kozmenko.at.ua
Четвер, 28.03.2024, 15:13
Радий вітати Вас Гість | RSS
 
Головна вступ України у НАТО - Сторінка 2 - ФорумРеєстраціяВхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Форум » Загальний розділ » Україна-НАТО » вступ України у НАТО
вступ України у НАТО
Чи підтримуєте ВИ ідею вступу України у НАТО?
1.так[ 7 ][70.00%]
2.ні[ 3 ][30.00%]
3.вагаюсь з відповіддю[ 0 ][0.00%]
Усього відповідей: 10
KarolДата: Вівторок, 04.12.2007, 20:31 | Повідомлення # 16
Бунчужний
Група: Користувачі
Повідомлень: 16
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (VITAL)
розумно було б мати свою власну армію тай все

Україна за всю свою історію, якщо "придивитися", дуже класну армію мала, яка лиш вміла ГЕРОЇЧНО програвати в кінцевому рахунку. cry

Добавлено (04.12.2007, 20:31)
---------------------------------------------

Quote (Merciful)
Объедениться с Россией - это круто!

Я би сказала, що навіть супер. fool Дуже приємно буде, коли всім будуть вказувати, що говорити і де (взагалі чи дозволять говорити); коли опозиція або вільнодумство до будь-чого не матиме права існування в одній державі з "правильними"; коли національні меншини, які захочуть поваги до своїх прав і свобод (не кажу за автономію чи незалежність), відчують неабиякий тиск!!! Супер, ні?! А цей список можна продовжити до Камчатки.

Треба співпрацювати, вміти бути дипломатом, чітко знати, що ми хочемо і які є можливі шляхи досягти це. Можливо, було б доцільно пограти і на слабких сторонах партнерів. shades

Об"єднання з Росією нічого позитивного не дасть. А про ціни на газ слід сказати, що вони уже не впадуть, бо однозначно ефект храповика виконує свої функції. prof

А ти, Merciful, не розумію, чому не переїдеш в Росію, раз ти така прив"язана до цієї країни. confused

Повідомлення відредагував Karol - Вівторок, 04.12.2007, 20:10
 
VITALДата: Середа, 05.12.2007, 01:47 | Повідомлення # 17
Чотовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 4
Статус: Offline
А як ви дивитесь на Білорусію... Дуже тісно співпрацюють з Росією і навіть об"єднатися з нею хочуть... і сільське господарство в них не рухнуло, і промисловість працює, і ніби нікому не погано від того режиму, і рівень життя вищий від нашого.. тай чомусь не спішать прорубувати вікно в Європу... а ми, що називається "голі, босі і в вінку" і в ЄС прагнемо.. потрібно співрацювати з країнами нашого рівня, країнами СНД... У нас з ними набагато більше спільного, і мені здається в такій співпраці набагато більша перспективи

Я так розумію що вступ України у НАТО робить нас на крок ближчими до ЄС

Добавлено (05.12.2007, 01:47)
---------------------------------------------

Quote (Karol)
Україна за всю свою історію, якщо "придивитися", дуже класну армію мала, яка лиш вміла ГЕРОЇЧНО програвати в кінцевому рахунку.

Скоріше всього в мене не такі глибокі знання з історії як у Вас... але все ж таки мені здаєтьсься що ви трішки перебільшили...
проблема україни завжди була в тому що її ділили навпіл, з однієї строни Польша з іншої Росія от і воювали вони між собою на нашій території.
 
MercifulДата: Середа, 05.12.2007, 22:00 | Повідомлення # 18
Чотовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 1
Статус: Offline
Щоб організувати власну армію потрібно на це не тільки кошти великі, але й людину, яка б вміла її організувати. Нічого не робити, а створювати вигляд, що щось робиш. Навіщо? wacko

Be happy, enjoy your life & you"ll see all bright colors of the world
 
kozmenkoДата: П’ятниця, 07.12.2007, 06:15 | Повідомлення # 19
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 49
Репутація: 1
Статус: Offline
Армія не підвищує добробуту народу, а тільки з’їдає ресурси, які могли би підвищити той добробут.
Тому нам не потрібна армія заради армії. Нам потрібна мобільна ефективна армія, яку би можна було використати для оборони, якби була потреба.

