kozmenko.at.ua
Середа, 24.04.2024, 06:00
Радий вітати Вас Гість | RSS
 
Головна вступ України у НАТО - Сторінка 3 - ФорумРеєстраціяВхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 3 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Форум » Загальний розділ » Україна-НАТО » вступ України у НАТО
вступ України у НАТО
Чи підтримуєте ВИ ідею вступу України у НАТО?
1. так [ 7 ] [70.00%]
2. ні [ 3 ] [30.00%]
3. вагаюсь з відповіддю [ 0 ] [0.00%]
Усього відповідей: 10
kozmenkoДата: Субота, 22.12.2007, 03:32 | Повідомлення # 31
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 49
Репутація: 1
Статус: Offline
Оце якраз я і хочу побачити на форумі.
Але аргументи мають бути, а не просто огульні заяви.
Я ж як і завжди, буду підключатися дещо зрідка.
 
VerKAДата: П’ятниця, 04.01.2008, 18:57 | Повідомлення # 32
Сотенний
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 1
Статус: Offline
Владимир Мирославович! Пусть ребята заходят на Блог\Роздуми и почитають мой материал о Киевской Руси! Там достаточно аргументов, чтобы понять простую истину: возрождение Киевской Руси разрешит одним махом большинство политических, экономических и социальных проблем.

Добавлено (04.01.2008, 18:57)
---------------------------------------------
И никакие НАТО нам не будут нужны. Мы будем могучей страной с сильной профессиональной армией.


vera
 
VITALДата: Середа, 16.01.2008, 23:17 | Повідомлення # 33
Чотовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 4
Статус: Offline
от стосовно нато.. сьогодні слухав в новигах що мол в Чехії народ протистує проти розміщення на їх території американської зброї... так от якщо ми
вступимо в нато то велика вірогідність того що і у нас американці розмістять свої стратегічні об"єкти.. і тоді народ ніхто питати не буде чи потрібно це нам??? angry
 
MercifulДата: Понеділок, 28.01.2008, 20:04 | Повідомлення # 34
Чотовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 1
Статус: Offline
взагалі не розумію позицію нашої влади стосовно НАТО! Як можна щось починати робити, якщо навіть пеферендуму не було?! А як же народ?! Виходить, що на словах вони такі біленькі та пухнасті, а насправді... sad З нас всі в Європі сміються і вважать, що це відкритий виклик Росії. Ми топчемо самі себе! У всьому, просто необхідно, проявляти дипломатичність, зваживши всі "за" та "проти".

Be happy, enjoy your life & you"ll see all bright colors of the world
 
VerKAДата: Понеділок, 04.02.2008, 09:27 | Повідомлення # 35
Сотенний
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 1
Статус: Offline
Тут, вижу, какое ни есть, а понимание есть. Нельзя нам в этот агрессивный блок НАТО вступать и точка!!!
А то собралась "оранжевая троица" и написали заявление...
Гнать таких надо и, к тому же, запереть в тюрьму, чтоб больше никогда никому не мешали жить!!!


vera
 
MercifulДата: Четвер, 07.02.2008, 20:47 | Повідомлення # 36
Чотовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (VerKA)
Тут, вижу, какое ни есть, а понимание есть. Нельзя нам в этот агрессивный блок НАТО вступать и точка!!!
А то собралась "оранжевая троица" и написали заявление...
Гнать таких надо и, к тому же, запереть в тюрьму, чтоб больше никогда никому не мешали жить!!!

"Политик" - зверек редкой породы, к тому же и живучий! Куда не запрешь, все равно збежит! Даже в тюрьме у них VIP-аппартаменты!


Be happy, enjoy your life & you"ll see all bright colors of the world
 
МільярдерДата: Середа, 13.02.2008, 21:05 | Повідомлення # 37
Курінний
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Геть Москву! Геть НАТО! Слава Україні!

 
VetalДата: Субота, 16.02.2008, 18:20 | Повідомлення # 38
Чотовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Мільярдер)
Слава Україні!
На віки Слава!!!!

Не знаю дивився передачу по "Новому каналі" TVТаблоїд! там показували якусь прес конференцію на якій Путін заявив, що якшо НАТО буде будувати свої бази на території України, то Росія наведе на Україну свої ракети! Ця передача дещо гумористична тому не знаю чи вірити цій інформації чи ні!

 
MercifulДата: Субота, 16.02.2008, 21:18 | Повідомлення # 39
Чотовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 1
Статус: Offline
Звісно, у кожної людини є своя думка, проте не думую, що це блеф зі сторони Росії. Вона себе намагається якось захистити, саме тому робить такі заяви. а ми ще будемо "кусати лікті".

Be happy, enjoy your life & you"ll see all bright colors of the world
 
VetalДата: Неділя, 17.02.2008, 15:33 | Повідомлення # 40
Чотовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Merciful)
Звісно, у кожної людини є своя думка, проте не думую, що це блеф зі сторони Росії. Вона себе намагається якось захистити, саме тому робить такі заяви. а ми ще будемо "кусати лікті".

