kozmenko.at.ua
Вівторок, 23.04.2024, 19:19
Радий вітати Вас Гість | RSS
 
Головна вступ України у НАТО - Сторінка 4 - ФорумРеєстраціяВхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 4 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Форум » Загальний розділ » Україна-НАТО » вступ України у НАТО
вступ України у НАТО
Чи підтримуєте ВИ ідею вступу України у НАТО?
1. так [ 7 ] [70.00%]
2. ні [ 3 ] [30.00%]
3. вагаюсь з відповіддю [ 0 ] [0.00%]
Усього відповідей: 10
МільярдерДата: Субота, 08.03.2008, 02:59 | Повідомлення # 46
Курінний
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (ШВеД)
Мільярдер, повідомлення. Отут ти сказав, що нам потрібно рухатись в Європу, і хоча обережно та все таки вступати в СОТ.
ШВеД, добре перечитай всю ту гілку, у ній я як тільки можна критикував ЄС і після цього ти кажеш, що я за ЄС. Ні, у всіх моїх дописах на цьому форумі є чітка послідовність. Я категорично проти ЄС. У тій гілці я написав, що підтримую рух (!) до Європи, але аж ніяк не вступ у ЄС. Під рухом до Європи я розумію зростання фінансового забезпечення Українців, таке забезпечення, яке мають громадяни деяких європейських країн. Тобто, це рух до вищих економічних стандартів життя і не більше. В культурному чи расовому питанні нам треба викину Європу геть з своєї голови. Щодо СОТ, то ніде в тій гілці є не писав, що нам туди треба вступати, ти просто перекручуєш мої слова. Якщо вже вступати в СОТ, то не на тих умовах, які ми підписали.

Quote (ШВеД)
1. Якби Україна не мала б газової транзитної труби (матеріальне забезпечення) вона не могла б захищати свої національні газові інтереси.
Якби Україна не мала національних інтересів, вона не мала би й газової труби, не мала би і незалежності.


 
ШВеДДата: Неділя, 09.03.2008, 12:29 | Повідомлення # 47
Курінний
Група: Наші люди
Повідомлень: 100
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (Мільярдер)
Якби Україна не мала національних інтересів, вона не мала би й газової труби, не мала би і незалежності.

Труба будувалась ще в радянські часи тому національні інтереси тут ні до чого. Якщо в будівництві трубопроводу були тільки інтереси України, то цього трубопроводу ніколи би не було, а якщо все таки побудували б його, то толку з нього -- ноль. А так інтереси у трубопроводі є у Росії, Європи і в України. І це в першу чергу не політичні інтереси, а звичайні економічні.
Відомий економіст Карл Маркс сказав таку фразу: Економіка -- основа, а влада (або політика) -- надбудова економіки.


Ш.В.Д.
 
МільярдерДата: Понеділок, 10.03.2008, 00:10 | Повідомлення # 48
Курінний
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (ШВеД)
Труба будувалась ще в радянські часи тому національні інтереси тут ні до чого. Якщо в будівництві трубопроводу були тільки інтереси України, то цього трубопроводу ніколи би не було, а якщо все таки побудували б його, то толку з нього -- ноль. А так інтереси у трубопроводі є у Росії, Європи і в України. І це в першу чергу не політичні інтереси, а звичайні економічні.
Чесно кажучи, перший раз прочитавши цей допис, я не розумів про що ти говориш. А тепер починаю розуміти, що в тебе неправильне розуміння того, що таке національні інтереси. Це - інтереси в будь якій сфері - економічній, культурній, політичній і т.д. які є інтересами Нації. Ці інтереси стоять вище над будь якими державними інтересами і держава виконує ці інтереси. Тобто держава існує для Нації, як форма задоволення її інтересів, форма її захисту і розвитку. Тож національні інтереси завжди стоять вище над будь якими іншими інтересами.

Quote (ШВеД)
Відомий економіст Карл Маркс сказав таку фразу: Економіка -- основа, а влада (або політика) -- надбудова економіки.
Власне, на цьому будувалася соціал-демократія, з якої пізніше виріс соціалізм і комунізм. Історія показала, що такі ідеології і форми державного устрою є неефективними. Тому таку фразу жида Карла Маркса слід вважати помилковою.


 
Форум » Загальний розділ » Україна-НАТО » вступ України у НАТО
  • Сторінка 4 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Пошук:

Copyright Kozmenko © 2024
Сайт управляється системою uCoz