Надвеликої загрози на цей момент у нас немає. Маємо територіальні суперечки тільки з Румунією й Росією.
Перша з них, записавшись у цивілізований світ, просто так військові дії нам не нав’яже. Колеги по НАТО і ЄС її не зрозуміють.
Друга з них, також на цей момент не вдасться до військових дій першою, бо має досить розсудливого Путіна, який навіть на Чечню не нападав, поки ФСБ не влаштувало декілька провокацій з вибухами домів.
Але у них у військовій доктрині чітко написано про можливий військовий захист інтересів на території країн, які входять у так зване коло інтересів Росії.
Ми якраз туди входимо.

Щодо атомної зброї, то дуже добре, що ми того збулися, бо воно користи би не принесло (все одно би не використали), а на обслуговування тратили би багато і багато ресурсів.

 
ШВеДДата: П’ятниця, 07.12.2007, 09:47 | Повідомлення # 20
Курінний
Група: Наші люди
Повідомлень: 100
Репутація: 2
Статус: Offline
Цікаво дізнатись таке -- взагалі в НАТО беруть тільки ті країни, кордони та будь-які територіальні питання яких є вирішені. І тут виходить таке замкнуте коло: відстояти наші права щодо кордонів може НАТО та воно нас не прийме поки ми ці питання не вирішимо.
Чи може НАТО нам допомогти ще до того як ми туди вступили?


Ш.В.Д.
 
VerKAДата: Неділя, 09.12.2007, 08:59 | Повідомлення # 21
Сотенний
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 1
Статус: Offline
В НАТО привязывают, чтобы потом заставить вступить в Евросоюз.

Quote (ШВеД)
відстояти наші права щодо кордонів може НАТО та воно нас не прийме поки ми ці питання не вирішимо

Нам нужно отменить границы с Россией и Белоруссией и не будет проблем. Не нужно вступать в НАТО и не будет проблем. Нужно объединяться в Киевскую Русь и не будет проблем.


vera
 
MercifulДата: Середа, 12.12.2007, 23:25 | Повідомлення # 22
Чотовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Karol)
А ти, Merciful, не розумію, чому не переїдеш в Росію, раз ти така прив"язана до цієї країни.

Взагалі то, кожна людина вирішує сама де їй жити. blahblah Ти не думала переїхати а Львів чи Франківськ? biggrin


Be happy, enjoy your life & you"ll see all bright colors of the world
 
bodya-cvДата: Четвер, 13.12.2007, 01:45 | Повідомлення # 23
Ройовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (VITAL)
В НАТО Уркаїна стане військовим донаром, шо призведе до збільшення витрат на військову галузь, фінансових внесків до загального бютжету НАТО

Я не погоджуюсь, бо Україна не тільки збільшить свої фінансові витрати, - Вона ж буде отримувати і доходи від розміщення військової техніки на своїй території, а також перед нею появляться нові ринки збуту військового обладнанняі т.д...................
 
KarolДата: Четвер, 13.12.2007, 03:21 | Повідомлення # 24
Бунчужний
Група: Користувачі
Повідомлень: 16
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (bodya-cv)
Вона ж буде отримувати і доходи від розміщення військової техніки на своїй території, а також перед нею появляться нові ринки збуту військового обладнанняі т.д...................

Мені цікаво що ти маєш на увазі під т.д. щодо даної проблеми. Розширяй будьласка логічний ряд, якого ти почав описувати.

Добавлено (13.12.2007, 03:07)
---------------------------------------------

Quote (Merciful)
Ти не думала переїхати а Львів чи Франківськ?