Всеодно слова на вітер не кидають!!!
 
МільярдерДата: Вівторок, 19.02.2008, 00:08 | Повідомлення # 41
Курінний
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Ану цю статтю зацініть! Цілком з нею згоден, бо то є незалежний аналіз.

 
MercifulДата: Вівторок, 19.02.2008, 21:48 | Повідомлення # 42
Чотовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Мільярдер)
Цілком з нею згоден, бо то є незалежний аналіз.

Класна стаття!Питання вступу в НАТО стало дійсно знаряддям масмедіа,які опубліковують дешеві виголоси набридлих політиків. Добре те, що немає чіткого визначення позиції, просто інформація, як то кажуть, для роздумів.


Be happy, enjoy your life & you"ll see all bright colors of the world
 
ШВеДДата: Середа, 20.02.2008, 12:48 | Повідомлення # 43
Курінний
Група: Наші люди
Повідомлень: 100
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (Мільярдер)
Ану цю статтю зацініть! Цілком з нею згоден, бо то є незалежний аналіз

Може це прозвучить колко, та ти цю статтю взяв з російського сайту який керується системою Ucoz. Не розумію чому ти далі користуєшся російськими сайтами після твоїх заяв. Я просто не розумію твоєї позиції, то кажеш навіщо користуватись російськими сайтами, а потім ними користуєшся, то ти кажеш, що потрібно вступати в ЄС, потім кажеш, що не потрібно вступати в СОТ (що обєктивно майже не можливо). Ще пізніше кажеш, що нам не потрібно вступати ні в ЄС ні в СОТ.
Повертаюсь до статті. У ній по-перше дуже багато тих ідей, що ти відстоював і потім то відступав від них то до них повертався. Ні економічного ні політичного аналізу я в ній не побачив. В ній купа філософії, певних ідеалів. Але Мільярдер обєктивно людина (пошукай в неті піраміда потреб за Маслоу) реально може думати про ідеали, коли вона захищена і матеріально забезпечена. Так що задумайся над захищеністю та матеріальною забезпеченістю нашого народу, а потім разом задумаємось над ідеалами!!!


Ш.В.Д.
 
МільярдерДата: П’ятниця, 22.02.2008, 06:17 | Повідомлення # 44
Курінний
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
ШВеД, я в пошуку і якщо ти зможеш мене переконати, то можливо я зміню свою думку. Щодо російських сайтів, то в нас є дуже мало сайтів, створених на українських серверах - доводиться користуватися тим, чим є. А я тільки висловив думку, що потрібно бути патріотом і розвивати власну мережу. До речі, де я там казав, що нам потрібно вступати в ЄС? Не може такого бути, ти напевно не правильно зрозумів, або я не так висловився. Дай посилання.

Добавлено (22.02.2008, 06:17)
---------------------------------------------

Quote (ШВеД)
Але Мільярдер обєктивно людина (пошукай в неті піраміда потреб за Маслоу) реально може думати про ідеали, коли вона захищена і матеріально забезпечена.
Про піраміду Маслоу нам розказували на лекціях з економіки. І вона є правильною в плані психології, тобто того про що людина думає в першу чергу. Але матеріальне забезпечення приходить тільки після захисту національних інтересів! На жаль, люди дійсно цього не розуміють.


 
ШВеДДата: Четвер, 06.03.2008, 03:19 | Повідомлення # 45
Курінний
Група: Наші люди
Повідомлень: 100
Репутація: 2
Статус: Offline
Мільярдер, повідомлення Отут ти сказав, що нам потрібно рухатись в Європу, і хоча обережно та все таки вступати в СОТ. Може я дійсно тебе не правильно зрозумів та по лозіці речей, якщо вже вступати в СОТ та рухатись до Європи то тільки до ЄС (бо там нема більше ніяких досить серйозних обєднань окрім ЄС).
Знаєш, ця тема є досить заплутаною та все таки приведу декілька прикладів:
1. Якби Україна не мала б газової транзитної труби (матеріальне забезпечення) вона не могла б захищати свої національні газові інтереси.
2. Якби Україна не могла б перекладати фільми на українську мову (матер. заб.) (хоча вона і так ще повністю не може, що створює ще певні проблеми незахищеності національних інтересів) вона (Україна) не могла б захищати цю мову.
І таких прикладів можна навести безліч, а сутність у них одна -- щоб щось робити потрібно мати не тільки бажання це робити, а й змогу.
А змогу захистити національні інтереси може дати НАТО.


Ш.В.Д.

Повідомлення відредагував ШВеД - Четвер, 06.03.2008, 03:21
 
Форум » Загальний розділ » Україна-НАТО » вступ України у НАТО
  • Сторінка 3 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:

Copyright Kozmenko © 2024
Сайт управляється системою uCoz