і читав про середовище МЕВ.... Не маю нічого проти того, що Україна має чудесне природно-географічне середовище, а що стосується політико-правового середовища..... dry Та й менталітет нашого народу неєвропейський, особливо у наших політиків....
Шановний адмін, хоч і в ЄС Україна матиме слово, як ви сказали, рівнозначне, але чи буде хтось до нього прислухатись? Економічний потенціал помітно не той, та й наша владна корумпована структура, яка, на жаль не навчилась думати про нас, простих людей, а думають (стратегічно), як житимуть їх внуки та правнуки... Відповідно, нестабільне політичне становище Як на мене, цей фактор і є визначальним у тому, що Європа не хоче нас сприймати.
Не буду сперечатись, що це примітивне мислення про дану проблему, є ще ціла низка не менш суттєвих негативних факторів, але я думаю, що і в цьому є доля істини


vichnyj student
 
VerKAДата: П’ятниця, 04.01.2008, 11:02 | Повідомлення # 15
Сотенний
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Igor)
Та й менталітет нашого народу неєвропейський

Истинно мыслите, Игорь! Нечего нам туда соваться. Лучше объдиниться с себе подобными и возродить Киевскую Русь! Зайдите в Блог\Роздуми и почитайте мой материал об этом! Я сегодня его немного расширю.


vera
 
Форум » Загальний розділ » Україна-ЄС » Україна і ЕС
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

Copyright Kozmenko © 2024
Сайт управляється системою uCoz