Ні, бо мені добре тут і прагну своєю діяльністю покращити добробут мешканців так своєї області, як і всієї України (не знаю поки що чи щось вдасться мені зробити в цьому напрямку, але бажання є). У відмінності від тебе я не шукаю втіхи або шлях до вирішення усіх наших проблем в об"єднанні з Росією, яка лишила на нашій пам"ять досить глибокі сліди і тяжко виліковні рани (хоча ці слова ні до чого не приводять; просто знаючи історію, якщо не знаєш як діяти, то хоча б слід знати як точно не треба діяти). Надіюсь мене правильно зрозуміють.

Добавлено (13.12.2007, 03:21)
---------------------------------------------

Quote (VITAL)
проблема україни завжди була в тому що її ділили навпіл, з однієї строни Польша з іншої Росія от і воювали вони між собою на нашій території.

А Україна ніяк не могла визначитись кого підтримати і хто би був кращим протектором для неї... Ця проблема невизначеності і надалі призводить до зависання в багатьох аспектах "життєдіяльності" нашої країни.
На мою думку один з шляхів вирішення проблеми невизначеності в менталітеті нашої нації є активне стимулювання самостійності прийняття рішень і заохочення вираження власної думки дітей змалку з будь-якого приводу. Слід донести до дітей значення культури (мови, поведінки і взагалі всього) у всьому , толерантності. Діти, усвідомлюючи значення цих і інших цінностей, зможуть краще імплементувати ці знання своїм дітям і т.д. Таким чином, виникатимуть додаткові шанси до прогресу індивідуального і світового. А це спрощуватиме життя як на мене.
Я часто дохожу до висновку, що всі наші проблеми в суспільстві мають свої витоки у відсутності виховання...

Повідомлення відредагував Karol - П’ятниця, 14.12.2007, 14:21
 
MercifulДата: Четвер, 13.12.2007, 20:48 | Повідомлення # 25
Чотовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Karol)
Ні, бо мені добре тут і прагну своєю діяльністю покращити добробут мешканців так своєї області, як і всієї України (не знаю поки що чи щось вдасться мені зробити в цьому напрямку, але бажання є).

Говорити можна багато, а от роблять дійсно щось суттєве мало людей. Та про свої заслуги не говорять. Народ у нас мудрий: "Зі сторони видніше..." ok


Be happy, enjoy your life & you"ll see all bright colors of the world
 
ШВеДДата: П’ятниця, 14.12.2007, 17:20 | Повідомлення # 26
Курінний
Група: Наші люди
Повідомлень: 100
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (VITAL)
В НАТО Уркаїна стане військовим донаром, шо призведе до збільшення витрат на військову галузь, фінансових внесків до загального бютжету НАТО

Про яке ти донорство говориш? Зараз при спільних діях України і НАТО, НАТО нам лише дає (переважно нову зброю). Я впевнений, що так буде далі (звичайно, якщо ми будемо підтримувати наші стосунки з цією організацією)!!


Ш.В.Д.
 
kozmenkoДата: Субота, 15.12.2007, 02:19 | Повідомлення # 27
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 49
Репутація: 1
Статус: Offline
Хлопці і дівчата!
І на цій сторінці кажу, що я здивований відсутністю ваших коментарів на тези шановної VerKA в Блог/Роздумах. Невже крім Форуму ви нічого не читаєте на цьому сайті ?

Також дивуюся затишшям на Форумі сайту Артема ( www.artk.at.ua), де шановна VerKA відкрила тему про УПА. Вона там собі господарює, а реакції мало.
Підключіться і ви та посперечайтеся! Мені цікаві різні думки.

 
VITALДата: Четвер, 20.12.2007, 19:21 | Повідомлення # 28
Чотовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (ШВеД)
Про яке ти донорство говориш? Зараз при спільних діях України і НАТО, НАТО нам лише дає (переважно нову зброю). Я впевнений, що так буде далі (звичайно, якщо ми будемо підтримувати наші стосунки з цією організацією)!!

про те, що наші вояки будуть гинути за інші країни, про розміщення на території україни військових баз, та військової техніки нато... які можуть стати об'єктом нападу терористів.

стосовно співпраці я з тобою абсолютно погоджуюсь, бо я думаю що від співпраці ми отримаємо більше користі ніж від того що туди вступимо.

Повідомлення відредагував VITAL - Четвер, 20.12.2007, 19:22
 
kozmenkoДата: П’ятниця, 21.12.2007, 06:46 | Повідомлення # 29
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 49
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (VITAL)
про те, що наші вояки будуть гинути за інші країни, про розміщення на території україни військових баз, та військової техніки нато... які можуть стати об'єктом нападу терористів

Це класична риторика від КПУ, СДПУ(о), від Вітренко. А ви сліпо вірите. Це ж просто неправда!!!

Наші вояки не гинуть за інші країни, а гинуть на роботах в інших країнах уже сьогодні.
Серед інших робіт, де наші люди працюють за кордоном, є і служба у наших військових контингентах.
Ми не є членом НАТО, а війська тримаємо і в Африці, і в Азії. Не забувайте й про Косово. Українських хлопців туди ніхто не заганяє. Там працюють добровольці. І працюють за гроші. Воюють вони там і нелегально.
При цьому у всіх цих військах (офіціних і нелегальних) за останні десять років загинуло в декілька разів менше українців, ніж їх загинуло лиш у Португалії на мирних заробітках.

Щодо до НАТО, то це не армія, де треба виконувати накази. Це демократична організація, де жодна країна не може бути змушеною посилати кудись свої війська. Зате мало коли країни-члени НАТО не посилають свої війська в гарячі точки.
А роблять це вони для своїх же інтересів. Багатші країни для витримування миру і спокою в різних гарячих точках, а бідніші країни просто хочуть на цьому заробити.
У багатих країнах є багаті люди, яким є що втрачати, а тому вони просто так не погоджуються на війну.

Щоправда, ради справедливості відзначу, що військово-промислові комплекси будь-яких країн зацікавлені у військових діях своїх держав, бо тоді можна отримати нові замовлення на виробництво зброї.

А щодо військових баз, то ніхто Чехію і Польщу не заставляв розміщувати недавно американські системи ПРО. Їм запропонували, а вони радо погодилися. Бо це відразу дві вигоди: перша і безумовна - великі грошові надходження за ніщо, друга - з цією системою й справді набагато спокійніше, ніж без неї. І при цьому не вкладено жодної копійки власних коштів.

Саме через те, щоб менше тратити грошей на армію, нам і треба вступати в колективну безпеку. Поодинці оборонятися набагато дорожче і менш ефективно.

Перестаньте нарешті сліпо вірити Вітренкам і Симоненкам. Це люди з минулого і чипляються вони за минуле, бо майбутнього у них немає.

А терористи не вибирають країни НАТО це чи ні. Вони вибирають місце теракту за іншими критеріями...

 
VITALДата: П’ятниця, 21.12.2007, 20:18 | Повідомлення # 30
Чотовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 4
Статус: Offline
Володимире Мирославовичу, гарно дякую за ваші коментарі...

і так зрозуміло шо у вступі у НАТО є і плюси і мінуси... і не можна малюва все лише в рожевих барвах... адже потрібно

розглядати і другу сторону цієї медалі. Бо коли приймають якісь рішення то обговорють і позитив і негатив.. Звідси у мене до вас запитання: Які на

вашу думку "мінуси" для України при вступі у нато? адже вони безперечно є

Повідомлення відредагував VITAL - П’ятниця, 21.12.2007, 20:21
 
Форум » Загальний розділ » Україна-НАТО » вступ України у НАТО
  • Сторінка 2 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:

Copyright Kozmenko © 2024
Сайт управляється системою uCoz